انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: هاتسان اسنایپر 125
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
دوست عزیز ضمن خوشامد گویی باید بگم در مورد دوربین تا روش نبستی حتما لیپرز یا سنتر پوینت بخر چون دوربین معمولی رو این سلاح جواب نمیده.حتما از ساچمه سنگین استفاده کن.نا امید هم نشو به نظر من که اسنایپر سلاح خوبیه اما 125 معمولی هم با نکاتی که گفتم نباید بد باشه.اینا رو رعایت کن و گروپ قرار بده.امیدوارم شاهد فعالیت شما در این تاپیک باشیم
میلاد عزیز با تشکر از توجهتون
دوربینی که خریدم واسه این سلاح سنترپوئینت لئوپولد 3-9*32 هست با پایه یک تیکه 4 پیچ هوریزونتل و 2 پیچ ورتیکال و 8 پیچ برای بستن دوربین ، امیدوارم داغونش نکنه .
ارادتمند
اقا رضا میل خودت هست و خیالت راحت باشه دوربینت رو داغون خواهد کرد.
(2013-02-07 10:20 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا میل خودت هست و خیالت راحت باشه دوربینت رو داغون خواهد کرد.

سلام
رضا جان یعنی با 20 یا 30 تا تیر اول فاتحه دوربین خوندست ؟
ارادتمند
سلام دوستان . من تا 1 سال که 125 اسنایپر داشتم از همون اول روش دوربین BSA Sweet 3-12*40 A/O بستم ، تا زمانیکه داشتم بالای 1000 تا شلیک انجام دادم آخ نگفت .الان هم بستمش روی دیانا 52 خودم .Khansariha (256)
والا منم الان سنتر 4.16.40 روش ستم و یک بسته ts22 رو هم کامل زدم دوربین 1میل هم تکون نخورده.
با سلام
میخواستم بدونم 125 اسنایپر چه تفاوتهای تخصصی به غیر زیبائی با 125 معمولی داره ؟
یعنی لگدش کمتره نسبت به 125 معمولی ؟
ارادتمند
والا من مدل معمولی رو دست نگرفتم اما لگد این سلاح از مگنوم 350 بیشتره یه دوربین لیپرز یا سنتر باید روش ببندید ولا غیر وگرنه جواب نمیده در کل باید کمی بهم وقت بدید تا بیشتر تست کنیم و تجربیاتمون رو اینجا قرار بدیم فعلا من یک بسته تی اس 22 باهاش زدم کح حدود 100 تاش هوایی و برای نرم شدن سلاح بوده باقیش هم زدن هدف تا حداکثر 20 متری بوده که هدف هم بطری اب معدنی بوده باید در فواصل دورتر با اهداف کوچکتر یا شکار باید تست و نتایج رو اعلام کنن
دوستان امروز فرصتی شد تا با کمک اقا حمید گل دوست عزیزم. دوربین سنتر رو بطور کامل تو 20 متری رو این سلاح صفر کنیم.وبعد از صفر کردن دوربین گروپی به اندازه یه در بطری نوشابه خانواده داد.پس تا اینجا بحث دقت سلاح تو این فاصله خیلی خوبه بر خلاف بعضی دوستان که میگفتن این سلاح در 20 متری گروپ قد بشقاب غذاخوری میده و نکته دیگه بعد از 280 تیر هنوز تفنگ به ارامش نرسیده و لگد زیاد و قدرت عالی داره باز هم برخلاف دوستانی که میگفتن با 100 تا تیر قدرت از شادو کمتر میسشه و فنر میشکونه.تا اینجا شخصا هم از دقت و هم از قدرت سلاح راضی هستم.متاسفانه دوستان به دلیلی که نام یک فرد پشت این مارک و برند هست کمی کم لطفی میکنن و کلا تفنگ رو زیر سوال میبرن.توجه داشته باشید من نمیگم کیفیت این سلاح در حد دیاناست اما در حد خودش عالیه.نکته بعدی اینه من در ایمیلی که به هاتسان زدم یکی از مشکلات این سلاح رو که همانا خود به خود شلیک کردن هست که دوستان باهاش مشکل داشتن مطرح کردم و بهشون گفتم که مغزی ماشه بر اثر لگد سلاح خورده میشه و..................در جواب اونا گفتن این مشکل در صورت استفاده از ساچمه سنگین بروز نمیکنه و ساچمه 18 گرین به بالا باید برای این سلاح استفاده بشه که تا به اینجای کار حرفشون درست بوده.در ضمن از نظر من این تفنگ یک ضعف دیگه داره اونم جنس واشر پیستونش هست که اصلا به نظر من خوب نیست و بعد از 1000 تیر باید عوض بشه.در نظر دارم وقتی واشرش خراب شد بدم پکینگ تراشا از پکینگ المانی مشابه دیانا یدونه برام بتراشن ببینم چطوری میشه مکش و همینطور دقتش.به زودی در اولین فرصت باهاش میرم شکار و نتایج رو قرار میدم.
نکته مهمی که این وسط هست اینه که دوستان دقت کنن برای چه هدفی یک تفنگ رو میخرن بعنوان مثال این سلاح به نظر من کاملا شکاری هست و به درد گروپ گیری تو 50 متری نمیخوره پس نباید انظار داشته باشیم گروپ 1 سانتی تو 50 متر بده برای اینکار میشه از وایرخ 85 یا سلاح دیگه استفاده کرد و حرف اخر اینکه با توجه به نیاز تفنگ رو بخرین نه روی حرف دیگران.اخه هفته پیش که فردوسی بودم دیدم یکی اومده بود تفنگ بخره میگفت تا 200 تومن بودجه دارم چی خوبه میگفتن کرال بعد پرسید قویتر از این چیه گفتن شادو همینطور پرسید و پرسید تا اخر سر رنجر 135 رخرید 650 هزار تومن.2 روز بعد که رفتم ساچمه بخرم دیدم تفنگ رو پس اورده میگه اصلا خوب نیست.نمیدونم منظورم رو تونستم برسونم یا نه تو این داستان که به شخصه شاهدش بودم فردی که فقط 200 تومن بودجه داشت به خاطر وسوسه قدرت و اینکه قصدش معلوم نبود یهو بودجش شد 650 و یه خریدی کرد که 2 روز نشده پشیمون شد.بهتون قول میدم این شخص 10 تا تیرم با اون تفنگ نزده و فقط با توجه به مطالب تو اینترنت رفته تفنگ رو پس داده.متاسفانه اکثر ما بدون داشتن تجربه یهو میریم یه کاری میکنیم که توش میمونیم[color=#FF0000]همین امروز من که اینهمه دوربین و تفنگ عوض کردم موقع گروپ گیری دیدم حالا که دوربینو بستم و میخوام دقیق تنظیمش کنم(تا قبل از این فقط دوربین همینطوری روش بود که دوامش رو بسنجم ودقیق دقیق صفر نبود)دیدم همش تیرام به راست میخوره اعصابم خراب شد و یاد حرف دوستان تو سایت افتادم که میگفتن رنجر لولش مشکل داره و همشون خرابنو.......اما اقا حمید که استاد هم هستن تو تیراندازی و تجربشون از من هم بیشتره یه نگاه انداخت و فهمید پایه دوربینی که بسته کمی کجه و پایه رو عوض کرد باورتون نمیشه همین تفنگ بی دقت که فقط راست میزد یهو شد یه تفنگ با دقت پس ببینید تجربه و رفع اشکال چقدر تو بعضی موارد به داد ادم میرسه
آقا میلاد ممنون بابت توضیحات ، موفق باشید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع