انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: برو بچه های زاهدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
سلام دوستان
من بچه گلستانم
چند تا دوست زاهدانی دارم فردا میخوان برن شکار حرفه ای نیستن بیزحمت یه جایی تو زاهدان بهم معرفی کنین
واسه زدن کاکلی از تو ماشین کجای زاهدان خوبه؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)
محمد جان ان شالله بهتون خوش گذشته باشه من که با اون عکس اول واقعا حال کردم.Khansariha (224)

garro جان سمت بیمارستان تامیت اجتماعی این جاده کمربندیش هم جای خوبیه.
(2013-01-29 07:52 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش
اتفاقا امشب قصدداشتم ازت بپرسم جستجوکنی ویه جورایی کشف کنیم
جنس گپ تفنگ ازچیه تابلکه بشه زاج کاری یابنا به قولی رنگ آمیزیش کردنمیدونم خیلی هم مواظب بودم ولی درمعیت با بقیه تفنکها باعث شده این خط و خشها روش بیفته اگر جریان رنگ کاریش درست نشه مثل تفنگ بنلی دوستم منم به سرم میزنه یه دست بی رنگ وبنا به قولی سفیدش کنم
و یه سوال دیگه جریان چوک 25 تایی واسه بایکال چیه داداش میشه یه اماربگیری یا یه عکس بزاری اگر خوب بود بخرمشون واسمون داداش

دوست عزیز garroجون
بگو برن سمت جاده کمر بندی و سمت سیلو گندم تا دلتون بخواد کاکلی هس البته به شرطی صبح زود برید چون 9 به بعد حتی یه دونه هم گیر نمیاری کنار جاده
سلام داش محمد گل و عزیزKhansariha (8)
محمد جان من به اون شماره زنگ زدم و همونطور که گفتم 15 تایی بود فکر نکنم گفتم 25 نایی اگه هم گفتم اشتباه تایپی بوده طرف گفت ست 15 تایی هست 230 هزار تومن.
که به نظر من خیلی زیاده اخه 15 تا شماره یهنی بین هر شماره ای 4 تا یا 3 تا میان شماره داره که به نطرم اصلا لازم نیست
C..IC...M....IM,,,,Fاینها چوک های پنج گانه اصلی هستن حالا اینو کارخونه میگه دیگه اضافش واقعا به درد من و شما نمیخوره شما هم احتمالا Cرو نداری که اونو تهیه کن برای منم تونستی حتما Cرو بگیر خیلی لازم دارم به هر قیمتی دستت درد نکنه.ضمنا جنسش رو پرسیدم کجایی با شک و تردید گفت اصلیه نگفت روسیه بعد گفتم روسه اونوقت گفت بله برای همین هم من به جنسشون هم اصمینان ندارم و الا اگه اصل روس باشه طرف با اصمینان و افتخار باید بگه اینه که از راه دور هم به نظرم نخری بهتره همونجا بگو از نمیروز بیارن یکی منم فراموش نکنی که میام زابل و در خونتون وامیستم تا بهم بدیش .....خخخخخخخخخخخKhansariha (219)
خط و خش ها رو کمی زاج بگیر با گوش پاک کن یه گوشه ای رو امتحان کن در حد یه خط کوچک اگه خوب بود بزن و الا دست نزن که دیگه هر کی ببینه یا زمانی بخوای بفروشی میگه احتمالا جوش خورده هست بعد رنگ کردن اینه که اصلا دست نزن دیگه خود دانی مال شماست و صاحب اختیاری جنس گپ اینها هم الیاز هست و مشکل بشه گفت چیه ولی بیشتر به سمت فولادی میره.
قربانت موفق و شاد باشیKhansariha (8)
من بیشتر دنبال این چوک هستم داداش
این سایتش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

یه چیز جالبتر
/ - Full
// - Improved Modified
/// - Modified
//// - Improved Cylinder
Cl - Cylinder
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-29 09:13 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من بیشتر دنبال این چوک هستم داداش
این سایت.....................................
محمد جان خیلی چوک با حالیه مخصوصا با اون طولش و اینکه مال خود بایکاله حالا از کجا میخوای بگیری؟ اینواگه تونستی به هر قیمتی دوتا بخر
ضمنا چرا شماره نداره ؟فکر کنم سیلندره Khansariha (8)
محمد جان خودمونو به تو سپردیم Khansariha (97)و تورو به خدا ....................................این چوک با این طولش خیلی منو برده تو فکر که تهیه کنیمKhansariha (8)هر وقت خواستی بگیریKhansariha (356) منم یادت باشهKhansariha (303)
آقاا ون چوک 5سانتی رو بیخیال اینو در یاب چوک 13 سانتی بایکال
[/img]

دوستان اين جوكهارو روي اكار يا شاهينم ميشه بست يا فقط بايد بايكال باشه؟
سلام داداش داره خوبشم داره فقط به احتمال قوی باهم متفاوته
محمد جان دستت درد نکنه داداش با عکس هاش فقط افسوس نداشتنش رو میخوریم یه راهی یه میا نبری چیزی پیدا کن بشه خریدشKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع