انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GUNPOWER SSS
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
والو فابریک کندر دارای چه اشکالاتی هستش؟ آخه شنیدم یک سری اشکالات مهندسی داره که باید رفع بشه! یعنی با همین والو فابریک در دراز مدت به مشکل برمیخوریم؟جالبه که مهندسین شرکت air force نتونستن عیب رو برطرف و وارد بازار کنن!!!؟؟؟
میثم جان اگر اینها را نگن که نمیتونند پول خون باباشون را از من و شما بگیرن.دیگه خودت که تجربه کردی و کاملا معنای تیون را درک میکنی !!!!!
آخه از نظر اینها مهندسین آمریکا که مهندس نیستن .اونها سالها طرح میزنند و محاسبه میکنند و تست میکنند و اجرا میکنند و وقتی محصولشون تولید شد این انیشتین های وطنی ایرادهاشونو میگیرن و اصلاحش میکنن خخخخKhansariha (219)
دوستان الان کندور ساخت اسنگلستان قیمتش چند هست ؟؟؟Khansariha (8)
(2014-03-05 05:40 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی تست کرده کدوم طرح سایلنسر رو این اسلحه بهتر جواب میده به جز طرح سایلنسر فابریک خودش البته
امین جان در کل اگه تراش دقیق باشه هر مدلی روش جواب میده من چندیدن مدل براش طراحی کردم که همگی عالی جواب دادن.
ممنون مسیح جان. چون میخوام تغییراتی رو والو بدم و خروجی هوا رو بیشتر کنم برای همین صدا حداقل 3برابر فابریک میشه که برام کاهش صداش واقعا مهم هست. طرحی که تو ذهن خودم هست مدل استکانی هست مثل مارادور با این تغییر که اولین بافل رو دورشو سوراخ بزنم تا برگشت هوا داشته باشه سمت عقب فکر کنم خوب جواب بدهKhansariha (8)
امین جان مارادور اسلحه 30 ژولی هستش اون روش روی اون اسلحه جواب میده نه کندر بهتر شما از بافلهای استفاده کنید که دور تا دور سوراخ دارن و با پوشش نمد اونها رو توی محفظه فیکش کنید و مابین اونها از واشر ساده یا کاسه ای استفاده کنید .

موفق باشید .
ممنون بابت راهنمایKhansariha (8) تست میکنم جوابشو تو همین تاپیک میزارم.
(2014-03-14 01:43 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون بابت راهنمایKhansariha (8) تست میکنم جوابشو تو همین تاپیک میزارم.

برادر گرامی تست کردید جواب خوب داد من هم یکی می خواهم
Khansariha (219)
سلام دوستان
من سایت airforce رو دوباره چک کردم
مدلهاش آپدیت شده،
میشه دوستان راهنمایی کنن مدل TalonSS و CondorSS هر کدام چند ژوله؟

----
و دوم اینکه چرا نوشته های من همه برعکس آپلود میشن؟! مشکل از منه یا از سایت؟
با سلام خدمت ایرفورس کندور سواران عزیز ، من یه کلیپ واستون آپ کردم که در این کلیپ توضیحاتی در مورد جزییات فنی ، ویژگی ها ، مزیت ها و برخی معایب داده شده و گروپ هایی در فواصل مختلف با ساچمه های مختلف گرفته شد، امیدوارم لذت ببرید. Khansariha (8)Khansariha (8)

اینم از لینک :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع