انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: برو بچه های زاهدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
سلام داداش محمد عزیز
عکس کومه رو میزارم تا یه چیزی تو این مایه ها دستت باشه حالا بازم نظر خودت ولی این اگه جای بند هم میداشت که بشه تو باد به جایی بست که عالی بود ولی اینکارو خودمون میتونیم بکنیم برا محراب جان هم فرستادم تا اگه گیر اومد با شما هماهنگ کنه
داداش محراب خیلی گلی عزیز گیر هم نیومد بیخیال هر چی از محبتت بگم کم گفتم Khansariha (8)Khansariha (8)

[تصویر: %DA%A9%D9%88%D9%85%D9%87.jpg]
سلام آقا بیژن و دوستان زاهدانی.میگم اینجا فشنگ سهمیه ای کسی داره؟Khansariha (8)
(2013-09-15 10:42 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا بیژن و دوستان زاهدانی.میگم اینجا فشنگ سهمیه ای کسی داره؟Khansariha (8)
سلام عارف جان
من یک 10 روزی میشه دور و بر مغازه ها نرفتم اما اگه منظورتون از سری یک ماه قبله که اصلا و ابدا دنبالش نباشین
اگه جدید تو این یک هفته تا 10 روز قبل خبری شده میتونم بگیرم .

ضمنا صیادی و قزاق و نامی هر سه تاشون سهمیه براشون میاد باید سر بزنین البته هر موقع اومده من و یا دوستان اطلاع رسانی کردن ولی سری قبل خودم مسافرت بودم یک هفته بعد از توزیع رسیدم و با کمی مشکلات تونستم بگیرم.
با سلام خدمت همه دوستان و هم استانيها عزيز _دوستان كسي در مورد رطوبت گيرايي كه قبلأ تو جعبه اكارا بود كسي اطلاع داره و اينكه از كجا ميشه تهيه كرد؟
به صورت يه بسته كاغذي مربع شكل 5سانت كه داخلشون هم يه موادي هست كه نميدونم جيه
سلام داداش
اطلاعات کافی رو فقط از جناب مهندس+++گاربر کولی+++ میتونی کسب کنی داداش
(2013-09-22 11:31 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان و هم استانيها عزيز _دوستان كسي در مورد رطوبت گيرايي كه قبلأ تو جعبه اكارا بود كسي اطلاع داره و اينكه از كجا ميشه تهيه كرد؟
به صورت يه بسته كاغذي مربع شكل 5سانت كه داخلشون هم يه موادي هست كه نميدونم جيه
سلام به همه دوستان همشهری و هم استانیKhansariha (8) ...تبریک به همه معلم های عزیزKhansariha (8) و دانش جوهای گلKhansariha (8)فرق نمیکنه دانشجوها هم یه جورایی هنوز دانش اموزن دیگه.....
واقعا اگه دقت کنین انگار از مهر دوباره زندگی شروع میشه یه شور و حال خاصی داره که همه درگیرشنKhansariha (8)
اما:
shaturعزیزKhansariha (8)
این رطوبت گیرا که توی اکثر وسایل هست فکر نکنم از نظر کارایی زیاد با هم تفاوت داشته باشن و متفق القول همه برای جذب رطوبت هستن اونم یه استانداری هست که برای شرایط سخت باید رعایت یشه مثلا یه جنس ممکنه فاصله دو قاره رو طی کنه داخل کانتینر کشتی اونم با رطوبت بالای دریا یا مدتها در انبارهای سواحل منتظر ترخیص لذا برای شرایط عادی لزوم چندانی نیست خصوصا این استان گرم و خشک و در واقع بیشتر نواحی ایران بجز سواحل خزر و دریا های جنوب بقیه جاها از نظر اقلیمی گرم و خشک حساب میشن لذا اگه برای این موارد و جلوگیری از رطوبت میخواین سلاح رو برای مدت زیاد نگهداری کنید میتونین از همون بسته های کالاهای دیگه استفاده کنید و الا لزوم چندانی نداره به نظر من هر یک ماه یا دو ماه پاک کردن تمام روغن کاری قبلی و سرویس مجدد و برای قنداق و بچه قنداق استفاده از همون روغن عصاره گردو و دانه های گیاهی در حد کم میتونه بسیار مفید باشه. من 2 ساله که پنج تیرو روغن گردو میزنم قنداقش نه تنها فرقی نکرده که فکر میکنم زیبا تر هم شده .
فراموش نکنیم طراحی الیاژ سلاح طوری هست که به این راحتی باعث خوردگی یا موارد مشابه نمیشه اونم یه مارک خوب و دارای استاندارد اروپا.
یک خاطره هم بگم برای همه برو بچKhansariha (214)
چند وقت قبل یه بنده خدایی تک لول پاکستانی داشت که روش زده بود ساخت روسیه اما تو جواز نوشته بود کشور سازنده پاکستان و مربوط به عفو عمومی 10 -12 سال پیش بود. و حقا فقط نقش زیبایی روی کب سلاح داشت ولی حفاظ ماشه و جنسش که دیگه زنگ زده بود و قنداق و لول و........خیلی خیلی بد کار شده بود
این جناب اصلا اهل شکار و حتی شلیک تفننی هم نیست و این سری که رفت تمدید جواز کنه چون دیده بود قیمت تک روس بالا رفته با استفاده از نیروهای ماوراالصبیعه یک دفعه دیدم تو جواز زدن ساخت روسیه خداییش تفگ بقدری تابلو هست که چی بگم ولی همینو دو روز دیگه به یکی میده به اسم روس من نمیدونم واقعا اسم این کارو چی میشه گذاشت یک روز گفت بریم چند تا فشنگ بزنیم ببین چقدر خوش دسته گفتم میام ولی خودت بزن منم تو فاصله چند متری میاستم وقتی دید جدی میگم منصرف شد.

حق نگهدارKhansariha (8)
تبريك ميگم داداش بيژن
اول مهر مصادف شده باتغييركاربري تون
دوستان زاهداني قدر اين داداش بيژن روبدونيد ازاساتيدخوب سايت ودوستان گل هم استاني هستن
سلام
آقا Shatur عزیز این مواد اسمشون سیلیکاژل میباشد و در تاسیسات برقی و پستهای برق و شهرستانهای مرطوب و شرجی مصرف بسیار بالایی دارد اگه نتونستی پیدا کنی خبرم کن.
(2013-09-23 08:27 AM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبريك ميگم داداش بيژن
اول مهر مصادف شده باتغييركاربري تون
...................................
ممنون از محمد گل عزیز قسمت تبریکت رو قبول دارم چون سعیم بر این بوده حتی الا مکان شنونده از اساتید باشم و بیشتر سوال کنم مگر جاهایی که اندک اندوخته تجربی بوده که با کمال میل و احترام در اختیار گذاشتم
اما قسمت دوم من همیشه در مقابل این همه خوبی بعضی دوستان شرمنده میشم و در کنارش افتخار که عزیزانی چون شما رو دارم که با همه گرفتاری های روزگار منت گذاشته و سری به این حقیر میزنید و یا پیامی میدین
حقا که لیاقت امضا تون رو با شناختی که از شما دارم خودتون دارین.
حق نگهدار همهKhansariha (8)
بیژن عزیز تبریک میگم واقعا مطالبتون بسیار مفید هستش و لایق استادی هستید اینو بدون هیچ تملقی و تعارفی میگم Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع