انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: برو بچه های زاهدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
سلام دوستان سال نو بر شما مبارک ارزومندم سال خوب و پر شکاری داشته باشید Khansariha (8)Khansariha (256)
البته اگه بزارن خخخخخخخخ
سلام به دوستان هم استانی و خارج ازاستان راستی دیدم این تاپیک داره خاک میخوره گفتم یکم خاک روبیش کنم Khansariha (48)Khansariha (8)البته بعداز چند ماهی خخخخخخخخخخKhansariha (214)
دوستان با رای زنی و بستن قرارداد با باربری میهن تور، عزیزانی که برای شارژ کپسول مشکل دارن و توی شهرستانشون کمپرسور نیست، میتونن از طریق این شرکت و مراکز نمایندگی های اون در شهرستانها اقدام به ارسال کپسولهاشون به اصفهان بکنن برای شارژ ولی با این تفاوت که هزینه ارسالشون بسیار بسیار نازله، یعنی چیزی حدود یک سوم کرایه هایی که به اتوبوس ها میدادن...!
هزینه شارژ مجدد کپسول 6 لیتری از 150 بار تا 320 بار 15000 ت اخذ میشه.
یک مسئله دیگه اینکه هزینه حمل نقل کپسول در اصفهان هم رایگانه و دیگه هزینه پِیکی وجود نداره.
با این تفاسیر عزیزانی که بخاطر مشکل شارژ از تلمبه استفاده میکردن حالا راحت میتونن اقدام به خرید تانک کنن نگران شارژم نباشن....شارژ در اسرع وقت.
09376191705 عرفان (شارژ و تعمیر و فروش کپسول های آکبند از بهترین بِرندها با بهترین قیمت در کل ایران)
اینم شماره تلفن های باربری طرف قرارداد خدمت عزیزان
[تصویر: .jpg]
سلام به همه دوستان
چه خاکی نشسته اینجا خخخخخخخخخخخخ
خوب مدتیه که من در رفت و امد بین زاهدان تا بیرجند و مشهد هستم و بیشتر هم بیرجند و گه گاهی هم روستا اما از اینکه میبینم تاپیک داره خاک میخوره خیلی ناراحت شدم
خوب دوستان هم استانی زاهدان یا زابل خبری از سهمیه فشنگ ندارین؟ من که مدارک رو اوردم تا همین بیرجند بگیرم و امروز زنگ زدم گفت هفته اینده
چون ماشین حمل بین این استان ها یکی هست اگه زاهدان تا الان فشنگ ندادن حتما تا هفته دیگه میاد
خبر و عکس از زابل و جاهای دیگه بزارین خوشحال میشیم
جناب مودی کجایی داداش؟
هوای بیرجند که خوبه اما روستا بسیار خنک و عالی طوری که شب باید در و پنجره را ببندی و با پتو باشی
میوه هم که عالیه
خدانگهدار همه شما
بعدا عکس میزارم
مصاحبه خانم زهرا روستا از روزنامه اعتماد با فائزه قائم دوست نفر سوم کنکور سراسری تجربی از شهر زاهدان

فائزه قائم دوست: لطفاً از بالا به ما نگاه نکنید

زهرا روستا:خيلي‌ها هم وقتي مي‌شنوند كسي از شهر زاهدان چنين رتبه‌اي آورده متعجب مي‌شوند. فكر مي‌كني چه تصوري از درس خواندن در زاهدان دارند.

فائزه قائم دوست: (با خنده) حتما فكر مي‌كنند اگر من بروم دانشگاه تهران مي‌خواهم ترورشان كنم. احتمالا تصورات غلطي كه نسبت به استان ما دارند اين موضوع را برايشان غيرقابل‌باور مي‌كند. ما بهترين مدارس و بهترين كيفيت آموزشي را نداريم. اما اگر بچه‌ها تلاش كنند و كمي انگيزه و اعتمادبه‌نفس داشته باشند نتايج بهتري به دست مي‌آورند.

مردم نبايد فكركنند بچه‌هايي كه در مناطق نسبتا محروم زندگي مي‌كنند استعدادي ندارند. اينجا مشكلات فراواني وجود دارد اما تعجب نكنند كه يك نفر از استان سيستان و بلوچستان چنين رتبه‌اي بياورد. مي‌خواهم به مردم بگويم لطفا از بالا به ما نگاه نكنيد.

پدر فائزه: متاسفانه بسياري از افرادي كه خارج از اين استان زندگي مي‌كنند، نگرش نادرستي نسبت به زندگي در اينجا دارند، حتي آشنايان ما كه اصالتا اهل زاهدان هستند و سال‌هاست از اين شهر رفته‌اند از اينكه كسي از اين استان حتي رتبه دورقمي بياورد متعجب مي‌شوند.
درحالي كه دانش‌آموزان موفق اينجا كم نيستند.

[تصویر: 11037184_447748138731615_230924732573563062_n.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا بعضی وقتها آدم میمونه که چی بگه ما هم یه هم کلاسی داریم که از زاهدان میاد بنده خدا هم سن و سال خودمون و متعهل با اینهمه درسشم خیلی خوبه خیلی هم با معرفت و مهربون الانم که تابستونه دلم براش تنگ شده. فامیلیشم ریگی هستش بنده خدا و خیلی هم باحاله. رشته تحصیلی هم حقوق مقطع کارشناسی ارشد گرایش حقوق جزا و جرم شناسی
ممنون صابر جان
حداقل شما امدی و سری زدی به تاپیکKhansariha (256)
ریگی ها از طایفه های بسیار خوب و تحصیلکرده در استان هستن و پست های مهمی هم دارن مشابه اونا مردم سراوان هستن که بسیار خوش فکر و همه بدنبال تحصیل و بسیار مودب و با مرامن و حتی دخترانشون در مقاطع بالا در حال تحصیل یا کار هستن و تعداد دکتر های خانم از شهر سراوان از همه استان بیشتره.
بازم ممنونKhansariha (8)
خواهش میکنم من جز واقعیت چیزی نگفتم انصافا قرار بود یه سفر آخر تابستون اونطرفا داشته باشیم که تبدیل به مشهد شد و خدا قسمت کنه عید بیایم اونطرفاKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام اقا بیژن سهمیه فشنگ گرفتی
(2015-08-08 01:20 PM)broning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا بیژن سهمیه فشنگ گرفتی
سلام محمد جان
بله دیروز گرفتم اما زاهدان نبودم از بیرجند گرفتم متاسفانه شاهین نداشت فقط عقاب اونم از 1 تا4 دیگه اجبارا گرفتم حالا قول داده شنبه برای باروت چاشنی البته ازاد تا ببینم چند میگه
از سایر دوستان مثل اقا محراب داداش اسماعیل اقا یحیی و.....که به اینجا سر میزنن هم تشکر میکنم Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع