انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های باحال مازندران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.داش مهدی دمت گرم عجب عکس خفن و خوش منظره ای هستش لطف کن یه توضیح هم در موردش بده.اون زیر کدوم روستاست؟.ایول.کلی حال کردم دیدمش.دستت درد نکنه.منم چون علاقه بسیار شدیدی به کفتر بازی دارم و سالیان سال به این شغل شریف مشغول بودم چندتا عکس کفتر میزارم.حیف چندسالیه که دیگه شرایط نگهداریشو ندارم.[تصویر: 0003.jpg] [تصویر: Bijeljina3.jpg] [تصویر: c363817786ff.jpg] [تصویر: zagh_dom_sefid.jpg] [تصویر: v_v.jpg]
سلام سید محمدجان
حالا که علاقه به کبوتر داری این عکس هم تقدیم به شما در قبال اون عکس های زیبای چایی اتشی و هیزمی توی جنگل های زیباکه من دوس دارم.خوش به سعادتون قدر اون خطه رو بدونین Khansariha (8)
[تصویر: 536868_448765795195503_339137222_n.jpg]
سلام دوستان.مخلصیم.بیژن جان خوش اومدی ما ارادت داریم انشاالله خدا قسمت کنه در خدمتتون باشیم داش.[تصویر: hjn.jpg]
وچون من مجبور بَیمه شه شادو1000 ره بروشم Khansariha (368)Khansariha (30)
الآن در ناراحتی به سر میبرم دلداریم بدین !!! Khansariha (45)
(2013-04-10 01:14 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.داش مهدی دمت گرم عجب عکس خفن و خوش منظره ای هستش لطف کن یه توضیح هم در موردش بده.اون زیر کدوم روستاست؟.ایول.....

سلام به دوستان و مهمانان تاپیک

آسید محمد، اونجا روستای "نوسره" واقع در جاده هراز هست.

جاده ی قدیم آمل-تهران:: (لامذهب 4بانده بود! آدم یاد اتوبانهای آلمان میوفته)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منطقه بسیار زیبای "دریوک":

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدون شرح:

Khansariha (256)
سلام دوستان.خدا نکنه شکارچی مجبور شه اسلحه خودش رو بفروشه.فکر کنم بدترین روز عمرش باشه.غصه نخور داش انشاالله بهترش رو میگیری.مهدی جان ممنون از عکسهای زیبات.همه یه طرف اون عکس اخری کتری سیاه هم همون طرف.خخخخخخخ.شوخی کردم.مخلصیم.بقیه دوستان کم پیدا شدن.[تصویر: DSC_1079.jpg]
اخاخاخاخخخ.به به ادم کیف میکنه.دوستان دستتون درد نکنه ایشالا ایام به کام باشه .نبینم کسی بی تفنگ باشه:برار بفرمی[تصویر: 13658790311.jpg]
Khansariha (8) سلام دوستان

واقعا وقتی این عکسو دیدم لذت بردم:

دماوند از سایت ناسا ....

Khansariha (256)
سلام بر تمامی دوستان گرامی
وصف این تاپیک در فصل غیر شکار
بهشت آنجاست که آزاری نباشد*******کسی را با کسی کاری نباشد

کجایند.........شب شکاران!!!Khansariha (8)
سلام دوستان.ارداتمندیم.هما خان فعلا موقع دوستی با حیوانات و مخ زدنشونه که برن به دوستاشون بگن بیان پیش ما.خخخخخخخخخ [تصویر: n_nhn.jpg]
لینک مرجع