انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: برو بچه های زاهدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
ممنون داداش.سال قبل و سال قبل ترش اومدم ولی هر کدوم 2 روزه اونم برای مسابقه ی والیبال با تیم زاهدان.ولی امسال قرار با تیم زاهدان باشم.
(2014-10-31 01:59 AM)armankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون داداش.سال قبل و سال قبل ترش اومدم ولی هر کدوم 2 روزه اونم برای مسابقه ی والیبال با تیم زاهدان.ولی امسال قرار با تیم زاهدان باشم.

خوش امدید ما در خدمتیم Khansariha (8)Khansariha (256)
با سلام به همه بچه های گل هم استانی و دیگر دوستان . آیا تو استان ما هم تفنگ pcp برای خرید هست اگه آره از کجا باید تهیش کرد. ممنون از همه شما Khansariha (8)
(2014-10-31 03:55 PM)scarfaceII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه بچه های گل هم استانی و دیگر دوستان ............. Khansariha (8)
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
به انجمن خوش امدید مخصوصا اینکه یک نفر دیگه به جمع بچه های استان اضافه شد.
اگه دوست داشتید یه مختصر خودتونو معرفی کنید
در مورد خریدpcp دوستان دیگه که تخصص این رده رو دارن حتما شما رو راهنمایی میکنن
تشکرKhansariha (8)
(2014-10-31 03:55 PM)scarfaceII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه بچه های گل هم استانی و دیگر دوستان . آیا تو استان ما هم تفنگ pcp برای خرید هست اگه آره از کجا باید تهیش کرد. ممنون از همه شما Khansariha (8)

سلام.به انجمن خیلی خوش اومدیدKhansariha (8).راستش من ندیدم تو این مغازه ها مگر اینکه سفارش بدید براتون بیارن یا از یه شخص بگیرید.اگر میخواید خرید کنید بنظر من از اعضای سایت بگیرید بهتره.مثل استاد مسیح که شناخته شده هستند.Khansariha (8)
با تشکر از همه دوستان که بنده رو راهنمایی کردن من هم خیلی خوشحالم که در تاپیکی که مال بچه های استان خودمونه هستم احساس راحتی بیشتری دارم اسم من ظاهر و شهر زاهدان زندگی میکنم، آقا مسیح هم که فعلا نیستن!!! به نظر شما pcp هاتسان at44-10 ارزش خرید رو داره بیشتر برای تفریح و شکار
Khansariha (97)
(2014-11-01 12:38 AM)scarfaceII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از همه دوستان که بنده رو راهنمایی کردن من هم خیلی خوشحالم که در تاپیکی که مال بچه های استان خودمونه هستم احساس راحتی بیشتری دارم اسم من ظاهر و شهر زاهدان زندگی میکنم، آقا مسیح هم که فعلا نیستن!!! به نظر شما pcp هاتسان at44-10 ارزش خرید رو داره بیشتر برای تفریح و شکار
Khansariha (97)
سلام طاهر جانKhansariha (8)
منم مدتیه تحقیق میکنم برای خرید pcp و نظرم روی همین سلاحه البته در مجموع و نهایتا نسبت به قیمت و موارد استفاده ما گزینه خوبیه .البته نظر شخصیم هست ( با مشورت با دوستان صاحب نظر)
اینجا هم میتونی بیشتر اطلاعات کسب کنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قسمت مشاوره هم داریم بگردی پیدا میکنی و در قسمت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونی از قیمت ها اطلاع پیدا کنی
البته همونطور که دوستان گفتن مدیران انجمن و خیلی از دوستان دیگه که کم کم باهشون اشنا میشی بهترین مشاورن و میتونی سلاح خودتو با قیمت و کیفیت خوب تهیه کنی
بچه های همین استان هم مثل اقا محمدtaktaz کاربریشون هست که اطلاعات خوبی دارن و خودشون انواعpcpها را داشتن یکی دیگه از دوستان عضو هییت تیراندازیه و خلاصه بچه های اینجا و انجمن با کمال میل تجربیات خودشونو اشتراک میزارن
مطلب برای خوندن و تبادل اطلاعات زیاد هست
موفق باشید
حق نگهدارKhansariha (8)
با تشکر از اطلاعات مفیدتون برادر گرامی bycal Khansariha (8)
پیشنهاد میکنم قبل از خرید حتما یه سر پیش آقا محمد(TAKTAZ)برید یا تماس بگیرید.بسیار آدم خوبی هستن و میتونن شمارو راهنمایی کنن.منم قبل از خرید ایشون رو دیدم و با راهنمایی ایشون بود که تونستم خرید کنمKhansariha (8)
از راهنمایی های شما دوستان گل بسیار بسیار ممنون و کمال تشکر رادارمKhansariha (317)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع