انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های باحال مازندران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مخلص برو بچ باصفاKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256) .......... ............. سید جان سگه عجب استایلی دارهKhansariha (214) .......... [تصویر: DSC02530.jpg][تصویر: DSC02529.jpg]
سلامKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
سلامی گرم خدمت همه ی دوستان با صفای مازندرانی . امیدوارم حال تک تک دوستان ( سید محمد . اقا مهدی گل اقا هما. اقا سجاد که همش مزاحمش میشیم. علی اقا و حسین اقا و.... مابقی دوستان خوبه خوب باشه .
دوستان شرمنده مشغله زندگی باعث شده کم میام تو سایت ولی ارادتمند همه ی دوستان هستم. برای همیشه .Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامممممممم به به اقا حامد گل چطوری داش؟خوبی انشاالله؟خیلی خوشحال شدم دیدم پست زدی. عکستم که دیگه بد جور مارو اشتها اورد خخخ .موفق باشی داش اینم تقدیم به شما [تصویر: imagesCA25XY7E.jpg].یا حق
سید شما خودت گلیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8).
خوبم شکر خدا . اگه محیط زیست زودتر اقدام به صدور پروانه بکنه از این خوبتر هم میشم .خخخخخخخخخخ.

مرسی از اینهمه ابراز لطف جنابعالی .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامممممممممممم آقا حامد گل .Khansariha (8) کم پیدایی داداش . کاری نکردیم که بابا وظیفه بود . Khansariha (8) عجب عکسی گذاشتی هوس کردم یه شکار تیکا ( سیاه صرد) برم . Khansariha (219)
سهمیه هم خواستی الآن داره توزیع میشه کارت دیگران رو هم بیاری میتونی بگیری .
سلام و درود به دوستان عزيز مازندارني Khansariha (8)

واقعا پست هايي هستند كه بجاي يه تشكر بايد ، دو تا تشكر كرد .
تيغ دوستان مازندراني برا . كه تو اين اولين سرمايي با گذاشتن عكس هاشون دل مارو گرم مي كنند .
آقا سيد محمد ، اقا صابر و آقا حامد و آقا مهدي و ديگر دوستان عزيز .... Khansariha (371)Khansariha (371)Khansariha (371)
آقا آرش عزيز شما و ساير دوستان هم واقعا دل مارو گرم ميكنيد كه وقت ميزاريد تاپيك رو ميخونيد و بسي اميد رو در دل دوستان مازندراني ايجاد ميكنيد Khansariha (8)Khansariha (219)
سلام دوستان.مخلص اقا ارش گل.چطوری داش.هردفعه گفتم بازم میگم اینجا تاپیک خودته داش خیلی خیلی خوشحال میشیم که به ما سر میزنی داش.امیدوارم فرصتی پیش بیاد تا دور هم باشیم.یا حق
(2013-10-13 11:47 AM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.مخلص اقا ارش گل.چطوری داش.هردفعه گفتم بازم میگم اینجا تاپیک خودته داش خیلی خیلی خوشحال میشیم که به ما سر میزنی داش.امیدوارم فرصتی پیش بیاد تا دور هم باشیم.یا حق
سلام و تشكر سيد محمد جان . شما لطف داري Khansariha (8)
انشاا.. خدا قسمت كنه داداش دارم براي خريد يه پنج تير اقدام مي كنم . تا ببينم قسمت چي ميشه . يه سوال دارم از حضورتون . يه پنج تير بهم پيشنهاد كردن ولي اسمش رو نگفته اند فقط در همين حد كه پنج تير بلژيك ، خودكار ،ماشه طلايي و 18 پل هست . نمي دونم چطور تفنگي هست و موندم كمپاني سازنده اش برونينگ هست يا متفرقه . به هر حال از اطلاعات شما خوشحال مي شوم كه استفاده كنم . حتي عكسش رو هم نديدم . Khansariha (8)
سلام دوستان.ارش جان خودکار منظورت همون نیمه اتومات هست دیگه؟بلزیک یه مارک دیگه به اسم تاکو هم داره که یکم قبل تر تفنگاش بود .ولی یه مشکلی داشت بعد از چند سال دیگه با باروت فابریک فشنگ الگو ی پخش خوبی نداشت و مجبور بودن فشنگ دست پر بزنن تا به تیر بهتر برسن و به تدریج باروت رو بالاتر ببرن و تا جایی خرج بالا میرفت که چفت و بست سلاح دیگه طاقت نداشت و صلاح در اصطلاح شروع به خود خوری میکرد.لقی سلاح و ترک برداشتن قنداق و از این گونه موارد.البته در مورد دولول بوده این داستانها.ولی برونینگ همچین داستانی و نداره و نخواهد داشت و مارک خاطر جمعی هستش.البته شما که خودت استادی ولی خوب یه با تجربه رو با خودت ببر که تمام مکانیزم و الات متحرک سلاح رو چک کنه.پنجتیر بسیار بسیار حساسه روی وسیله هاش و کوچکترین لقی یا خرابی قطعاتش میتونه باعث بشه که یه خاطره بد از پنجتیر همیشه واست بمونه.پنجتیر 18 پل؟؟ .اقا من در مورد این مدلی که گفتی اطلاعی ندارم داش.شرمنده..احتمالا باید مدلهای قدیمیش باشه مثلا مثل مدل بسیار زیبای a5 باشه که ماشه طلایی هست ولی 18پل نیست شما اگه توی قسمت پنجتیر مطرح کنین شاید دوستان از این مدل خاص اطلاع داشته باشن.شرمنده از اینکه نتونستم کمکی کنم ارش جان یا حق.اینم a5 [تصویر: 13679174741.jpg]
لینک مرجع