انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمای فرستادن شماره سریال تفنگ شما به کمپانی سازنده جهت اطلاع از جزیات آن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
در صورت امکان متنی رو که ایمیل کردید لطف بفرمایید.
من امروز سریال تفنگم رو برا سایت دیانا فرستادم بعد از یک ساعت جوابش اومد

Dear Sir

We hereby inform you that the undermentioned DIANA air rifle has been manufactured in July 2008.

Mit freundlichen Grüßen / Kind regards
DIANA
Mayer & Grammelspacher GmbH & Co.KG
فکر میکنم ما ایرانیها رتبه اول ارسال ایمیل به کمپانی دیانا رو به خودمون اختصاص داده باشیم خخ
فکر نکن، مطمئن باش همینجوره
دوستان جهت اطلاع شاید شاید یکی مثل خودم تازه بدونه
جهت ترجمه هر گونه چیزی به هر زبانی و از هر زبانی از سر وییس ترجمه انلاین گوگل میشه استفاده کنین حالا اگه یه متن 100 صفحه ای رو هم میخواین هم بخونین هم مثلا به فارسی بنویسین تا براتون به چینی یا روسی ترجمه کنه من همین الان یه متن نوشتم دادم کارخونه بایکال روسیه.................
البته یه مشکلی هست اونم اینه که معمولا متن هایی که با ترانسلیتر گوگل ترجمه می شن اون قدر غلط داره که اونور مایه خنده میشن!! دوستان بهتره از انگلیسی استفاده کنین که همه جا می فهمن. احتیاجی به روسی و چینی و فرانسوی و آلمانی فرستادن متن نیست.Khansariha (8)
ما وقت به وظیفمون عمل میکنیم...
یه سوال دارم العان شرکت دیانا تو چه مدت جواب را میده؟
1 هفته ای دوستان جواب گرفتن ....3 ماه هم طول کشیده!نمیدونم به چی بستگی داره
یک هفته پر شد هنوز جوابی ندادن.Khansariha (172)
فکنم به خاطر اینه که زدم از ایران هستم.Khansariha (266)Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع