انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: برو بچه های زاهدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
(2013-10-04 09:53 PM)faramarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به هم استانی های عزیز.Khansariha (8)
من العان داشتم تفنگ رو تمیز و روغن کاری میکردم که بالاخره بعد از چند ماه انتظار طاقت فرسا قراره جمعه این هفته بریم شکارKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
از شوق شکار از العان اماده شدم و شماره ساچمه ها رو داشتم مرتب میکردم و میزاشتم داخل قطار فشنگKhansariha (399)
اگه جمعه قسمت شد و شکار رفتیم عکس هم میگیرم و برای شما دوستان میذارم.Khansariha (48)
البته بلد نیستم چطور عکس تو سایت اپلود کنمKhansariha (214)
به به سلام و خیر مقدم به جناب فرامرز عزیز عضو جدید و خصوصا هم استانی
ورودتون رو به جمع دوستان خیر مقدم میگم Khansariha (8)Khansariha (8)
جهت اشنایی بیشتر فرامرز جان از خودتون بگین کدوم شهر هستین؟ سلاحتون چیه؟ و کجا میخواید برید شکار؟

عکس هم گرفتید لینک راهنمایی هست که فعلا نتونستم پیدا کنم ولی برای شروع یه حساب کاربری در جایی مثل پیکو فایل جهت اپلود عکس هاتون باز کنین بقیش ساده هست در خدمتیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حق نگهدارتونKhansariha (8)
سلام دوست عزیز اقای bycal ببخشید اسم شریفتون رو نمیدونم.
از خودم بگم کوچک همتون من بچه زابل هستم.
و تفنگ ها هم دندون گیر نیست یه نخجیر 1 هست با یه شادو 1000.
راستش رو بخواهید شکار ما جای معینی نداره و بیشتر با ماشین تو جاده های روستایی گشت میزنیم و پرنده هایی رو که کنار جاده هستن رو شکار میکنیم اخه اینجوری خیلی راحتهKhansariha (399)
ولی این هفته میخواهیم بریم اطراف چاه نیمه یسری هم به اونجاها بزنیم و اگه پرنده ای دیدیم از خجالتش در بیایمKhansariha (214)
ولی تا حالا باور میکنید که حتی یه بار هم یه شکار درست درمون نداشتم اخه اینجا شکار خیلی کمه و من هم که شانس ندارم.والا تو سایت میبینم که بچه ها با تفنگ بادی چینی اردک و مرغابی میزنن تعجب میکنم ولی من تا حالا حتی یه اردک هم شکار نکردم و در حسرت یه شکار درس درمونمKhansariha (367)
حالا این هفته میریم ببینیم که چطوره حالا باید ببینیم شانس با ما راه میاد یا نه؟
با تشکر خداحافظ
(2013-10-04 11:22 PM)faramarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز اقای bycal ببخشید اسم شریفتون رو نمیدونم.
از خودم بگم کوچک همتون من بچه زابل هستم.
و تفنگ ها هم دندون گیر نیست یه نخجیر 1 هست با یه شادو 1000.
راستش رو بخواهید شکار ما جای معینی نداره و بیشتر با ماشین تو جاده های روستایی گشت میزنیم و پرنده هایی رو که کنار جاده هستن رو شکار میکنیم اخه اینجوری خیلی راحتهKhansariha (399)
ولی این هفته میخواهیم بریم اطراف چاه نیمه یسری هم به اونجاها بزنیم و اگه پرنده ای دیدیم از خجالتش در بیایمKhansariha (214)
ولی تا حالا باور میکنید که حتی یه بار هم یه شکار درست درمون نداشتم اخه اینجا شکار خیلی کمه و من هم که شانس ندارم.والا تو سایت میبینم که بچه ها با تفنگ بادی چینی اردک و مرغابی میزنن تعجب میکنم ولی من تا حالا حتی یه اردک هم شکار نکردم و در حسرت یه شکار درس درمونمKhansariha (367)
حالا این هفته میریم ببینیم که چطوره حالا باید ببینیم شانس با ما راه میاد یا نه؟
با تشکر خداحافظ
سلام فرامرز عزیزKhansariha (8)
متاسفانه زابل دو مشکل عمده برای شکار داره که خودتون بهتر میدونین یکی مساله خشکسالی و یکی هم تعداد زیاد شکارچی که عموما هم بنا به روابط دوستی و قوم و خویشی رعایت فصل شکار و ......را معمولا نمیکنند لذا نتیجه میشه این در حالی که زابل تا سال ها قبل بهترین محل برای تفریح اعم از ماهیگیری و شکار و قایق سواری و.....بود اما الان متاسفانه کمی مشکل هست و پرندگان مهاجر که زمانی بهترین توقف گاهشون هیرمند و هامون بود الان خیلی کم میان و در مواقع بی ابی که اصلا.....
اقا نخجیر داری اتفاقا با همه حرف و حدیث هاش وقتی همه جوانب رو نگاه کنی بسیار عالی هست من سال قبل یکی به اسم عیال گرفتم و وقتی به روستا (در بیرجند )میرم جاهایی که فاصله رو دور تخمین میزنم که میدونم 5 تیر کم میاره قد و قواره رشید نخجیرهست که شکار رو میخوابونه به قول معروف جنس ایرانی بگیر نگیر داره من که از نخجیر تک بجز سبکیش که دستم به 5 تیر عادت کرده خداییش بدی ندیدم خلاصه امر اینو گفتم که مهم اینه ادم به بهانه همین سلاح پاشه بره بیرون و طبیعت گردی و چای اتشی و مهم اینکه تو خونه نشینه.مخصوصا برای شما که در سنین جوانی هستین و کلی انرژی که باید در جهت صحیح استفاده بشه اونم تو این استان که پاک و سالم بودن کمی سخت تره و الا متاسفانه جاهای دیگه هم دست کمی از اینجا نداره فقط کمی نرخ گرون تره.........خخخخخخخخخخخخخشوخی
. استان ما هم چون اقلیم خشک داره وضع شکار در اکثر نواحی خوب نیست و مساله امنیت هم معزلی اضافه بر بقیه موارد و الا طبق خبر بقیه دوستان شکارچی در نواحی تفتان شکار پرنده و در حوالی سرجنگل شکار بزرگ امسال نسبتا بهتر هست .
دوستان در استان های دیگه از نعمت هایی برخوردارن که شاید قدرش رو ندونن یعنی ممکنه از خونه بیان بیرون و پای پیاده با 10 دقیقه پیاده روی 5 تا کبک یا 2 تا مرغابی بزنن و برگردن خونه اونم در کمال امنیت و در حالی که از هوای مطبوع و باران زیبا لذت میبرن ........البته همین عدم توازن در اقلیم هست که متاسفانه تعداد انگشت شماری از دوستان ندانسته با شکار بی رویه و چیدن شکار هادر کنار سلاح نوعی فرهنگ غلط رو ترویج میدن که همانا عدم رعایت انصاف در شکاره اونم در موقعی که هنوز پروانه شکاری صادر نشده یا تناسبی بین سلاح و نوع شکار نیست پس زیاد در قید تعداد شکار نباشین .خدا روزی شکارچی رو میرسونه و اونچه اسراف باشه موجب ضمان است و چه بسا دارای مشکل شرعی.
ضمنا دوست عزیزمون اقا محمد با کاربریtaktazهم زابل تشریف دارن و به از شما نباشه بسیار بسیار پسر گل باصفا با مرام و عاشق شکاره که حتما از وجودشون نهایت استفاده رو بکنین هم در زمینه ساچمه زنی هم pcp
با وجودیکه تجربه شکار رو دارین ولی خیلی مواظب شکارچی های نابلد اونجا باشین خصوصا در نیزارها اونم روزای تعطیل متاسفانه بعضی ها اصلا رعایت موارد ایمنی رو نمیکنن و حتی دیدم سلاح رو دست بچه های کم سن و سال و بی تجربشون میدن و میگن بابا جان برو بزن........ و هر از چند گاهی خبرای بدی از اون جا به گوش میرسه.
براتون روزهای خوب و با صفا ارزو میکنم
حق نگهدارتون
بیژن
سلام آقا بیژن.اصلیتتون بیرجندی هست؟مال چه روستای هستین؟Khansariha (8)
(2013-10-05 04:03 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا بیژن.اصلیتتون بیرجندی هست؟مال چه روستای هستین؟Khansariha (8)
سلام
من متولد زاهدان اما اصالتا بیرجند عارف جان مابقیش هم خدمتتون پ خ شد Khansariha (8)
سلام اقا بیژن عزیزKhansariha (8)
باید بگم که همه حرفاتون صحیح بود و بسیار زیبا و دلنشین بودKhansariha (8)
بله متعصفانه ما در زابل مشکل خشکسالی سالی و بی ابی و کمبود گونه زیستی داریم و متعصفانه بعضی از افراد اصلا رعایت اوظاع رو نمیکنند و اگر در یک وعده شکار ده عدد از پرندگان در حال انقراض هم به تورش بخوره همه رو شکار میکنن و اصلا به فکر محیط زیست نیستتند و شب ها هم دس از سرشون بر نمیدارن و گاها شب ها به شکار پرندگان محاجر میرنKhansariha (367)
در مورد نخجیر بگم که واقعان تفنگ خوبی هست و ما تو این 7 و 8 سال ارش بدی ندیدیم و در مورد شکار تو فواصل دور واقعان عالی هست تو فاصله هایی باهاش شکار کردم که باید ببینید تا باور کنید خلاصه ما ازش خیلی راضی هستیم ولی بعضی از دوستان مشکلاتی در مورد این تفنگ بیان کردن که من حتی یک موردش هم رو مشاهده نکردم دیگه شانسیه یکی خوب دربیاد برای صاحبش مدتها کار میکنه.
ما از تفنگ به عنوان یه وسیله برای بیرون شدن از خونه و داشتن یه تفریح سالم استفاده میکنیم و گرنه اینجا شکار نیست باور کنید که بیشتر مواقع که میریم بیرون دست خالی برمیگردیم ولی همهم دور هم نشینی و کشت و گذاره که باید ازش استفاده کنیم.
تو شکار باید همیشه اینجا دور بر رو خوب دید بزنیم و از خالی بودن محل اطلاعات داشته باشیم واسه اینکه بعضی افراد تو زمیناشون در حال کاشت و دروی محصول هستن و بعضی افراد در حال ماهیگیری لابه لای نیزار هستن که تشخیسشون سخته و اگه هواسمون نباشه یه شلیک اشتباه ممکنه واسه همیشه...
با تشکر در مورد سخنان زیبا و اموزندتتون.Khansariha (8)
سلام اگه أمنيت باشه همين بلوچستان خودمون كلي شكار داره،،اما افسووووس
با سلام خدمت همه دوستان و خير مقدم خدمت فرامرز عزيز_بيزن جان هم استاني هستيم ها رو نكرده بودي كه بيرجندي
خوشامدمیگم به دوستان گرامی
به امید اینکه هر روز به دوستان این انجمن اضافه شن و همه همه بتونیم با هم به اعتلای فرهنگ شکار کمک کنیم وازتجارب همدیگه استفاده کنیم وبعلاوه بر اینکه کاربراین انجمن هستیم دوستان خوبی واسه هم باشیم
مخلص همه بروبکس هم استانی هم هستیم با شعار اینکه همه استان سرای من استتتتتتتتت
واقعأ بيرجند از لحاظ امنيت در رده بسيار بالايي قرار داره و جاي داره از نيروهاي انتظامي و امنيتي اين استان تقدير و تشكر بشه_بيزن جان من با كوشي ميام سايت و فقط جندتا تايبيك بيشتر نميتونم سر بزنم و كم سعادتي ماست كه خيلي جاها از تجربيات شما و بقيه دوستان بي نسيب مي مونم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع