انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: هاتسان اسنایپر 125
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(2017-07-03 12:26 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
بعد مدت ها واسه تفنگم ساچمه گامو مچ خریدم.واشرشم عوض کردم.الان از لحاظ قدرت و دقت خیلی خیلی خوب شده.
بنظر من تو رنج قیمت خودش تفنگ بسیار خوب و با ارزشیه.خیلی ازش راضیم.
فقط لگد و صداش واسه یه تفنگ بادی یخورده زیاده که اونم نسبت به محاسنش قابل چشم پوشیه.

سلام
برادر گامو مچ سبکه برا این تفنگ.صفحه 20همین تاپیک رو بخون اونجا من یه تیون اساسی با کمک کاربری کوهنورد عزیز انجام دادیم.بعد از انجام هم لگد و هم صداش کم شده.کلا تفنگ زیر رو میشه.
در کل تفنگ خوبیه منم ازش راضیم
سلام خدمت اساتید محترم.
بنده یک سوال داشتم ، امکان اینکه قدرت این سلاح رو کم کرد و به حدود ۲۸ ژول رسوند وجود داره ؟ مثلا با بریدن فنر یا با تعویض فنر با فری ضعیف تر برای این میگم که فکر کنم با این قدرت زیادی که داره قطعاتش تحمل قدرت رو ندارن حالا کلا شدنی هست ؟
خیلی ممنون
با سلام. بله کاملا عملی است و توصیه هم می‌شود. با کم کردن 2 حلقه از طول فنر و جمع و پرس مجدد فنر، دقت بالاتر و ارتعاشات کمتر خواهد شد.اگر هم نخواستید دست به فنر بزنید با تنگتر کردن پورت خروجی هوا، کارکرد سلاح نرم‌تر خواهد شد. میشه هر دو کار را با هم انجام داد. ولی از طرفی رنجر 80 برای همین ساخته شده. مکانیزم کاملا با 125 برابر با وزن کمتر، طول فنر و سیلندر کمتر و دقتی بیشتر. که نیاز به اضافه هزینه بابت خرید 125 نخواهد بود.
(2021-06-18 06:34 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. بله کاملا عملی است و توصیه هم می‌شود. با کم کردن 2 حلقه از طول فنر و جمع و پرس مجدد فنر، دقت بالاتر و ارتعاشات کمتر خواهد شد.اگر هم نخواستید دست به فنر بزنید با تنگتر کردن پورت خروجی هوا، کارکرد سلاح نرم‌تر خواهد شد. میشه هر دو کار را با هم انجام داد. ولی از طرفی رنجر 80 برای همین ساخته شده. مکانیزم کاملا با 125 برابر با وزن کمتر، طول فنر و سیلندر کمتر و دقتی بیشتر. که نیاز به اضافه هزینه بابت خرید 125 نخواهد بود.

خیلی ممنون از پاسخ گویی شما.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع