انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: برو بچه های زاهدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
جهت اطلاع و تكميل فرمايشات آقا محمد عزيز همبن الان از اداره محيط زيست اراك سوال كردم گفتن كه هفته ديگه حالا راست و دروغش گردن خودشون هيچ كجاى ايران فعلأ دفترچه نيست و ندادن
با سلام به همه هم استانیهای عزیز

قلب دریاچه هامون بازبه تپش افتاد
وتالاب هامون جان تازه ای گرفت وازنابودی 100 درصد رهایی یافت
از دیروز عصر اب در نهر ها جاری و به سمت بستر خشک دریاچه جاری شد
خوشحالی کشاورزان ومردم سیستان بعد از 6ماه خشک شدن تمامی نهرها مثال زدنیست
به امید تداوم ورود اب از افغانستان وازادسازی اب در نهرهای کشاورزی.ووتالاب هامون............
سلام دوستان عزیز هم استانیKhansariha (8)
انشاا...که فصل شکار خوبی تا این لحظه داشتینKhansariha (82)
امروز فرصتی دست داد رفتم اداره محیط زیست واحد صدور پروانه شکار
همونطور که اطلاع دارین چند روزی در یکی دوماه قبل یه کاغذ دادن که مثلا برگه موقت شناسایی شکارچی بود و میشد کل سهمیه فشنگ رو گرفت سوال کردم برای پروانه که گفتن با همون کاغذ پروانه میدیم اما اصل دفترچه 2-3 ماه دیگه میاد
اصل دفترچه رو از این نظر میخواستم که پروانه شکار در استان های دیگه بگیرم که گفتن اطلاع نداریم جاهای دیگه قبول کنن یا نه باید از اون استانی که پروانه میخواین بگیرین سوال کنین
ضمنا نوشته بودن برای جواز های عشایری پروانه شکار صادر نمیشود.
حق نگهدارKhansariha (8)
با سلام به همه دوستان عزیز Khansariha (8)
نزدیک دو هفته هست که اینجا نیومده بالا
دوستان گل کجایین؟
اینقدر نرین شکار......نسل هر چی پرنده تو این استان هست رو شما منقرض کردین!!!!!!!!!! برا سال بعد هم بزارین......خخخ
اما خبر خوش:
هر کدوم از دوستان که فشنگ نگرفته تا هفته اینده فشنگ میاد و اگه شاهین میخواین یکی از فروشگاه ها این سری قراره فقط شاهین بیاره...........
پس بشتابید
ضمنا احتمالا خبرایی هم از سلاح سهمیه ای هست البته هنوز خبر رسمی نیست لذا برای کسی خواستین بگیرین اگه نخی جون میخواین اقدام کنید..طبق معمول اکار و شاهین هم میگن نیست البته بشنو و باور.....
خبرای دقیقتر چند روز اینده
جهت تنوع چند تا عکس هم از بعضی محل ها ی زاهدان
1-سر در دانشگاه ازاد مربوط به بیش از ده سال قبل
[تصویر: file.php?id=343&sid=a5769fff6c7e...b98e1a461c]

2-؟؟؟؟؟

[تصویر: file.php?id=376&sid=a5769fff6c7e...b98e1a461c]

3- محل؟
[تصویر: file.php?id=445&t=1&sid=...b98e1a461c]

ضمنا اولین شهردار زن بلوچ به نام خانم سامیه بلوچزهی برای بخش کلات انتخاب شد-7اذر92
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انشاا.... هر کجای استان که هستین خوش بگذره
حق نگهدار همه شماKhansariha (8)Khansariha (8)
مخلص همه دوستان هم هستیم
اقا بیژن ما رو براز تو لیست فشنگ خواهان اونم 100تا
وفشنگ تراپ 25 تا 50عدد
البته اگر ترک باشه چه بهتر
بابت عکسها هم توضیح بدم
عکس اولی مربوط به سال 82 هس
همون زمان ناتلیانوس!!!Khansariha (256)Khansariha (256)که ما دانشجو بودیم
عکس دوم هم مربوط به دانشگاه ملی دانشکده ادبیات هس
وعکس سوم هم مربوط به چهار راه رسولی معروف هسKhansariha (8)Khansariha (8)
(2013-12-15 08:15 AM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلص همه دوستان هم هستیم
اقا بیژن ما رو براز تو لیست فشنگ خواهان اونم 100تا
وفشنگ تراپ 25 تا 50عدد
البته اگر ترک باشه چه بهتر
...............
Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)
چون نمره پاسخ به سوالات شما بیست شد لذا تعداد 100 عدد فشنگ شاهین به صورت دولتی جایزه دریافت میکنید........
مدارک رو ارسال بفرمایید در خدمتیم چون گویا تعداد سهمیه کمه بنده خدا گفت از همین حالا مدارک رو بیارین بزارم تو نوبت پس اگه خودتون اومدین که در خدمتیم و الا با همون ماشین ها بفرستین .فشنگ تراپ هم یادم رفت مجدد سوال میکنم ضمنا چون امکان داره خودم از اواسط هفته اینده..... دو هفته ای زاهدان نباشم پس تو همین هفته اقدام کنین که بزارم دست فروشگاه که مطمن باشه.
در خدمت همه دوستان هم استانی هستیم.
جناب مهندس مودی عزیز و سایر دوستان .... فشنگ تا یه تعدادی میتونم براتون بگیرم لذا اگه امکان میدین نتونید بگیرید در خدمتتون هستم.
لبته خودم سری قبل گرفتم و از همین عقاب ها که ذکر خیرش هست
Khansariha (8)Khansariha (8)
ممنون برادر
خداخیرت بده داداش بیژن
جناب مهندس مودی که صندوق پیامهاشون پر هس و هر دوخطشون خاموشه
منم چون احتمال داره تا اخر هفته بیام زاهدان حتما بهتون زحمت میدم برادر
سلام
چی شده
من همینجام تلفنام هم روشنه اگه اومدید زاهدان بی خبر نباشم در ضمن قضیه فشنگ چیه من نمیدونم .!!!!!
(2013-12-17 10:36 AM)كولي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
چی شده
من همینجام تلفنام هم روشنه اگه اومدید زاهدان بی خبر نباشم در ضمن قضیه فشنگ چیه من نمیدونم .!!!!!
سلام خدمت همه دوستان
مهندس جان هفته اینده فشنگ میاد اگه نمیتونید بگیرید در خدمتیم فشنگ هم شاهینه و همه فروشگاه ها سلاح مبارن ولی احتمالا سهمیه شون کمه گفتم که همه دوستان در جریان باشن احتمالا اخرین نوبت فشنگ در سال 92 باشه البته سپاه نمیدونم امسال اورد یا نه چون سپاه معمولا ترک هم میده
Khansariha (8)حق نگهدار
ممنون از داداش بیژن
اقای مهندس هر دو شماره 190 تون خاموش بود پریروز
راستی یه سوال خبری از دفترچه شکار نشده زاهدان
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع