انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمای فرستادن شماره سریال تفنگ شما به کمپانی سازنده جهت اطلاع از جزیات آن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(2012-02-13 12:23 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان مشکل فکر کنم از ایمیلهاست داداش.من چند ماه پیش فرستادم جواب دادن.Khansariha (226)

نمیدونم اگه مشکل از متن ایمیل بود وایرخ هم جواب نمیداد!
نه علی جان منظورم متن نیست.دیانا که دو هفته طول می کشه تا جواب بده.الان هم یه کم اوضاع سرویس های ایمیل قاراشمیشه.شایدم از دست ایرانیا خسته شدن بنده های خدا!!!Khansariha (219)Khansariha (219)
اها.ببخشید من بد متوجه شدم....اره شاید هم دلیل که شما میگیرد درست باشه.....اینا اگه برای محصولاتشون دیتا بیس data base درست کنن دیگه لازم نیست هی جواب ایمیل بدن و مثل مثلا سایت بی ام و شماره سریال رو میزنی همه چیش میاد Khansariha (214)
خوب اتفاقا باید اینو بهشون پیشنهاد داد شاید شاهین جان که زبون آلمانی بلده بتونه ازشون یه سؤال بکنه ببینه چرا همچین چیزی ندارن.مثل گامو؟اینقدر نباید کار غیرممکنی باشه برای یه شرکت به اون بزرگی.
(2012-02-13 12:27 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب دوستانی که در خواست یا سوال خاصی دارند بنده به زبان آلمانی و فرانسوی کمی هم دانمارکی آشنایی دارم میتونم توی درخاست نوشتن کمکتون کنم Khansariha (8)
اگه جواب ایمیلتون نمیاد ممکنه به درستی درخاست رو نفرستاده باشین

کار خیر و پرسش؟شما محبت کنید متن المانی رو که میفرمایید بنویسید و توضیح بدید که بچه ها کجاش رو باید عوض کنن یا شماره خودشون رو جایگزین کنن....میتونید تو پی ام هم بدید که من تو پست اول بزنم همه ببینن
بله خیلی ساده بخایم بگیم سلام. اگه زحمتی نیست این شماره سریال تفنگ من هست لطفا هرچیزی میداند از جمله تاریخ ساخت را به ایمیلم گزارش دهید
با تشکر

و متن دچلندیش

Hallo.Die Serie Mein Gewehr ist im Besitz der،wenn Es kann
Bitte senden Sie Informationen zur E-Mail Bergwerk .Um E-Mail senden
Datum der Herstellung ؟؟
en série gun : اینجا جلوش شماره سریال تفنگتون با زکر مدل تفنگ بنویسین مثلا diana model 54 254555474
Meine E-Mail : اینجا جلوش ایمیلتون رو بنویسین مثلا alex_evens17@yahoo.com
Danke
خیلی ممنون---پست اول به روز شد.
دوستان جواب ایمیل اومد....1 ماه تقریبا طبیعی هست...
سلام
من حدود 10 روز پیش یک ایمیل واسه شرکت دیانا در مورد تفنگ 350 فرستادم و تا به امروز خبری نشد ولی امروز مجددا دو بار پشت سر هم براشون ایمیل زدو و بهد از دو سه ساعت جواب من را دادن
(2012-01-18 11:02 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-18 08:43 AM)abasagha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-17 01:56 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-17 01:16 PM)abasagha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان در مورد اسلحه هاي بايكال روس هم جايي را معرفي كنند تا با ارسال شماره سريال اسلحه از ساخت آ ن توسط بايكال مطمئن شد . البته در سايت بايكال كه من همچون چيزي را نديدم.اگر تجربه اي هست ياري كنيد .
پاينده باشيد

دوست عزیز آدرس سایتشو لطفا بدید...
سلام آدرس سايت كارخانه بايكال روسيه تقديم حضور دوستان گرامي به دو زبان روسي وانگليسي
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاينده باشيدKhansariha (256)

دوست عزیز دو قسمت در این سایت طراحی شده برای این کار:

در این قسمت نام نام کشور و ایمیل و متن رو حتما باید پر کنید...

در این قسمت ایمیل افراد رو میبینید که مثلا میتونید به مدیر پیام بدید و سوالتون رو بپرسید.اما گزینه اول که ask a question هست خیلی بهتره...موفق باشیدKhansariha (8)
من حدود 40 روز پیش برای مدیرعامل و همین طور پشتیبانی فروش بایکال میل زدم،دریغ از ارسال جوابیه...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع