انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمای فرستادن شماره سریال تفنگ شما به کمپانی سازنده جهت اطلاع از جزیات آن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(2013-10-08 10:11 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانKhansariha (8)
در مورد سال توليد اسلحه هاي ديانا

يكي از آسان ترين روشها خواندن شماره چهار رقمي كد سال و ماه هست كه در سمت راست زير ريل دوربين حك شده البته اين شماره ها كمي ريز هست ولي براحتي خونده ميشه و اگر نتونستين بكمك ذره بين ميشه براحتي خوند
از سمت راست دو رقم اول سال توليد و دو رقم دوم ماه توليد هستند
بارها ايميل ارسالي رو با شماره روي سلاح چك كردم هميشه درست بوده و بنظر من به غير موضوع صحت اصالت سلاح و فقط براي دونستن سال توليد اين كد چهار رقمي كفايت ميكنه
مثال:
0406 توليد سال 2006 در ماه 4
1010 توليد سال 2010 در ماه 10
1112 توليد سال 2012 در ماه 11
[تصویر: 13812561741.jpg]

سلام دوست عزیز.تفنگ من دیانا 54 هست و 1 ماهه که خریدمش.به جای تاریخ نوشته DE .میدمنی این یعنی چی ؟

(2013-10-08 10:11 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانKhansariha (8)
در مورد سال توليد اسلحه هاي ديانا

يكي از آسان ترين روشها خواندن شماره چهار رقمي كد سال و ماه هست كه در سمت راست زير ريل دوربين حك شده البته اين شماره ها كمي ريز هست ولي براحتي خونده ميشه و اگر نتونستين بكمك ذره بين ميشه براحتي خوند
از سمت راست دو رقم اول سال توليد و دو رقم دوم ماه توليد هستند
بارها ايميل ارسالي رو با شماره روي سلاح چك كردم هميشه درست بوده و بنظر من به غير موضوع صحت اصالت سلاح و فقط براي دونستن سال توليد اين كد چهار رقمي كفايت ميكنه
مثال:
0406 توليد سال 2006 در ماه 4
1010 توليد سال 2010 در ماه 10
1112 توليد سال 2012 در ماه 11
[تصویر: 13812561741.jpg]

سلام دوست عزیز.تفنگ من دیانا 54 هست و 1 ماهه که خریدمش.به جای تاریخ نوشته DE .میدونی این یعنی چی ؟ و چرا تاریخ ننوشته ؟

سلام دوست عزیز.تفنگ من دیانا 54 هست و 1 ماهه که خریدمش.به جای تاریخ نوشته DE .میدونی این یعنی چی ؟ و چرا تاریخ ننوشته ؟
de به معنای همون المان میباشد(داچلند)Khansariha (8)
(2013-10-09 12:56 AM)armankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامي
متاسفانه در بعضي مدلها اين كد چهار رقمي وجود نداره و راه حل همون ايميل زدن هست كه در اول تاپيك توضيح داده شده
با سلام
منم سریال 52 رو فرستاده بودم که جوابش اومد البته با تاخیر نکته جالبش اینه که اشاره کرده ساخته شده در شرکت دیانا در داخل آلمان ظاهرا متوجه نگرانی مشتریان از بابت تولید در کشورهای دیگه شدن برای من که جالب بود.
[تصویر: 08101578652034297785.jpg]
جالبه....دوستان دیگه هم اگه جوابشون امده بگن
من چند ماه پیش فرستادم و همون روز جوابش اومد!

[تصویر: Letter.png]
عرض ادب و احترامKhansariha (8)
دوستان بالاخره جواب ایمیل من برا ی دیانا52 بعد از بیش از یکماه امد به شرح زیر
Dear Sir,
Despite the serial number we could not determine the age of your air rifle.
Since 1966 all our air rifles have a date of manufacture.
Maybe you can find a four-digit code on the left side of the compression tube,
e.g. 01 90 means manufactured in January 1990.
Mit freundlichen Grüßen / Best regards,
DIANA
Mayer & Grammelspacher GmbH & Co.KG
- Abteilung Verkauf / sales department -
Markus Glück

که در این ایمیل گفته شده که از طریق شماره سریال ارسالی نتوانسته اند تاریخ ساخت تفنگ مرا پیدا کنند و از سال 1966 تمام تفنگهای ساخت این کارخانه دارای تاریخ تولید می باشند که شما میتوانید از طریق کد چهار رقمی سمت چپ سیلندر تاریخ ساخت را پیدا کنید .مثلا 0190 یعنی ماه یکم سال 1990
. همان روشی که آقا بهروز در چند پست قبل راهنمایی فرمودند.
(2013-10-09 01:20 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-09 12:56 AM)armankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامي
متاسفانه در بعضي مدلها اين كد چهار رقمي وجود نداره و راه حل همون ايميل زدن هست كه در اول تاپيك توضيح داده شده

برادر گرامی این دو حرف بر روی تفنگهای دیانایی آلمان که سال ساخت آنها 2013 می باشد زده شده اند و چون برای نماینده امارات ساخته شده اند DE زده شده ولی برای آلمان یا امریکا RWS میزنند من این مورد را بر روی تفنگ 54 دوستم که از آلمان آورده بود دیدم.

ولی یک نکته جالب اینکه سریال رنجر125 دوستما وقتی به کارخانه هاتسان زدیدم ( Hutsan.com.tr ) جواب داد به ما چنین سلاحی با این سریال ساخت کارخانه ما نمی باشد.
و اصلا ترکیه بروی خود سلاح نوشته نشده و فقط یک مقوای کوچک دارد که Made in Turkey بر روی آن نوشته است.

از دوستان دیگر هم خواهشمندم سریال تفنگای رنجرشونا کنترل کنند با سایت اصلی فروشنده ببینند چی میشه!!!!!!!!!
درود دوستان... Khansariha (8)
بنده حدود یک هفته پیش ایمیلی به شرکت دیانا زدم و جوابش دیروز برام اومد :

Hi
I have a Diana air rifle mod. 460 magnum I've bought it in Iran
Its serial number is 01552608 and printed on the barrel
I wonder if my weapon is made in Germany
Thanks for reply

و این هم جوابشون :

Dear Sir
We have to inform you that the undermentioned DIANA air rifle mod. 460 Magnum cal. 5,5 mm (.22) has been manufactured in July 2013

Mit freundlichen Grüßen / Kind regards
DIANA
Mayer & Grammelspacher GmbH & Co.KG
-sales department-
Mrs. Daniele Ganz/assistant
Fon: +49-(0)7222-762-38
Fax: +49-(0)7222-762-78
mailto: ganz@diana-airguns.de
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
(2014-03-05 10:56 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-28 01:08 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اما یک سوال
برای ای تی 44 باید به کجای سایت هاتسان مراجعه بکنم؟و با چه متنی؟
میخواهم از سیر تا پیاز اطلاعات اسلحم را بپرسم.Khansariha (256)
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
از دوستان اگه فردی اطلاعاتی داره ممنون میشم به من بگوید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
و همچنان منتظریم خخخخخخخKhansariha (205)Khansariha (205)Khansariha (205)Khansariha (205)Khansariha (205)
فکر کنم باید یک سال دنبال همین سوالی که پرسیدم بدوم تا به جواب برسم؟(اخر سال دیگه خخخخ)
پیشایش از جواب فرد مطلعی که جوابم را خواهند داد سپاس گذارم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع