انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمای فرستادن شماره سریال تفنگ شما به کمپانی سازنده جهت اطلاع از جزیات آن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
باسلام
ازدوستان کسی میتونه یه متن انگلیسی برا فرستادن شماره سریال تفنگ به شرکت بایکال روسیه تنظیم کنه باتشکر
من پیام خصوصی یارو پاک میکنم ولی حذف نمیشه چیکار کنم؟؟؟؟
(2014-10-28 05:28 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من پیام خصوصی یارو پاک میکنم ولی حذف نمیشه چیکار کنم؟؟؟؟

ببخشید هرچند جاش نبود اما اینجا جواب دادم .
دوست عزیز باید بری تویه سطل زباله اونجام حذفشون کنی تا پاک بشنKhansariha (8)
یا علی.
دوستان سایتی برای استعلام اسلحه های شکاری ترکیه نیست?????
سلام
من هم ایمیل زدم ویک ساعته جواب ان امد
Hello
please let me know about type and date of my diana product with serial no :
01572663
my requests
type of product mod
date of production
country of origin made in DE or not
جواب:
It is a model 460 Magnum t06 made in April 2014

Mit freundlichen Grüßen
Kind regards

Andre Wenzlokat
Verkauf/sales department
DIANA Mayer & Grammelspacher GmbH & Co KG

a.wenzlokat@diana-airguns.de
Phone:+49 2938 97837 62
FAX:+49 2938 97837 162
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Kommanditgesellschaft-Sitz Rastatt
AG Mannheim - HRA 520206
Persoenlich haftende Gesellschafterin:
DIANA Verwaltungs-GmbH
Sitz Rastatt-AG Mannheim - HRB 520829
Geschaeftsfuehrer: Martin Zedler
Steuer-Nr. 39462/24509
Diese E-Mail enthaelt vertrauliche und/oder rechtlich geschuetzte Informationen. Wenn Sie nicht der richtige Adressat sind oder diese E-Mail irrtuemlich erhalten haben, informieren Sie bitte sofort den Absender und vernichten Sie diese E-Mail. Das unerlaubte Kopieren sowie die unbefugte Weitergabe dieser E-Mail ist nicht gestattet.
This email may contain confidential and/or privileged information. If you are not the intended recipient (or have received the email in error) please notify the sender immediately and destroy this mail. Any unauthorized, disclosure or distribution of the material in this mail is strictly forbidden
با سلام
میخواستم بپرسم راهی برای شناسایی سلاح ترک خودم هست که انجام بدم
حتی نمیدونم ساخت کدوم کارخونست
لول سلاح 71
تک لول ترک
چخماقی
یک زه کت کلفت هم رو لول داره
در دو طرف قبضه هم عکس غاز با بالهای باز هست
اگه کسی از دوستان اطلاعاتی داه ممنون میشم
وقتی هیچ جای سلاح نوشته ای نداره معلومه که کارگاهیه دیگه
سلام
آقا کسی متن ارسالی به سایت بایکال رو داره ویا ارسال کرده که جواب بگیره.
سریال تک لول روسی کجای اسلحه است؟
مرسی
سلام
دوستان من درخواست استعلام رو فرستادم اما جوابی دریافت نکردم.فکر کنم 2 یا 3بار هم ارسال کردم. دوستان کسی از بایکال پاسخ دریافت کرده؟
مرسی
(2015-10-05 05:51 PM)ars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان من درخواست استعلام رو فرستادم اما جوابی دریافت نکردم.فکر کنم 2 یا 3بار هم ارسال کردم. دوستان کسی از بایکال پاسخ دریافت کرده؟
مرسی

لطفا ایمیلی که زدین رو بفرستین
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع