انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: هاتسان اسنایپر 125
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
اقا اونقدرها هم که میگید بد نیست ها من اسناسپرنداشتم ولی 135 داشتم با 15000 تومان یه سری تغییر روش انجام ئدادم عالی شد البته همینجوری هم خوبه یه گروپ تو 12 متر باش گرفتم 8تا شات تقریبا حدود 2سانت داد ضمن اینکه 3تا ساچمه رو هم خورده بود و خال از بین رفته بود!
سلام دوستان.من یک اسنایپر 125 دارم.7 ماهی میشه که گرفتمش.وقتی میخوام تنظیمش کنم هر دفعه یه طرف خال میخوره!!!! نمیدونم مشکل از کجاست؟؟؟ همیشه هم از ساچمه نوک تیز استفاده میکنم و امروز با فروشنده تماس گرفتم و ایشون به من گفتن که از ساچمه نوک پهن استفاده کن!! به نظر شما من از نوک پهن استفاده کنم مشکلم حل میشه؟ یا مشکل از جای دیگه هست؟؟؟؟؟؟؟ Khansariha (367)
دوست مشکل از خود سلاح هست
رنجر مخصوصا مدل های پرقدرتش به علت قدرت زیاد ساچمه رو منحرف میکنه یا باید قدرتش رو کم بکنی یا از ساچمه سنگینی مثل ts 22 استفاده بکنی . ولی اگر میخوای با اون راحت تر کنار بیایی چند لایه فنرش رو کم بکن دقتش بهتر میشه. منظورت از ساچمه نوک تیز ساچمه ایرانی که نیست ؟
دوستان هر اشکالی یک چاره ای دارد فنر این سلاح خیلی بی منطق کلفت و سفت است .دارم یک سری تغییرات روش اعمال میکنم که قابل استفاده بشه به نتایج خوبی هم رسیدم ولی فعلا تحقیقات متوقف است تا بعد از عید . زمستان و ساچمه زنی نمیگذارد !!! فعلا شما فنرش را با یه 350 مگنوم عوض کن با ساچمه سنگین شلیک کن تا تغییر را ببینی !! نظر من اینست که قطعات ان بد نیست و میشه انرا تیون کرد .خواهشا دوستان نریزید سرم هیچی دیانا نمیشه ، خودمم دیانا دارم !!!!!!
Hatsan 125

The rifle is huge. it doesn't even fit on the back seat of a small car. It takes a pro wresler to cock it and when you fire it, all hell breaks loose. People run for cover, you get hit by the scope that was torn of the rails... and that is only the first shot. The more you use it the worse it gets. It chronied at almost 1700 ft/s with light pellets and was still doing way over 1000 with Barracuda Heavies. Impresive....NOT. Hitting a target at 15m seemed almost impossible. After about 100 sho ts I was afraid that the rifle was goingto fall apart, and it did. This is by far the worst rifle you can ever buy.

ببخشید دیگه حوصله ترجمه نداشتم اگه بخونین خیلی خوب این اسلحه رو توصیف کرده.من داشتمش چند ویقت پیش به قیمت 300 تومن ردش کردم رفت حالا موندم بینه گامو رویال و دیانا 34 ...ببینم چی میشه دیگه..در حال تحقیق و تفحص هستم..شاد و پیروز باشید
دوستان سلام.شاید خیلی از عزیزانی که سراغ مدلهای فنری هاتسان میرن بعلت قدرت خرید کم و تبلیغات مزحک فروشنده ها فریب میخورند و تن به خرید این سلاح می دن.شاید بعضی ها مثل اوایل خودم بگن که این حرفا مغرضانست یا مرفهین بیدرد این حرفا رو میزنن ولی غرض از این حرفها فقط وفقط دلسوزی هستش وبس.من یک اسنایپر 125 خریدم ،با اعتماد به فروشنده ی کلاهبردارعزیزی که میگفت باهاش سگ کشتند،بشکه سوراخ کرده،این تفنگ مردونه ایه و...
سرتون رو درد نیارم اوایل کابینت اسقاطی رو که تو حیاطمون بود به طرز وحشتناکی سوراخ می کرد اما بعداز شلیک چند بسته از تفنگ چینی دوستم کم آورد و آبرومو برد
شاید بعضیا بگن ضعف بدنی دارم نه من مث بقیه شما عادی عادی ام،اما هاتسان عزیز تو هفته اول منو مبتلا به دست دردی کرد که دیگه با رنج و مصیبت مسلحش می کردم و در اثر استفاده نسبتا زیاد کتفم هم کبود شد.مثلا صداخفه کنش هم بعد صد شات خورد شد ونمایندگی میگفت پند ماه دیگه شاید آوردیم.حالا اینا فدای سرتون ،گردشهای بهاری مارو تبدیل به آبروریزی کرد.من 2سال تمرین تیراندازی سلاح بادی مسابقه ای دارم اما دریغ از شکار گنجشک .کبوتر وغیره.
خلاصه بعد از مدتی با ضرر زیاد فروختمش به یه ندیدبدید دیگه مث خودم و دیانای 460کارکرده گرفتم و فهمیدم دوستانی که از هاتسان بد میگن ،پدر کشتگی با من وشما ندارن و چیزی حالیشونه.خلاصه از ما نصیحت اگر تا حالا گرفتار هاتسان نشدید اصلا بهش فکر هم نکنید
چون فقط برای دکور منزل خوبه و شاید هم به عنوان چوب دستی در مواقع اضطراری
حق انتخاب با شماست
سلام دوستان
من امروز تونستم با 125 اسنایپر یک گروپ تو فاصله 11 متر بگیرم . البته برخلاف اونچیزی که تا حالا شنیدم در باره این تفنگ باید بگم خیلی خوب بود . لازم به ذکره دوربین رو از آقا مسیح عزیز گرفتم که واقعا برای این سلاح 20 هست
دوست عزیزم با دوربین سنتر پوینت امتحان کنید
من موندم چرا تو این سایت دوستانی که میگن این تفنگ رو دارن و راضی هستن و قرار بود کلیپ و گروپ قرار بدن اینکارو نمیکنن؟از دوستانی که در تهران هستن اگر کسی از دوستان این تفنگ رو داره یه قراری بزاره تا توسط مدیران یه ریویو وکورنو از این تفنگ تو سایت قرار بگیره.دلیلش هم اینه که بالاخره بدونیم این تفنگ در چه سطحیه واقعا یکی میگه 70 متری دقت قدرتش خوبه یکی میگه 10 متری افتضاهه......الان من خودم شخصا با اینکه همه میگفتن کرال مگنوم بده و.....شادو بگیریدو....اما شخصا این سلاح رو خریدم و دارم لذتش رو میبرم هم دقتش و هم قدرتش خوبه و کیفیت قطعاتش هم به مراتب به دلیل فلزی بودن کپ از شادو بهتره(به جز قطعه پلاستیکی جمع کننده فنر) چند روز پیش هم فردوسی بودم شخصی اومده بود با دوستش یدونه هم 125 برا دوستش بخره و هردو خیلی تعریفش رو میکردن اینه که واقعا میخوام هم برای کاربرا و هم برای خودم این قضیه مشخص بشه که واقعا چطوریه این سلاح
راستش من هم بعد عوض کردن وایر پیستون کرال مگنوم هم دقتش هم قدرتش کاملا عوض شد منم راضیم ازش Khansariha (214)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع