انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های باحال مازندران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلامممممممممممممممممممم به بچه های باحال مازندران.خیلی دام واستون تنگ شده بود شرمنده از اینکه چند وقتیه پست نزدم یا اصلا نیومدم عفو بفرمایید جاهایی بودم که بوووووووووووووق پیشش لنگ میندازه خخخخخخخخخخ.بیخیال نپرسین کجا و شکار چی.Khansariha (226)به به به چه عکسهای زیبایی حامد خان داداش دمت گرم بخاری هیمه ای ال مارو جلا داد به خدا چه صفایی داره چه لذتی داره شب زمستون بیرون برف باشه توی کلبه باشی بخاری روشن کباب هم به راه باشه گوشتش هم انتخابش با دوستان خخخخخخخخخ.داش احمد خخخخخخخ رج زدن کار ما نیست که مال از ما بهترونه تک لول ترکیت دل مارو برد خی ره هم که بزویی کلک ره بکندی خی انده پررو روز روشن گوجه باغ دله؟جل الخالق ندونده اونجه ببر بخته هسته.بزویی باد بیاردی دست درست ...........هما خان خیلی ارادت داریم داداش شرق مازندران رو ما هواشو داریم شما اشاره کن قرق میکنم ولی بارون رو نمیتونم کاریش بکنم بقیه حله خخخخخ.علی اقا و داش مهدی هم که گل سر سبدن هاشم جان کم پیداستزیر پستها تشکر اقا ارش رو هم میبینم دکتر جان هم که مثل همیشه لطف دارن داداش Vicxtorخوشحال میشیم توی تاپیک مازندران بیشتر ببینیمت .خلاصه ما طبق معمول مخلصاتیم یا علی Khansariha (8) کشتی به گل نشسته در پناهگاه حفاظت شده میانکاله بهشهر [تصویر: xc_002.jpg] اینم یه ابگیر طبیعی نرسیده به دریای زاغمرز بهشهر به اسم محلی لپو توش پر از اردک ماهیه ولی ماهیگیری و شکار ممنوعه [تصویر: xc_008.jpg] اب گل الود رودخانه در یه روز جنگل نوردی [تصویر: xc_022.jpg] بدون شرح [تصویر: xc_024.jpg] [تصویر: xc_025.jpg]
سلام سید ،بزرگوار رسیدن بخیر. بابا ای ول ما همش فکر میکریم فقط یه کشتی یونانی تو کیش داریم به گل نشسته چقدر بد که ما تا حالا بیخبر بودیم !!!. ویا خوب اطلاع رسانی نشد. از سوی مسئولین ورسانه ها.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان 5 شنبه داره نزدیک میشه،،برنامه هاتونو ردیف کنید تا به قرارمون برسیم.
هما خان،سید محمد جان و سایر دوستانی که مایل به اومدن هستن .....

راستی چه ساعتی همو ببینیم و کجا میخواین قرار بزاریم؟؟ در مورد ساعت و مکان قرار هم نظر خودتونو بگید، منتظرم

Khansariha (256)
سلام دوستان
عزیزان امیدوارم در صحت و سلامت کامل باشیدو ایام هم به کامتان،تیغ تک تک شما اساتید برا،بابت زحمتی که برای این تاپیک متحمل میشوید تشکر می کنم چون عکس ها و خاطرات و فرمایشات شمابزرگواران مسبب آرامش خاطر ما غربت زدگان هست،سید جان منتظر عکس های زیبای بعدی شما هستمی،حاجی جان به نظر خودم با اون تفنگ خوش دستت و با تجربه ای که در امر شکار دارنی خدا داند که تا به حال چند فروند جناب بوووووووق اعظم وt (طبق جمله ی زیبای خودت محبوب قلبها)را سرنگون کردی؟!داداش من فقط میگم نوشه جانت.......راستی حاجی جان تو یکی از عکسات که مثل همیشه زیبا هسته یک منطقه پر از چماز(سرخس احتمالا) را نشون دنه که معلومه جهت رسیدگی به وضعیت معیشت محبوب قلبها(t)تشریف ورنی اونجاها(داداش کارت درسته)، داش حامد با اون هیمه تش بخاری خیلی حال کردم یاد بخاری هیزمی محل دکتمی دستت دررد نکنه،عزیزان روز خوش ولیکن ماهمچنان منتظر عکس ها و نوشته های زیبای شما پیشکسوتان عرصه ی شکار و طبیعت گردی هستیمKhansariha (8)
سلام

دوستان کجایید؟ سید جان جواب ندادی....
فردا 5 شنبه هست.باید زودتر ساعت و مکانیو که باید همو ببینیم رو تایین کنیم. اگه کسی میاد و دوست داره حتما یه اطلاعی بده .
مرسی

Khansariha (256)
سلااااااام
ما رو نميبينيد خوشيد؟!
بنده چون خيلي فداكار و نوع دوستم،پريروز رفتم فولاد كلا و ديروز اميار ده!خخخ تا خداي نكرده كوتر آدم خواري چيزي كمين نذاره غافل گير بشين!
راستش بيشتر لذت بردم تا فكر شكار
تو كاچ علي آباد پرنده كوچيك و متوسط فراوونه ، پيش روستا و پشت به زمين و نزديك پرتاس! موقعيت بدي نبايد باشه؟!
تضميني تيكا و زردهل و گته ميشكا (خيلي زياد) و داركتن و پسپسي(بسيار مهم!) وجود داره
شوهرخاله محترم هم چند روز پيش چمبلي زدند
اگه صبح زود بريد زمين هاي كنار جنگل تو لم پته..... هما خان در جريان هستند
آب بندون ماهي هم داره
به رودخانه آلشرود مرز نور و ليتكوه هم سر بزنيد
اگه چيزي نيافتيد ناراحت نباشيد،از سوماتراي آقا مرتضي جهت كفتل استفاده كنيد و گردو و كنس كال بخوريد،خخخخخخخخ
آقا سيد اشكار زديد به سلامتي؟نوش جان گواراي وجود،شاخش چند خال بود؟
حاجي جان اگه موافقيد با آقا هاشم فرار كنيم بريم جنگل زندگي كنيم؟!اين جور كه بوش مياد حداقل نياز غذايي رو خود كفاييم!
البته با يه وايرلس خفن!
غلطي هسه....سما،موس !!!! اون سما رو آسمون درنظر بگيريد تركيب جالبي ميشه
سلام
به به سید جون داش از پستهایی که میزاری معلومه خیلی شادی .ایشالا همیشه شاد باشی. به هر حال اگه چیزی ره بخاسندی(به لهجه شما) امه سهم فراموش نووشه Khansariha (8) اون قسمت تیر بخارد ره هم هادی قبول کامبی.(اینم به افتخار روی گلت به لهجه شما)Khansariha (48)ته خسه تن بلاره .
هاشم جون درسته ولی،بوق اعظم هم خودم شل تاش نکردمه ولی در رکاب پیر ....... دیگه اون دورانه او بورده . 2 شب جنگل ختمی و.....لمه بن گرد، ایی هیج جا بروز نکنه.خخخخ Khansariha (214)Khansariha (214)
دوستان آملی موفق باشید در صید گروهی که میراث نیاکان مازرونه . این هم پلم سر که مورد توجه داش هما بیه حامد جون ودکتر جون السلام. داش مهدی از ایرای دلبر: آخر هفته جهت وحوش عزای عمومی اعلام شد ازدماوند کوه تا دریوکنار . علی آقا در هاله ای از ابهام سیر کنده یقینا در حال نوازش پرندگان هسه .ته خشی براه و ته سلب وباروت مهیا .
[تصویر: 13480455921.jpg]
[تصویر: 13480455922.jpg]
[تصویر: 13480455933.jpg]
سلام دوستان.بنده رو عفو بفرمایید.نمیتونم بیام کارهام به هم گره خورده انشاالله فرصت بعدی در معیت دوستان هستم.Khansariha (8)
سید جون انشالله که خیره؟
ای بابا ...

باشه دوستان. پس الان منو هما خان و آقا مرتضی موندیم ....

خوشحال میشیدم که میومدین.

بازم اگه کسی هست که دوست داره بیادو مشتاقه اطلاع بده.

یا علی

Khansariha (256)
لینک مرجع