انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: هاتسان اسنایپر 125
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(2016-11-21 12:29 PM)askariII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بنده یه مدل هاتسان 1250 که تازه اومده بازار خریدم که هیچ فرقی با125 نداره فقط قنداقش فرق کرده.فقط یه سوال.اسلحه من وقتی شلیک میکنم خو به خود به محض شلیک به ضامن میشه
دوم اینکه موقع شلیک انگار ماشه هم لگد داره.له انگست ضربه میزنه میخواستم ببینم عیب کار ازکجاست.ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایید

دلیلش لگد خیلی سنگین اسلحه است. ضربه وارده به قدری شدیده که عکس العملش باعث پریدن ضامن و ماشه میشه. بعد مدتی که فنر نرم شد درست میشه ( البته اگه تا اون موقع ماشه آسیب ندیده باشه )
(2016-11-21 12:29 PM)askariII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بنده یه مدل هاتسان 1250 که تازه اومده بازار خریدم که هیچ فرقی با125 نداره فقط قنداقش فرق کرده.فقط یه سوال.اسلحه من وقتی شلیک میکنم خو به خود به محض شلیک به ضامن میشه
دوم اینکه موقع شلیک انگار ماشه هم لگد داره.له انگست ضربه میزنه میخواستم ببینم عیب کار ازکجاست.ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایید
امکانش هست که به علت ریکویل شدید تفنگ ، ضامن تفییر وضعیت میدهد ولی از طرفی فنر ضامن حدااقل در هاتسان اینقدر قوی هست که تحت تاثیر شلیکها تغییر وضعیت ندهد.
معمولا روشی که من برای فنریهای مگنوم هاتسان استفاده میکنم ، باز کردن سلاح و کمپرس فنر است .این روش در مورد تفنگهای تو و اکبند بسیار مفید و موثر است ، در افزایش دقت و کاهش ریکویل سلاح.کافی است یک شاخه پیج متری سایز 12 که میل رزوه هم نامیده میشود تهیه کنید و فنر سلاح را داخل پیچ قرار داده و مهره را سفت کنید .بعد از چند روز فنر به حد مطلوبی برای نصب روی سلاح میرسد . این تغییر طول ناچیز فنر تاثیر محسوسی روی قدرت فنر 40 سانتی متری سلاحهای 125 و .. نخواهد گذاشت ولی در افزایش دقت و یا اماده سازی سلاح برای نصب دوربین بسیار موثر است.
و من الاه توفیق
[تصویر: IMG_20161122_131832.jpg]
[تصویر: IMG_20161122_131816.jpg]
روش جالبیه احسنت احسنت Khansariha (8)Khansariha (8)
عزیز شما با بی اثر کردن بخشی از فنر مقداری انرژی رو داری خنثی میکنی..راه حل دیگه ای مد نظرت نیست؟
شما با شارژ نگه داشتن سلاح هم میتونید به مقصود برسید که میدونیم برای سلاح عوارض داره..!!!
مگر با تعویض واشر مشکل اینگونه سلاحها مرتفع نمیشه..؟؟
جهت دراوردن فنر ایا پیم های ماشه هم باید باز بشه..؟؟
سپاس..
(2016-12-28 10:05 AM)hosseinloveyou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیز شما با بی اثر کردن بخشی از فنر مقداری انرژی رو داری خنثی میکنی..راه حل دیگه ای مد نظرت نیست؟
شما با شارژ نگه داشتن سلاح هم میتونید به مقصود برسید که میدونیم برای سلاح عوارض داره..!!!
سپاس..

سلام باعوض کردن واشر عملکرد تفنگ تاحدودی بهتر میشه،بعضی دوستان بابریدن ۲ حلقه ازفنر لگد رابیشتر مهار میکنند،درضمن دراوردن فنر بدون باز کردن کلی ماشه امکان پذیر است ولی قلق خاصی دارد،شیوه بازوبسته کردن ماشه درهمین انجمن قابل سرچ است،موفق باشید
(2016-12-28 10:05 AM)hosseinloveyou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس..

با سلام
دوست عزیز شما بعد از چند شات به همین اندازه از طول فنر خواهید رسید پس این روش روش مناسبی هستش. اگر تفنگ را مسلح نگهدارید به این مضمون دچار کجی فنر خواهید شد که هم در دقت هم در لگد تاثیر منفی داره. در ضمن مستحضر باشید بهترین فنر و کم تلرانسترین فنر برای تفنگ بادی فنری هست که با روش اصولی کهنه شده باشه.
واشر های هاتسان را با جنس پلی ارتان تعویض کنید نتیجه رضایت بخش خواهد بود.
برای دراوردن فنر ماشه را باید خارج کنید چرا که دارای سه پین است که علاوه بر نگهداری ماشه مسول نگهداری درپوش انتهای کپ هم هستش.
سلام دوستان گرامی
من یدونه رنجر ۱۲۵ فنری دارم که شاید ۵۰ تا تیر باهاش نزدم.
اگه بخوام اونو تیون کنم یعنی واشر پیستون را عوض کنم و بقیه کاراش تا لگد کم بشه و دقت زیاد بشه به نحوی که بشه دوربین روش بست ٬ کجا ببرم تا این کار را به نحو احسن انجام بدن؟.
با تشکر و احترام.
ضمنا قبلا با نام کاربری gafele مطلب مینوشتم.
(2017-03-12 10:41 PM)JHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گرامی
من یدونه رنجر ۱۲۵ فنری دارم که شاید ۵۰ تا تیر باهاش نزدم.
اگه بخوام اونو تیون کنم یعنی واشر پیستون را عوض کنم و بقیه کاراش تا لگد کم بشه و دقت زیاد بشه به نحوی که بشه دوربین روش بست ٬ کجا ببرم تا این کار را به نحو احسن انجام بدن؟.
با تشکر و احترام.
ضمنا قبلا با نام کاربری gafele مطلب مینوشتم.

کدوم شهری عزیزم؟Khansariha (8) یه جا دیدم تو گروههای تلگرامی قبول سفارش تیون میکردن:
۰۹۱۰۶۷۷۹۵۵۴
سلام.
تشکر از توجه شما.
قم هستم اما به تهران زیاد رفت و آمد دارم.Khansariha (8)
سلام
من یدونه دوربین comet نو دارم که مشخصاتش 40*9-3 است .
اگه اونو روی تفنگ اسنایپر که خدمتتان گفتم (هنوز فابریک است و واشر پیستون و چیزای دیگهش تغییر نکرده)ببندم٬تفنگ دوربین را خراب می کنه؟
ممنون
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع