انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های باحال مازندران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سید جان بیا طرفای ما تا کبوتر جنگلی نشونت بدم اتفاقا ما هم بهشون میگیم کوتر
سلام وافر به دوستان ماهر در امر شکار .....
سید جان اخبار بنده برخلاف فرمایش شما حاکی از فعالیت مجدانه چمبلی در خوردن بلوط است حتی خودم دسته در حال پرواز را در منطقه جنگلی مرتفع دیدم. ظاهرا بعدازظهرها فعالترند. به امید پیروزی روزافزون تان Khansariha (219)
سلام بر عزيزان دل_ سيد جان ،آقا مهدي_حسين جان_آقا هماي عزيز_جناب فلاكيان_آقامظفر_آقا محمد داداش خودم و باقي دوستان كه حضور ذهن ندارم فوق العاده مخلصيم و التماس دعا تو اين شبها_ايشالا عزاداري هاتون قبول باشه مارو فراموش نكنيد دعاكنيد كنكورو قبول شم بهتون سور بدم_ و يه سوال:خخخ
چمبلي چطور بلوط به اون گندگي رو ميبلعه؟؟عجب اسبيه
(2013-11-11 12:08 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر عزيزان دل_ سيد جان ،آقا مهدي_حسين جان_آقا هماي عزيز_جناب فلاكيان_آقامظفر_آقا محمد داداش خودم و باقي دوستان كه حضور ذهن ندارم فوق العاده مخلصيم و التماس دعا تو اين شبها_ايشالا عزاداري هاتون قبول باشه مارو فراموش نكنيد دعاكنيد كنكورو قبول شم بهتون سور بدم_ و يه سوال:خخخ
چمبلي چطور بلوط به اون گندگي رو ميبلعه؟؟عجب اسبيه

انشالله قبول شی به من سو ر یه وایرخ 100 بدیKhansariha (8)
غلط كردم دفترچه پست ميكنم ميرم خدمت
نترس صابر جان،همچینم بی معرفت نیستیم!Khansariha (214)
اون بلیزر تانک رو واسم بخری،دعات میکنم!!!Khansariha (226)من خودم رو پست خربزم!خخخخخخخخ

مخلص دوستان گلKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام به دوستان عزیز تر از جان.هما خان قانونا باید تا حالا پیداشون میشد کلا شکارچیای منطقه ما همه کمین کردن که بروبچ تشریف بیارن همه چی الان ردیف و مهیاست اما کفترا کجان خدا میدونه؟صابر خان چمبلی اینارو درسته میخوره بستگی به کفتر داره از سه تا 10 تا رو میخوره بعد میره کنار رودخونه یا جاده سنگ میخوره که هضمشون کنه.اقا محمئ عزیز تامکت ارادتمندیما.صرفا جهت خالی نبودن عریضه [تصویر: DSC_1597.jpg]
سلام به همه
صابر جان ایشالا که قبول میشی,سید جان جای ماروهم خالی کن انارم نوش جونت Khansariha (8)خخخخخخخخخخ
برو بچم ایشالا همه خوبو خوش باشند یا حقKhansariha (256)Khansariha (256)
(2013-11-11 12:39 AM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نترس صابر جان،همچینم بی معرفت نیستیم!Khansariha (214)
اون بلیزر تانک رو واسم بخری،دعات میکنم!!!Khansariha (226)من خودم رو پست خربزم!خخخخخخخخ

مخلص دوستان گلKhansariha (8)Khansariha (8)
خخخخخخخ
محمد جان ما مخلصيم_بليزر نشد كبابو در خدمتيم خخخ_دوستان ارادت، فداي همه_ سيد جان جيجاق من زياد ميبينم اما يه جا بند نميشن نفس آدم بند مياد برا دنبال كردنشون
(2013-11-11 09:17 AM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز تر از جان.هما خان قانونا باید تا حالا پیداشون میشد کلا شکارچیای منطقه ما همه کمین کردن که بروبچ تشریف بیارن همه چی الان ردیف و مهیاست اما کفترا کجان خدا میدونه؟صابر خان چمبلی اینارو درسته میخوره بستگی به کفتر داره از سه تا 10 تا رو میخوره بعد میره کنار رودخونه یا جاده سنگ میخوره که هضمشون کنه.اقا محمئ عزیز تامکت ارادتمندیما.صرفا جهت خالی نبودن عریضه [تصویر: DSC_1597.jpg]

انار بهشهر انار بهشهر میگن اینها به به Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (226)
لینک مرجع