انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: برو بچه های زاهدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
(2015-01-14 07:52 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به بچه هاى زاهدان علىالخصوص اقا بيژن.خوبى برادر مارو نداريد خوش ميگذره چه ميكنى با زحمتهاى ما انشاء الله سالم و سلامت باشى
سلام داداش محمد عزیزKhansariha (8)
شما از دوستان گل وبا مرامی هستین که این انجمن باعث و بانی شروع این دوستی یوده همیشه تو قلب مایی
لطف کردین اومدین تاپیک بچه های زاهدان
اینم تقدیم به شما و همه دوستان
خدا یارو نگهدارت

[تصویر: %DA%A9%D8%A8%D9%88%D8%AA%D8%B1.jpg]
سلام به همه دوستان هم استانی
پس از گذشت ماه ها شاهد نزول باران رحمت الهی در استان هستیم ضمن ارزوی تداوم بارش باران امیدوارم بهتون خوش بگذره
[تصویر: n00063768-b.jpg]
پیش بینی وضع هوای استان
کارشناس پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: امروز بعد از ظهر بارش پراکنده باران در منطقه سیستان و توابع زاهدان پیش بینی می شود.علی ملاشاهی در خصوص وضعیت هوای استان در هفته جاری اظهار داشت: امروز دوشنبه از ابتدای صبح تا ظهر بادهای شمالی داشتیم و از ظهر به بعد بادهای جنوبی از بعد از ظهر نیز جریانات شمالی تا روز پنجشنبه پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: در منطقه سیستان کاهش کیفیت هوا و سرعت وزش باد دور از انتظار نیست.
ملاشاهی اضافه کرد پیش بینی می شود سرعت وزش باد در منطقه سیستان به 90 تا 100 کیلومتر بر ساعت برسد.
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان بیان کرد: در مناطق جنوبی استان کاهش محسوس دما از 10 تا 15 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود که این شرایط به تدریج به نواحی جنوبی تر کشیده می شود.
وی تصریح کرد: دریای عمان نیز از امروز تا روز چهارشنبه به علت وزش باد شدید مواج خواهد بود.
ملاشاهی افزود: در حال حاضر دمای هوای زاهدان 15 درجه سانتیگراد است که نسبت به دیروز در همین ساعت تغییر نداشته است.
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان گفت: در 24 ساعت گذشته راسک با 28 درجه سانتیگراد گرمترین و زهک با 6 درجه سانتیگراد سردترین شهر های استان بوده اند.
منبع:
هواشناسی کاسپین
سلام به همه دوستان هم استانی راستی فصل شکار داره تموم میشه البته شکار مجاز نیست ولی چه کار میشه کرد Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام به همه دوستان عزیز یه سوال داشتم . آیا تو استان جایی هست که کپسول را تا 300 بار شارژ کرد. اگه هست لطف کنید آدرسشو بگین. خیلی ممنون Khansariha (8)
(2015-01-31 03:03 PM)scarfaceII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزیز یه سوال داشتم . آیا تو استان جایی هست که کپسول را تا 300 بار شارژ کرد. اگه هست لطف کنید آدرسشو بگین. خیلی ممنون Khansariha (8)
سلام قیلا یکی دیگه از دوستان هم همین سوال شمارو داشتن که اقای taktaz در جریان بودن و جوابشون:
(2014-09-05 08:31 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه
.................................
دوستان هیات تیراندازی تا 200بار واستون شارژ میکنه تو زاهدان

لذا فکر کنم برای 300 باید بفرستین استان های دیگه
حق نگهدارKhansariha (8)
پس اینطور . خیلی ممنون از توجه و روشنگریتون دوست عزیزKhansariha (232)
سلام به دوستان هم استانی
امیدوارم از این برف لذت برده باشین هنوز کوه های اطراف پر برفه برین حالشو ببرین
عکس ها امروز جمعه22 اسفند93

[تصویر: DSC00024.jpg]

[تصویر: DSC00020.jpg]

[تصویر: DSC00026.jpg]

محل:؟؟؟؟؟
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز سیستان و بلوچستان. مدتها بود داشتم برنامه ریزی میکردم یه سر بیام زاهدان و بعد هم برای دیدن یه سری اقوام و آشنا به زابل برم و خوشبختانه این امر میسر شد و اگر عمری باقی بود تو ایام عید دو الی سه روزی میام زاهدان. خوشحال میشم فقط برای عرض ادب دوستان ببینم. با آقا محمد عزیز)(TAKTAZ) در تماس هستم و امیدوارم قسمت بشه تعدادی دیگه از دوستان رو هم ملاقات کنم.
دوستان اگر شارژ خواستین بفرستین اصفهان تا واستون 320 بار بزنم.برای عزیزان تو شهرهای دیگه شرایط مناسبی داریم که اگر دوست داشتین پیامک بزنین تا راهنمائیتون کنم. 09376191705 عرفان. در خدممKhansariha (8)
(2015-03-19 10:30 AM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز سیستان و بلوچستان. مدتها بود داشتم برنامه ریزی میکردم یه سر بیام زاهدان و بعد هم برای دیدن یه سری اقوام و آشنا به زابل برم و خوشبختانه این امر میسر شد و اگر عمری باقی بود تو ایام عید دو الی سه روزی میام زاهدان. خوشحال میشم فقط برای عرض ادب دوستان ببینم. با آقا محمد عزیز)(TAKTAZ) در تماس هستم و امیدوارم قسمت بشه تعدادی دیگه از دوستان رو هم ملاقات کنم.

سلام
آقا حمید عزیز من کاربر کولی هستم که بعد از آخرین بروز رسانی سایت که مدتی قبل بود دیگه نتونستم login بشم و کلمه عبور جدید هم برام ارسال نمیشه و مجبور شدم به این نام ثبت نام مجدد بکنم امیدوارم مشکلم حل بشه .
در کل خوشحالم از اینکه زاهدان تشریف میاری حتما سری بمن بزن .

(2015-03-20 11:48 AM)MOODY نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-19 10:30 AM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
آقا حمید عزیز من کاربر کولی هستم که بعد از آخرین بروز رسانی سایت که مدتی قبل بود دیگه نتونستم login بشم و کلمه عبور جدید هم برام ارسال نمیشه و مجبور شدم به این نام ثبت نام مجدد بکنم امیدوارم مشکلم حل بشه .
در کل خوشحالم از اینکه زاهدان تشریف میاری حتما سری بمن بزن .( شمار تماس من 09151903353)

(2015-03-20 11:48 AM)MOODY نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
در کل خوشحالم از اینکه زاهدان تشریف میاری حتما سری بمن بزن .( شمار تماس من 09151903353)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع