انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمای فرستادن شماره سریال تفنگ شما به کمپانی سازنده جهت اطلاع از جزیات آن.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
نه به ایران ربطی نداره....متن ایمیل رو در صورت امکان بزارید...
(2012-09-09 07:57 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه به ایران ربطی نداره....متن ایمیل رو در صورت امکان بزارید...

باشه.
Hallo.Die Serie Mein Gewehr ist im Besitz der،wenn Es kann
Bitte senden Sie Informationen zur E-Mail Bergwerk .Um E-Mail senden
Datum der Herstellung ؟؟
en série gun :diana model 54 شماره سریال اسلحم
Meine E-Mail :ادر ایمیل خودم.
Danke
مطمین باشید جوابتون رو میدن..اگه جوابی نگرفتید دوباره ارسال کنید....
سلام من به دیانا 29 شهریور اخر شب ایمیل زدم و 30 شهریور یعنی امروز جواب داد

برای من دیانا 350 و گفت تولید آگوست 2011 هست

هورااااااااااااااااااااااKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)
من میرم دوباره ارسال کنم.واقعا نمیدونم،یعنی ایرانیا اون قدر بهشون ایمیل زدن که دیگه جواب ایرانی جماعت را نمیدن!Khansariha (172)Khansariha (172)
Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
اقا محراب من عرض کردم تو ایمیل نوشتم از ایران هستمممممممممممممممممممممممممممممم
پس این ربطی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(2012-09-20 09:54 PM)HoseinHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا محراب من عرض کردم تو ایمیل نوشتم از ایران هستمممممممممممممممممممممممممممممم
پس این ربطی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

متشکر.Khansariha (8)
الان دارم مشخصات را پر میکنم و فقط اسم و ایمیل را میدم.و همون متنی را که دوستان گفتند.
دوباره براشون فرستادم.
خسته نباشید عزیزان

من این متن رو فرستادم به راحتی جواب دادن نمیخواد المانی باشه انگلیسی بنویسید راحت جواب می دن..

مال من که یک روزه اومد البته شب فرستادم فرداش اومد...متنشم خودم همین جوری نوشتم که زیر اوردمش....

حالا شما خواستید تغییرش هم می تونید بدید..

Hello

This is series of my rifle. Please email me the necessary information. such Production year.

Series and model : diana model 52 1111111

E-Mail : 11111111@gmail.com

جای 11111 باید شماره سریال و ایمیل خودتون باشه خخخخخخخخ
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

راستی اینم جواب ایمیلم

Dear Sir,

We have to inform you that the undermentioned DIANA air rifle has been manufactured in July 2004.

Mit freundlichen Grüßen / Kind regards
DIANA
Mayer & Grammelspacher GmbH & Co.KG
-sales department-
Mrs. Daniele Ganz/assistant
Fon: +49-(0)7222-762-38
Fax: +49-(0)7222-762-78
mailto: ganz@diana-airguns.de
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
.
.
.
سلام در مورد سلاح وینچستر چی سایتی هست؟؟ ممنون میشم اگه بگید
(2012-09-21 12:09 AM)rezaomidreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام در مورد سلاح وینچستر چی سایتی هست؟؟ ممنون میشم اگه بگید

در مورد سلاح شکاری برید به این لینکی که گذشتم یه شماره تلفن و یه ایمیل داره که میتونید از اونا استفاده کنید. بازم اگر کسی انگلیسیش خوبه که خودش میتونه بیشتر استفاده کنه....
Khansariha (214)Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع