انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: برو بچه های زاهدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
سلام بر داداش سهیل
بچه های تهران قیمت دادن که از بروبچ منطقه ما بایکال واسه فروش گذاشتن تو فردوسی بین 15 تا 17که بسته به تمیزیش فعلا تو همین رنج قیمت هس
شما دنبال این تفنگی ادرس بده تا تفنگو فدای مرامت کنم داداKhansariha (8)Khansariha (8)
(2014-01-28 01:49 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر همه بر و بچ زاهدانKhansariha (8)
بیژن جان قیمت بایکال پران خودت رو داری الان چند میگن؟
سلام سهیل جان
ببخشید اگه دیر شد البته همزمان داش محمد جواب دادن
در مورد 5 تیرها اصلا نمیشه قیمت واقعی مثل بقیه سلاح ها داد در واقع بازار در سال 93 که فروش این تفنگ ها ازاد بشه و اجازه معامله داده بشه تعیین کننده قیمت هست
حالا در این بین دیدم بعضی ها که ادعای ارتباط با نورچشمی ها و...دارن و میگن جواز رو منتقل میکنیم از دست دو کارکرده اوراق دارن با قیمت 13-14 شروع میشه تا صفرش احتمالا20 و.....البته همون کارکرده هم فقط ظاهرا خوب نگهداری نشده و الا مثل ساعت کار میکنه و از نظر کاری اینا خیلی جون سخت و محکمن
نگاهی به هامون
[تصویر: 0ced7460-3782-4fb7-8f2c-0aad17700754.jpg]

سيستان حياتي وابسته به تالاب هامون دارد.در اين منطقه تقريبا همه ي خانواده ها بطور مستقيم و غير مستقيم از طريق صيادي ، شکار ، کشاورزي ، دامپروري ، صنايع دستي ، گردشگري و ... ، که کاملا وابسته به تالاب هامون مي باشد زندگي مي کنند.
تالاب هامون عناويني نظير بزرگترين تالاب آب شرين کشور ، هفتمين تالاب بين المللي و سومين درياچه ايران را دارد و با اين همه لقب بزرگ و با اين همه اهميت ، سالهاست زلزله ايي پنهان و ويران کننده در جان شيرنش رخنه کرده
، تالابي که وسعت 293031 هکتار آن بعنوان پناههگاه حيات وحش در کارنامه اش جاي گرفته است، تالابي است بين المللي و داراي اهميت و جايگاه جهاني ؛ اما زلزله ي خشکسالي ويرانش کرده است .
[تصویر: %D8%AD%D8%B5%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9...%D8%B1.jpg]
يادم مي آيد زماني جاي جاي سيستان که قدم مي گذاشيتم زندگي بیش از حال جريان داشت ، ، همه جا هياهوي زندگي ديده مي شد ، عده اي از خانم ها و اقایان در حال حصير بافي و پرده بافي با ني بودند، مردان در حال صيد ، عده اي آماده براي برداشت ني ،توتن ها گردشگران را جابجا مي کردند، کودکان آغشته به بازي سرود زندگي مي خواندند، نسيمي دلنواز معطر به بوي تالاب همه را نوازش مي داد ، زندگي جاري بود.دهها و يا شايد صدها روستا با تالاب هامون زندگي مي کردند؛ آن وقت ها خبري از ريزگرد و طوفان شن نبود ،
[تصویر: zabol.jpg]
تالاب سالانه ميزبان خيل ميليوني پرندگان مهاجر بود ، خيل صداي زندگي ، خيل صداي پرواز اميد که جان تازه اي به حيات تالاب مي داد و فراواني را به مردم تالاب هديه مي کرد.
[تصویر: 4760.jpg]
بر اساس مطالعات پرنده‌شناسي در زمان پرآبي 225 گونه از 49 تيره ( خانواده) يعني حدود نيمي از گونه‌هاي پرندگان شناسايي شده ايران در تالاب هامون و اطراف آن زيست مي‌كنند؛ نزديك به 80 درصد آنها مهاجرند و 99 گونه در منطقه زادآوري دارند.
[تصویر: 100904414326.jpg]
تالاب قرن ها بود که به مردمش سخاوتمندانه و گشاده رو زندگي بخشيده بود ، مردمي که با هر نفسي مدح و ستايش آفريدگاري پاک و بي همتا را مي کردند ، مردمي که تا امروز صبور و خاموش به اميد جان تازه ي تالاب سر به زانوي انديشه سپرده اند.
تالاب سالهاست که خاموش است ،
، کاش زلزله ي سيستان قلبها ی مسولین را به تپش بخواندو حق ابه ای که حق این دیار است مجددا به جای خود برگردد.و مجددا شاهد یکی از زیباترین تالاب های جهان باشیم

[تصویر: %D9%81%D9%84%D9%83%D9%87%20%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%85.JPG]
یادش بخیر چقدر اونجا چور و پور خوردم. واقعا یادش بخیر. الان فقط خاطره اش تو ذهنم مونده.
با سلام خدمت داداش بیژن و جناب حمید حکمی

راستیتش اززمان خشکسالی تاالان خیلی اتفاقا افتاده والان حتی یک وجب از تالاب هامون وجود خارجی نداره وکاملا خشک شده دلایلش هم صد در صد طبیعی نیست وادامه اون تارسیدن به مرحله نابودی 98 درصدش برنامه ریزیهای نادرست مسئولین وانتقال اب دریاچه هامون به سایر شهرستانها وایجاد دریاچه های مصنوعی وغیر اصولی فقط جهت مصارف اشامیدنی وانتقال به سایر شهرها س که تالاب رو روبه نابودی 100در صد کشیدن وگرنه .......... تالاب هامون نمیمرد
محمد جان شما خیلی محبت داری شما که تفنگ دست میگیری کیفش رو ما هم میکنیمKhansariha (8)
بیژن جان ممنون
منهم منتظر سال 93 و ازاد شدن خرید و فروش اونسری ها وتفنگ خودم هستم ببینیم چی قسمت میشهKhansariha (8)
سلام به همه دوستان اKhansariha (169)
الان که ساعت 2 صبحه از ساعت 6 بعد از ظهر دیروز میشه دیگه ...بله برف داره میاد اونم چه برفیKhansariha (63) حقیقتا با وجود خستگی حیفم میاد این منظره زیبا رو نبینم اینه که جاتون خالی یه چایی تازه دم درست کردم و از پشت پنجره اومدن برف رو نگاه میکنم امسال این دومین برفه و این مناظر در استان ما خیلی کمه و میشه گفت لطف خدا ست و در ده سال اخیر مثل امسال هیچ وقت برف نداشتیم و اگه هم بعضی سالها اومده خیلی کم......به هر حال ما هم خدایی داریمKhansariha (371)
به قول....:
فی الواقع خداوند عند لطافت ، عند بخشش ، عند بی خیال شدن ، عند چشم پوشی. و عند رفاقت است..............دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس هم انشا....صبح
شب همتون خوش
باسلام خدمت هم استانيهاي عزيز
بارش برف بي سابقه درسيستان باعث خوشحالي كشاورز ان ومردم منطقه شده
اين بارش فكركنم در 20سال اخير بي سابقه بوده
سلام به همه هم استانی های خوبم
راستی یه سوال ،
درسته که سپاه اسلحه شکاری واگذار می کنه اگه درسته چه اسلحه هایی رو بفروش عموم ونظامی ها گذاشته وتا کی مهلت داره
دوسستون دارم خیلی زیادKhansariha (256)
(2014-02-07 07:14 PM)ab-ba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه هم استانی های خوبم
راستی یه سوال ،
درسته که سپاه اسلحه شکاری واگذار می کنه اگه درسته چه اسلحه هایی رو بفروش عموم ونظامی ها گذاشته وتا کی مهلت داره
دوسستون دارم خیلی زیادKhansariha (256)
سلام دوست عزیز
کدوم قسمت از سپاه؟سپاه سلمان؟یا جای دیگه
شما اگه اطلاعات دقیق تری از محلش دارین لطفا بگین من کم و بیش اشنا تو بعضی قسمت ها دارم میتونم خبر بگیرم
ما هم کوچک شما هستیم داداش لطف داری
خدا یارونگهدارتKhansariha (8)
یه عکس هم از برف چندروز قبل البته دیگه بارش تموم شده بود واقعا عالی بود...خداروشکر
[تصویر: IMGP2012.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع