انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: برو بچه های زاهدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
باسلام خدمت جناب مهندس
بنده هم حضور خودمو اعلام میکنم
دوست عزیمون اقا بیژنbycalعزیزهم ازهمه دوستان تشکر کردند وگفتندکه تا اخر ماه مبارک به اغوش سایت برمیگردندوعلت عدم حضورشون رو هم دسترسی نداشتن به نت در این مدت اعلام کردن و صمیمانه از دوستان تشکرکردند.
سلام
آقا محمد عزیز با تشکر اگه زاهدان اومدی بیخبر نیای .
سلام به دوستان نبینم تاپیک بروبچ زاهدان خاک بخوره.Khansariha (256)
سلامی گرم به گرمای دوستی و معرفت همه دوستان
مدتی در خدمت نبودم که عمده دلیلش رفتن به روستا و سرگرم کار و .....که جا داره از تک تک دوستانی که به طرق مختلف بنده نوازی کردن و یادی از من کردن تشکر کنم اگه بخوام اسم تک تک دوستان رو ببرم میترسم حتی یه عزیز رو سهوا فراموش کنم لذا بسنده میکنم به تشکر از تک تکشون که با پیغام خصوصی و تلفن و...حالی از از دوست کوچکشون پرسیدن.واقعا از صمصیم قلب تشکر میکنم و خوشحال از اینکه از گوشه گوشه این خاک عزیزانی چون شما رو دارم امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید
Khansariha (8)
سلام خدمت آقا بیژن خیلی خیلی خوش اومدی دلمون برات تنگ شده بود برادر واقعأ نبودت توی سایت احساس میشد جای خالیتو همه دوستان حس میکردن انشاءا.. سالم وسلامت باشی
سلام.دوستان زاهدانی خیلی تنبل شدین.آقای مودی.برادر بیژن.آقا خشایار.آقا محمد گل و. .......کجاید.حداقل یه حاضری بدید.بخدا حیفه تاپیک خاک بخوره.از ما گفتن.Khansariha (8)
(2013-08-07 11:58 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان زاهدانی خیلی تنبل شدین.آقای مودی.برادر بیژن.آقا خشایار.آقا محمد گل و. .......کجاید.حداقل یه حاضری بدید.بخدا حیفه تاپیک خاک بخوره.از ما گفتن.Khansariha (8)
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
ببخشید من اسمتون رو نمیدونم لذا به همون عارف اکتفا میکنمKhansariha (8)
عارف جان من هم همونطور که در ارسال بالا میبینین مدتی در خدمت دوستان نبودم و کلا بیخبرم البته در طی دو ماه غیبت از بچه های این استان محمد اقا تکتاز لطف داشتن و چند بار زنگ زدن و مسیج دادن که چون مشکل انتن دهی موبایل در جای من بود هر وقت در مسیر انتن دهی بودم باهشون در تماس بودم که ازشون کمال تشکر رو دارم
ضمنا از سهمیه فشنگ و.....اگه خبری هست شما یادوستان بگن که بیخبر نباشیم
ضمنا امسال اکار هم در زاهدان جزو سهمیه بود یا خیر؟Khansariha (8)
عارف جان شادو سلامت باشیKhansariha (8)
حق نگهدارتKhansariha (8)
مرسی آقا بژن.بله ما هم از دور جویای اهوالتون بودیم.نبودتون نه تنها در تاپیک بلکه در سایت حس میشد.خیلی از دوستان هم جویای احوالتهن بودم.بازم ما در خدمتیم.Khansariha (8)
حاضر
سلام به دوستان هم استانی عیدتون مبارک:Khansariha (219)Khansariha (219)
ما مخلص همتون هستیم بخصوص داداش بیژن
خوشحالم که دوباره شمارودرکنار دوستان این سایت میبینم
اقا بیژن سهمیه فشنگ اعلام کردند و بطور بس ناحوانمردانه به همه نرسیدمثل همیشه!!!
بنده هم به شدت دنبال فشنگ سهمیه ای هستم از واگزاری اکار هم اطلاع ندارم ولی در اسرع وقت یه سرچ میکنم واستونKhansariha (256)
سلام به تمام دوستان از زاهدان تا چابهار از سراوان تا خاش و ایرانشهر.Khansariha (8)
[تصویر: eyde_fetr1.jpg]

ضمن تبریک عید سعیدفطر امیدوارم لذت ماه مبارک رمضان گوارای روح و جسمتان باشد و از فیض ان تا سال بعد بهره مند باشید.Khansariha (8)
خدمت تمام دوستان اقا محمد تکتاز Khansariha (8)اقای مودی عزیز Khansariha (8)اقا خشایار عزیزKhansariha (8)اقا عارف عزیز Khansariha (8)جناب تیتان عزیز Khansariha (8)جناب باراکودا (محمداقا)که لطف میکنن اینجا هم تشریف میارن و حالو احوالی میپرسن Khansariha (8)اقا ابوالفضل Khansariha (8)اقامحمدshaturعزیزKhansariha (8) جناب اقای raminaعزیزKhansariha (8) و.....کل دوستان
عید رو تبریک میگم .Khansariha (8)و به برکت این ماه و این روز برای همه مون ارزوی سلامتی میکنم.Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع