انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های باحال مازندران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام رفقا صبح بخیر

بی مقدمه عرض کنم این دوتا پرنده همانطور که میدونید از خانواده دارکوبها هستند ودر فراوانی مطلق .
اگر چه کوچک هستند وپسند کردن گوشت اونها هم بستگی به مزاج شما داره ، اما برای یک بار استفاده از گوشتشان میشود شکار کرد. مثل گوشت دارکوبه .

ما به این یکی میگیم اسلس (asseles)
[تصویر: 13437135081.jpg]

اگه فکر میکنید این یکی بچه است دچار سو تفاهم شدید این پرنده کاملا بالغه و دیگه از این بزرگتر هم نخواهد شد که ما بهش میگیم پچودارکوتن یا همون دارکوب کوچک. هردوی این پرنده ها جزو خوش آوازها نیز هستند.
[تصویر: 13437135082.jpg]
فعلا با اینا تاپیکو بیاریم بالا تا ماه رمضون تموم بشه وبزرگتراش بیان

خودم خوشم نیومد از گوشت این دوتا و کلا دارکوبها. ومدتیست که توجهی بهشون نمیکنم ،حالا هی میان از جلوم رد میشن . بعضی موقع قاطی میکنم یکیشونو میزنم .
سلام داش احمد .فکر کنم این شادوی شما مخصوص همین دارکوبها طراحی شده خخخخخخخخخخ.اگه تفنگ و ول کنی میره دارکوب میزنه میاد خونه.دهنشون رو سرویس کردی خخخخخخخ.گرجی محله زمستان 90 [تصویر: 20111115795_1_.jpg]
سید جون ماه رمضونی به تسلیحات گرم وسرد استراحت دادم .ولی شادو فنرش هم دیگه داره ضعیف میشه .مشورت کردم با آقا مهدی وبچه ها گفتند یه واشر پیستون 27 ببندیم روش ،فنرش رو هم اگه تعویض کنیم که چه بهتر که زمستون امسال رو مدد کنه تا بعدا خدا بزرگه. اگه زنده باشیم
الان از دوری من دارن اشک میریزن به پهنای صورت. نگاش کن: خسته میدان نبرد، رفیق روزهای سخت ... خخخخخخ :
[تصویر: 13437135083.jpg]
سلام دوستان عزیزKhansariha (48)
رمضان المبارک و فقط نشانه زنی!!!
با آرزوی روزهای خوشKhansariha (219)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
داش هما پیرو فرمایش شماعرض کنم اگه تعمیرات هم لازم باشه الان زمان خوبیه .
داش هما نمیدونم این پارک کدوم کشوره ولی اگه بهش برسن وتنوع وزیباییش روبیشتر کنن تازه شبیه یکی از پارکهای درجه دو آمل میشه Khansariha (214)):

ضمنا مازندرانیها توی کنکور کولاک کردند نفر دوم وسوم ریاضی مازندرانی بودن و....

این همون گت موزی معرفی شده در صفحات قبل هست که یه سر وگردن از همه درختا بلندتره این تصویر خیلی گویا نیست چون اون قسمت خیلی انبوه هست ونمیشه عکس درست وحسابی گرفت ولی دیگه به سیمهای مسیر برق فشارقوی که از وسط جنگل میگذره داره میرسه . امیدوارم اگه احساس خطر شد سیمها رو قطع کنند نه این درخت رو .Khansariha (226)
[تصویر: 13438087831.jpg]
سلام ملیکم دوستان،،ایام به کام عزیزان

احمد جان پارک درجه دوم آملو خوب اومدی داداش.... Khansariha (215) ولی جدیدا مردم (چه آملی ها و چه مسافرا) خیلی کم لطف شدن.واقعا جنگلو طبیعت رو با آشغال دونی اشتباه گرفتن. واقعا نمیدونم کی این مردم میخوان با فرهنگ بشنو طبیعت رو مثل خونه خودشون بدونن .خوبه همه جا هم سطل زباله هست ولی باز همه جا رو به گند میکشن.بعضی از جاها رو توی جنگلها یا کناره رودخونه ها بری واقعا بوی بد زباله خفه میکنه آدمو.به خدا زشته برای مردم ما که انقدر بی مسئولیت و بی فرهنگ باشن،بخدا بده.... "" ببخشید یهو قاطی کردم Khansariha (367) ""

سید جان شما هم خدایی خیلی شکارچی هستی!!! حالا ما با شلوار لی،تیشرت آبی،کلاه قرمزKhansariha (48) و کفش مهمونی میریم شکار!!! تازه اش هم تو راه با دوستان میگیمو میخندیمو تخمه میشکونیم!! انتظارم داریم که چیزی نصیبمون بشه با تفنگ بادی.....Khansariha (226)

یه دوره کلاس آموزش شکار برا ما بزار برادر، ثواب داره خدایی

یا علی
سلام
تازه اذان صبحو گفتن . دریغ از یه چشمه خواب (واحد شمارش خواب چیه؟خخخخ)
سید اینجا سید اونجا کافیه دستشو دراز کنه ...... دست زبل خانو از پشت بستی داداش . دو صفحه دیگه جلو بریم فکر کنم سید از شکار کانگورو توی استرالیا هم تصویر بذاره (جون داداش فقط ا اسکیپی رو نز ن حیوونکی خیلی حرف گوش کنه)خخخخخ .مبتلاتیم سید جان .Khansariha (8) داداش اینجاها میری جای ما رو هم خالی کن .کوتر چمبلی باتی، اون هم چی :لس هادی کوتر جمع بوون سه تا چهارتا ردیف هاکنی بزنی . ندوندی کدوم ره حلال هاکنی
داش مهدی تازه لطف کردم بهشون ،نزدیک بود بگم در حد چمنای میدان هزار سنگر .
اون موضوع فرهنگی هم مشکل از اونجاست که خیلی ها بلد نیستند با طبیعت ارتباط برقرار کنن طرف میاد طبیعت بعد از اینکه غذای فسوودیش رو خورد میبینی یه میز فوتبال دستی اورد دارن بازی میکنن بقیه هم تخمه میشکونن و هله هوله میخورن داد و بیداد میکنن و تشویقشون میکنن و آشغالا رو میرزن نیم متر اونورتر . خوب پدر آمرزیده همین کارا رو تو خونه هم میتونستی انجام بدی
به همین سادگی خودشو از بو کشیدن گیاهان و شنیدن صدای پرندگان و جذابیتهای بصری و دیدن محیط های بکرو عرق ریختن توی پیاده روی محروم میکنه وقتی اینارو احساس نکنه قهرا دل هم نمیسوزونه ...... عیب نداره داداش زندگی صد سال اولش سخته Khansariha (8)
سلام نه بابا اینطوریام نیست.شرمنده کردین .ما مخلصیم.دریاچه عباس اباد بهشهر توی زمستان که تا بالای سقفش میره زیر اب و فقط چندتا درخت بالاش معلومه [تصویر: M_M152.jpg]ولی تابستون ابش کم میشه کلش میاد بیرون حتی میشه بعضی مواقع پیاده رفت توش.[تصویر: M_M276.jpg] اینم عکس پایانی برای اب کردن دل دوستان مقیم پایتخت خخخخخخخخخ.:[تصویر: M_M1231.jpg]
امیدوارم روزگار وفق مراد دوستان شکارچی مازندرانیم بیه
Khansariha (48)
Khansariha (8)
راستی داشت یادم میرفت
اینم یه خاش خوشگل رو لپ تک تکتون
Khansariha (100)
سلام
سید جون طرف ما یه دریاچه داره به اسم شورمست ماهیاش یه ذره به تلخی میزنن دریاچه عباس آباد ماهی داره ؟چه مزه ای هستند؟امتحان کردی ؟
هله آقا حبیب .
خاری وولک ؟(شمالی وجنوبی قاطی بودا)
این هم برف که دوست داشتید

[تصویر: 13439124271.jpg]

گفت خدایا حالا که همه چی رو مقدر کردی دعا وآرزوی من چه فایده ای داره ؟
گفت شاید من مقدر کرده باشم :((هرچه توآرزو کردی ))
لینک مرجع