انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمای فرستادن شماره سریال تفنگ شما به کمپانی سازنده جهت اطلاع از جزیات آن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
درود
خیلی از دوستان دوست دارن بدونن اسلحه ای که دارن چه سالی ساخته شده و ... با توجه به مشتری مداری شرکت های آلمانی خوشبختانه هم شرکت وایرخ و هم دیانا در صورتی که شماره سریال تفنگتون رو براشون بفرستید اطلاعات کامل اون رو بهتون میدن!

در صورتی که اصلحه شما وایرخ هست کافی هست به آدرس زیر یک ایمیل بزنید.توجه داشته باشید متنی که مینویسید باید کاملا گیرا و رسمی باشه تا جواب شما رو بدن(این رو من امتحان کردم)

mailto:info@weihrauch-sport.de

این هم به عنوان نمونه :
(2011-02-06 12:54 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من ایمیل برای کارخونه وایرخ زدم و شماره سریال تفنگ رو دادم و سال ساخت رو پرسیدم:huh:
اینهم جواب ایمیل که گفته سلاح ساخت 2007 هست
نکته جالب امضای پایین ایمل بود که به اسم خود مدیر عامل اینها جواب میدند ایمیل ها رو:)

Dear Sir,

thank you very much for your e-mail.

The mod. HW 80 with the number 1708330 was delivered in 2007.

Best regards

Hans-H. Weihrauch

Weihrauch & Weihrauch Sport GmbH & Co.KG
Industriestr. 11, 97638 Mellrichstadt
Handelsregister: HRA 8080 AG Schweinfurt
Komplementär: Weihrauch & Weihrauch Sport Verwaltungs GmbH
(HRB 3366 AG Schweinfurt)
Geschäftsführer: Hans-Hermann Weihrauch, Stefan Weihrauch

اما در صورتی که از محصولات کمپانی دیانا استفاده میکنید باید به آدرس زیر مراجعه کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: Capture.jpg]

اینجا یک فرمی هست که باید مشخصات خودتون رو ثبت کنید البته که هیچ گونه الزامی نیست توش!!!ولی ایمیلتون رو باید حتما بنویسید تا جواب رو بدونن به کجا بفرستن.در صورتی که بخواهید کاتالوگ شرکت براتون ارسال شه میتونید تیک گزینه
please send me your product catalogye free of charge رو بزنید....
و در نهایت درخاستتون رو مبینی بر سال ساخت تفنگتون در قسمت کامنت بنویسید،و کلید سندSend رو بزنید....دقت کنید همانند بالا دقت کنید متن رو کاملا رسمی بنویسید.!امیدوارم موفق باشید و هر گونه سوالی بود در خدمتم...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

و در اخر هم نمونه ایمیل که توسط دوست خوبمون پیشنهاد شده:
(2012-02-13 10:13 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله خیلی ساده بخایم بگیم سلام. اگه زحمتی نیست این شماره سریال تفنگ من هست لطفا هرچیزی میداند از جمله تاریخ ساخت را به ایمیلم گزارش دهید
با تشکر

و متن دچلندیش

Hallo.Die Serie Mein Gewehr ist im Besitz der،wenn Es kann
Bitte senden Sie Informationen zur E-Mail Bergwerk .Um E-Mail senden
Datum der Herstellung ؟؟
en série gun : اینجا جلوش شماره سریال تفنگتون با زکر مدل تفنگ بنویسین مثلا diana model 54 254555474
Meine E-Mail : اینجا جلوش ایمیلتون رو بنویسین مثلا alex_evens17@yahoo.com
Danke
واسه محصولات گامو چی ؟
محصولات گامو تو سایت خودش یه جایی داره شما شماره سریال رو وارد می کنی فورا مشخصات رو بهت می ده.تو سایت گاموی ایران کاملا مشخصه.اینجا:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان در مورد اسلحه هاي بايكال روس هم جايي را معرفي كنند تا با ارسال شماره سريال اسلحه از ساخت آ ن توسط بايكال مطمئن شد . البته در سايت بايكال كه من همچون چيزي را نديدم.اگر تجربه اي هست ياري كنيد .
پاينده باشيد
(2012-01-17 01:16 PM)abasagha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان در مورد اسلحه هاي بايكال روس هم جايي را معرفي كنند تا با ارسال شماره سريال اسلحه از ساخت آ ن توسط بايكال مطمئن شد . البته در سايت بايكال كه من همچون چيزي را نديدم.اگر تجربه اي هست ياري كنيد .
پاينده باشيد

دوست عزیز آدرس سایتشو لطفا بدید...
(2012-01-17 01:56 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-17 01:16 PM)abasagha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
پاينده باشيد

سلام آدرس سايت كارخانه بايكال روسيه تقديم حضور دوستان گرامي به دو زبان روسي وانگليسي

پاينده باشيدKhansariha (256)
(2012-01-18 08:43 AM)abasagha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-17 01:56 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
پاينده باشيد

سلام آدرس سايت كارخانه بايكال روسيه تقديم حضور دوستان گرامي به دو زبان روسي وانگليسي

پاينده باشيدKhansariha (256)

دوست عزیز دو قسمت در این سایت طراحی شده برای این کار:

در این قسمت نام نام کشور و ایمیل و متن رو حتما باید پر کنید...

در این قسمت ایمیل افراد رو میبینید که مثلا میتونید به مدیر پیام بدید و سوالتون رو بپرسید.اما گزینه اول که ask a question هست خیلی بهتره...موفق باشیدKhansariha (8)
کسی جدیدا درخاست شماره سریال داده؟وایرخ جواب میده ولی دیانا نه!
علی جان مشکل فکر کنم از ایمیلهاست داداش.من چند ماه پیش فرستادم جواب دادن.Khansariha (226)
خب دوستانی که در خواست یا سوال خاصی دارند بنده به زبان آلمانی و فرانسوی کمی هم دانمارکی آشنایی دارم میتونم توی درخاست نوشتن کمکتون کنم Khansariha (8)
اگه جواب ایمیلتون نمیاد ممکنه به درستی درخاست رو نفرستاده باشین
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع