انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های باحال مازندران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
شنیدم مازرون ورف و وارشه
دوستان شکار میرید یاد ما هم باشید.
هلی خوار(یه نوع سهره) ،جیجاق و تیکا به همراه عکس یادگاری دسته جمعی یادش بخیر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8):
[تصویر: 13554836281.jpg]
[تصویر: 13554836282.jpg]
[تصویر: 13554836283.jpg]

رفتم فردوسی فروشگاه عقاب یه تکلول نخجیر ساده داشت و یه ترک هرکدوم دو تومن یکی دوتا هم دولول آکار و...چنگی به دل نمیزدند.سهمیه امسال از جمله بایکال هم هنوز نیومده
کلا کلکسیونش خالی بود آدم مجربی بود .
بهتره بدونیم اکثر اینایی که امسال مجوز گرفتند شکارچی نبودند وبرای سود اقتصادی بدون جواز تحویل دادند. لذا 3 سال دیگه که مجاز به فروش سلاح میشن اکثرا تفنگهاشونو میفروشن قیمت سلاح میاد پایین خیلی هم از عدم کیفیت سلاحهای ترک و ایرانی مینالید که حرف دلم بود. چون یه روز خودم شاهد بودم که یه تکلول انگلیسی اسپیشل گرند رو 8 میلیون فروختن البته سی ساله که تفنگهای اسپانیا بلژیک وفرانسه وانگلیس وآمریکا و چک و ... دیگه وارد کشور نمیشه هرچی هست قدیمیه ولی ارزشش رو داره که آدم یه دونه از اونا رو پیدا کنه.
حاج احمد " لنت " روی تفنگتیم برادر ....

Khansariha (256)
پاییز در جنگلهای سوادکوه
[تصویر: 7kTlQ.jpg]
سلام.نبینم تاپیک پایین باشه.عکس برگزیده سال.جنگ در افغانستان[تصویر: 151037_494509160582176_1925700668_n.jpg]
اینم از یه جمعه با ماهیگیری تو سد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به، خله خش تشیف بیاردی ،برار شمالی ریکا Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (48)
ایشالا که ادامه دار بوشه !!
برار اتا معرفی هاکن شه خده بیشتر آشنا بووشیمKhansariha (214)
سلام خدمت رفقاي عزيز همسايهKhansariha (8)
عرض ادب و ارادت دارم شيمي همتا خدمت در آ روز شديدا باراني
انشالا همه خوش وسرحال ببيدKhansariha (256)
(2012-12-15 04:02 PM)LITKOH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به، خله خش تشیف بیاردی ،برار شمالی ریکا Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (48)
ایشالا که ادامه دار بوشه !!
برار اتا معرفی هاکن شه خده بیشتر آشنا بووشیمKhansariha (214)

ته فدا برار

مه شمه کوچیک مصطفی هستمه.قائمشهر وچه. هر چی شهر های دله قائمشهر ره خواستمه پیدا هاکنم ندبیه بزومه قراخیل

اقا من ایتتا سایته جا شکایت کمبه
Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
سلام دوستان

بهروز جان خیلی آقایی حاجی،،مرسی که سر میزنی بهمون عزیز.... تقدیم به همه ی گیلانی های دوست داشتنی Khansariha (8)

جاده هراز،،امامزاده هاشم:

[تصویر: XIrgb.jpg]

Khansariha (256)
ته گرهKhansariha (8)
چیسه شه نزویی؟قایمشهر ره تایپ هاکن
آقا مهدی امامزاده هاشم این ور ور خله غم انگیزه....Khansariha (226) برعکس اونور Khansariha (256)Khansariha (219)
لینک مرجع