انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های باحال مازندران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
هما جان اگه شما هم وقتت مثل من آزاده و مثل من مشتاق شکار هستی میتونی تو روزهای غیر آخر هفته هم بیای شماره مبایل خودتو برام پیام خصوصی کن تماس بگیرم توی طول هفته یه قرار برا شکار 2 نفری هم بزاریم بریم.چطوره؟؟

البته قرار 5 شنبه هم سر جاش هست.

Khansariha (256)
سلام به دوستان خوبم.اقا به علت پاره ای از مسائل فقط با عجله میومدم پستها رو میخوندم و میرفتم.در مورد قرار اخر هفته من اصلا کارم معلوم نیست ولی همونطور که گفتم سعی میکنم بیام اگه یه وقت جور نشد ازم دلخور نشین.ولی در مورد نمایشگاه حتما میام شک نکنید.پارسال هم رفتم واسه بازدید عجب برفی بود.ایول به شما هر دفه یکی دو پست که چه عر کنم یکی دوصفحه اضافه میشه.دمتون گرم.داش احمد فدایی داری هاشم خان خیلی گلی چشم مایی همای سعادت رو هم که ارادت داریم خدمتشون و زیارتشون کردیم علی اقا هم دجای خود داره داش مهدی هم که هماهنگ کننده تیم هستن و ار این بابت ازشون کمال تشکر رو دارم.به دکتر عزیزganymade 74 هم سلام و عرض ادب میکنم.خوشحالم که همیشه به ما سر میزنی داداش.عکس هم واسه حال و حول دوستان بنا به درخواست خخخخخ البته این من نیستم من عکاسم..[تصویر: DSC00578.jpg].
سلام به همه
آقا سيد پس ايشالا روي گل شما رو هم ميبينم!(بعد عكس ميگيرم ميفرستم محيط زيست و به پاس اين خدمت به طبيعت 10 سال پروانه رايگان ميگيرم! خخخخخخ)
حاجي جان ديروز شما چيكار ميكردين؟!تاپيك رو مرور ميكردين؟!آخه 1 ساعت تمام تو تاپيك بودين و من هم به شوق خوندن مطلب جديد آخرين ذره هاي شارژ باطريم رو تموم كردم!
آقايون هما و مهدي اگر شما رو نظري بر مقام تيرنگ اميار دهي افتاد يه عكس هم بگيريد به جام ما بندازيد (اگر ز روي تو عكسي به جام ما افتد......)
سلام
من هیچوقت اولین باری رو که یه قرقاول از نزدیک و به صورت آزاد و وحشی دیدمو یادم نمیره.... یه قرقاول نر بود،خیییییییلی خوشگل بود

یه روز با همین آقا مرتضی رفتیم اطراف آمل جهت شکار و تفریح(آدرس مکانش حالا بماند).از ماشین که پیاده شدیم من درجا تفنگ رو مسلح کردم و آماده شلیک،10-15 متر که رفتیم جولو،سمت چپ من یه تپه ی خاکی بود که حدود 30 متر باهامون فاصله داشت.یهو از گوشه چشم نگاه کردم دیدم نور خورشید انگار میخوره به یه منشور و منعکس میشه!!! یه قرقاول بالای تپه ایستاده بود.وااااای،چه پرهای زیبایی داشت.من هنگ کرده بودم.یه 15 ثانیه فقط همینجوری مات داشتم نگاهش میکردم.حتی اصلا دلم نیومد با تفنگی که دستم بود بزنمش!

بعد اون هم توی اون روز 4-5 بار دیگه هم قرقاول دیدم ولی چون خیلی زبروزرنگ هستن مجال تیر اندازی نمیدادنو فرار میکردن.اونم برای منی که تفنگ بادی داشتم زدنشون خیلی سخت بود.ولی با تفنگ ساچمه ای راحتتر زدنشون.پرهای محکم و بدن قویی دارن و سریع و محتاط هستن که این شکارشونو سخت میکنه.

Khansariha (256)
selamoeleikom
مخلص همگی
داش علی صفحه تاپیک باز بود ولی مشغول کار بودم این صفحه اکثرا مفتوحه

((همدم سکوت شبهای جنگل
کجایی ((کتل تش))؟
که من از هیاهوی سخت فلز،انسان،سیمان بعد از خدا به تو پناه میاورم. ))
دوستان ((سیب زمینی خل بزه)) ره مد نظر دارین
[تصویر: 13473498911.jpg]

داش مهدی پس اوضاع t رنگ اون ورا هم خوبه ، عجالتا چشم شما هم روشن
خوب دوستان بجای ما دوستان بجای ما، که ازین پرنده حفاظت کنند وتحت الحفظ بزارنش تودیگ ...Khansariha (118): نزنید نزنید باشه همون جا تو طبیعت باشه.
این دوستان شکاربون تا تاپیک دله هم اما ره ول نکنه. همتی گذرسر نیشتنه

سید جون عکست هم باحاله . با اون تک لول چهارپاره زن خوش دست .
بزنم به تشلاک (اشاره به نص صریح کلام حضرتعالی) داش علی رنگت بنفش شد .موارکا، تندرستی، ایشالا خیر وبهره بوینی ، ایشالا عروسی بینج بوشه و پیر مار دامن گت بووشی ،
خالص چکو تمن تمن ماشالا*** بوو خرج امام رضا ایشالا. ؟؟؟؟؟
اي بابا پس سر كار بوديم؟!
حاجي منم الان دود آبادم!ولي انشاالله تا دقايقي ديگه ميرم جود آباد! خدا صبرت بده
آقا مهدي نگو قرقاول كه غلط رايج ميشه ها! مثل (گلاب به روي همه): GI كه داره ميشه GEH !(مخلصيم)
ولي من جاي شما بودم رحم نمي كردم......به قول حاجي ميدوني تا حالا چند نفر رو خوردن؟؟!

لطف دايينني ، ايشالا قرمز بووشي! پير همون پر PER هسه؟
مصراع اول معني چيه؟!
2 تا عکس میزارم براتون:

1- تفنگ خودم
Diana Magnum 460-T06

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2- دماوند از نمای فوق العاده زیبا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)
پیر در لهجه شرق استان همون پر هسه در لهجه غرب استان =پدر.
خالص= خالص . چکو=پوسته برنج توخالی . تمن تمن= تومان تومان . ماشالا= ماشا الله
توضیح: یعنی با اینکه برنج امسال بیشترش چکو هست و خالی از دونه، اما مابا فروش همین محصول نه چندان قابل توجه، تومن تومن(مبلغ خیلی کم) میزاریم روهم دیگه جمع میکنیم تا خرج سفر امام رضا در بیاد. ایشالا.

تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل .خدا به داد برسه با این مگنومی که شما داری باز مارو هم دعوت میکنی بیایم اونجا؟ چیزی واسمون نمیمونه داش مهدی.
این تفنگ همتی نیشته خونه ب کنه(به لهجه شما)khone be kenne

داش مهدی این سیو کتری شما کنار کتل تش نیست . چیه ؟ گون تشه ؟ gavan tash
البته ما میگیم pier و سید اینا میگن piarوشما هم که میگین per و هموطنان لر ماهم میگن per o mar و....

راستی داش مهدی چند روز پیش فردوسی بودم یه مگنوم 350 صفر قیمت کردم 750 چوق البته اون میدونی که زیر تاشو نیست این مگنوم شما از لحاظ قیمت وکیفیت نسبت به اون چه جوریاس؟
سلام دوستان
روز همگی بخیر،آسید عکسه خیلی باحال بود مثل همیشه،حاج احمد تش کله إماره بکوشته،حاجی اون تشکله(دارتش) بدجوری ذهن را منحرف کنده!!!!!!!معمولا در کنار این تش کله ها یک فروند بووووووووووووق اعظم سرنگون شده وجود دارنه جهت ........(انشاءالله که همینطور بود)داش مهدی به راستی که کار بزرگی کردی،انسانی که خود شکارچی باشد وتیییی.......گ را ببیند ولیکن وسوسه نشود که این دلبر به جای خفتن در دیگ جهت تحچین در طبیعت به خوش گذرانی مشغول هست(دوستان بنده را عفو بفرمایید نمی دانم چرا شیطان ملعون نقشه های پلید در خصوص جناب تیی......گ به ذهنم جاری ساخت،توبه توبه.....Khansariha (367) )
دوستان گلم خیلی خوشحالم از حضورتان در این تاپیک و از تک تک شما عزیزان تشکر میکنم
راستی حاجی تو تاپیک فشنگ های شکاری خوندم که دنبال یه دوبسته ساچمه 3و4 بودی،تونستی تهیه کنی؟
سلام دوستان هر روز بهتر دیروز تاپیک مازندران دینگ دینگ.خخخخخخ.مخلصاتیم.علی داداش رنگ عوش کردی مبارکه .پیشنهاد خوبی بود فکر میکنم بهش قبول میکنن 10 سال رو؟یه سال رو هم قبول دارم .منم تا حالا هیچوقت قرقاول رو ندیدم توی طبیعت.Khansariha (226).باز حس میکنم دماغم دراز شد.بگذریم داش مهدی 460 تت خیلی خوشکله خیرشو ببینی انشاالله همیشه باهاش گروپ گیری کنی.خخخخخ.یکی از زیباترین عکسهایی که تا حالا دیدم عکس شماست داش مهدی اون کتری سیاه و دماوند به بهاون منطقه از شرایط اینجور استنباط میشه که کبک و بقیه ....... هم هستن.و اما حاجی خودمون راستی احمد جان داری به حاجی معروف میشیا.دست مارو هم بگیر حاجی.حاجی یه تکون حاجی دوتکون.صرفا جهت مزاح بودا ناراحت نشی امروز سرحالم گفتم یه شوخی کنم باهات مخلصم هاشم جان ممنون داداش خیلی گلی ارادت داریم ناجور شدید.منم هر وقت تیرنگ ببینم وسوسه نمیشه Khansariha (226)واقعا اون تش کله مشکوکه خیلی خیلی اون سیب زمینی ها هم که دل هر جنبنده ای رو اب میکنه..امزوز روز جهانی کتری سیاه هستش اینم به افتخارش.[تصویر: M_M2462.jpg] [تصویر: S_m1466.jpg]. جنگل همیشه زیبا [تصویر: 20110706614.jpg] [تصویر: M_M2346.jpg] اینم اصل ماهی سفید دریا به به [تصویر: M_M2267.jpg] [تصویر: M_M2268.jpg] [تصویر: M_M2269.jpg] Khansariha (8)
لینک مرجع