انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های باحال مازندران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام مجدد
پس این طور که می فرمایید شکار، خود سیده!!!
با این تعداد و لشکرکشی که فراخوانش رو دادید عملا جوخه آتشه!!!
وگرنه در روال عادی شکار معمولا تعداد نفرات محدوده ( یا اشتباه می کنم. نظر اساتیدی چون شما صائب است و ما فراگیرتان)
سید! دیدی که
بهرام که گور میگرفتی همه عمر *** دیدی که چگونه گور بهرام گرفت!
ارادتمند همه دوستانKhansariha (256)
با سلام

من دیروز رفت

رفتم اسحله مهمات یه شماره بالا سمت چپ جواز موقت داره سری 23000 کامل و 24000 تک توک جوازشون اومده مال من 25000 نیمده بود امید وارم این ماه بیاد .
سلام بکس مازرونی Khansariha (8)

امروز مجدد شفت پادگان 12 / 36 شد.. 12 ساعت شیفت میدم و 36 ساعت بیکارم... میتونم باهاتون بیام شکار Khansariha (219)

امروز از شیفت که اومدم ... تفنگمو برداشتم رفتم تو باغ های پرتغالی که سمت خونمون داشت.. هیچ پرنده ای پر نمیزد Khansariha (226)
جز گنجشک/// منم به دلیل اینکه تیر کم داشتم گنجشکارو کاری باهاشون نداشتم... تا اینکه یه پرنده درشت هیکل دیدم.. اسمشو نمیدونم چیه.. شاید سیو تیکا؟؟؟!!!!!Khansariha (290)
خلاصه زدم ناکارش کردم و تو راه برگشت دو تیر مونده بود واسم که اون پرنده کوچیکه رو باهاش زدم Khansariha (214)

دارین میرین شکار ندا بدین ..تک خور نباشین.. عقده ای شدیم انقدر شکار نرفتیم.. Khansariha (172)

[تصویر: 13546294031.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 13546294032.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.حامد جان داداش من یکم صبر کن بزار جواز دائمت بیاد تا با لذت بریم شکار .دوستان به علت گرفتاریهای شدیدی که واسم پیش اومده و معلوم نیست کار به کجا برسه من شاید چند وقتی نتونم در خدمت شما باشم از این بابت شرمندم انشاالله بعد از حل این مشکلات در خدمتیم..امیدوارم در نبود من هوای تاپیک رو داشته باشین این هم از اخرین پست بنده تا چند وقت اینده انشاالله خرید امروز بنده تعداد 800 عدد فشنگ که البته همش مال من نیست از هما خان هم تشکر میکنم برای اطلاع رسانی به موقع.انشاالله هم به زودی تک لول روس رو دریافت میکنن.مخلص شما سید محمد حسینKhansariha (8)Khansariha (8)[تصویر: DSC_0360.jpg]
سلام سیدجان اناشالله خیر . Khansariha (8)Khansariha (8)
من بیشتر شوخی کردم تا جدیدی . ان نصف جدیش زمانی هست که جواز دائم هم بیاد وپروانه شکار هم بگیرم. !!!

Samuel خان پرنده ای که شکار کردی اسمش تیکا یا به بقول ما سرد هست.
راجع به شکار هم. به روی چشم. ولی هدف شکار نیست ! حال سر فرصت یه قرار یه جا میزاریم تا دوستان از نزدیک با هم اشنا بشن.
سلام خدمت دوستان بهتر از جان
خواهش می کنم سید جان امیدوارم که به قول علما گرفتاری نباشد بلکه مشغله داشته باشید.
حامد خان دریافت جواز موقت چقدر طول می کشد؟
Khansariha (48) سلامز
هما جان موقت که زمان تحویل سلاح میدن . اعتبارش سه ماهه است .و میبایست تو این سه ما جواز دائم توسط پست برسه. ولی متاسفانه به جهت ازدحام تاخیر ها به شش هفت ماه کشیده شده . من و همکارم برج سه امسال تحویل گرفتم . برای همکارم جوازش ده روز پیش امد ولی برای من هنوز نیامد.
حامد جان جواز شما سری چند هزار هست کی تحویل دادین؟
(2012-12-05 12:25 PM)hosseinebadian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حامد جان جواز شما سری چند هزار هست کی تحویل دادین؟

سلام ذوستان شبی همگی خوش . Khansariha (219)
حسین جان به هزار نرسیده شماره 467 .
سلام
حامد خان منظورم ابتدا که سلاح خریداری میشود و فاکتور خرید را باید به اسلحه و مهمات ارایه داد؟
لینک مرجع