انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمای فرستادن شماره سریال تفنگ شما به کمپانی سازنده جهت اطلاع از جزیات آن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(2015-10-11 10:55 AM)ars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنونم از دوستای گلم که توی این ضمینه به من کمک کردند.حتما نتیجه رو اعلام میکنم.
بسیار سپاسگذارم

سلام دوست عزیز من پارسال چند بار ایمیل زدم ولی جواب ندادن انشالا برا شما جواب میدن
اگه جواب شمارو دادن من هم میفرستم
سلام دوستان... کسی میدونه استعلام نخجیر 3 یا همون 270 برای اینکه بفهمی سال ساختش مربوط به کدوم ساله چیه؟
همچنین بفهمی خان پهن هست یا خان نازک؟؟؟؟
آیا شماره سریالش فرمت خاصی داره که میشه از اون فهمید؟؟؟
ممنونم
سلام
دوستان تفنگ من تکلول نخجیر است چطور میشه سال ساختش رو فهمید ،از روی شماره سریال یا از شکل و قیافه ، لطفا دوستان راهنمایی کنن.
با سلام
دوستان برای کمپانی آکار سایت نیست که با ایمیل فرستادن جزئیات سلاح رو بفهمیم اگه هست لطفاً طریقه ایمیل فرستادن رو هم شرح بدید خیلی ممنون
(2016-11-27 09:06 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان برای کمپانی آکار سایت نیست که با ایمیل فرستادن جزئیات سلاح رو بفهمیم اگه هست لطفاً طریقه ایمیل فرستادن رو هم شرح بدید خیلی ممنون

با سلام/
صفحات اولیه رو چک کنید پاسختون رو دریافت خواهید کرد
خیلی ممنون
سلام حضور دوستان امیدوارم سال خوبی رو شروع کنید.
با الطاف دوستان بنده هم ایمیل به دیانا زدم و جواب برام ارسال شد. فقط این s/n رو نفهمیدم. s رو میشه گفت ویژه و سفارشی ولی n رو اصلا نفهمیدم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Your model 35 s/n 50219210 was manufactured in July 2009 by DIANA in Germany.

Mit freundlichen Grüßen
Ihr Diana-Team

Diana Mayer & Grammelspacher GmbH & Co.KG
Karlstraße 34
76437 Rastatt

info@diana-airguns.de
Tel.:+49 29 38 / 97837 - 60
Fax: +49 29 38 / 97837 - 160

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام remelجانs/n همون مخفف serialnamberیاشماره سریال خودمون هست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع