انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GUNPOWER SSS
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
آقا مسيح گل
فكر ميكنم اين باشه
[تصویر: 20ozCO2Condor.JPG]
اينم لينكش حق با دوست عزيزمون بودKhansariha (8) ارفورس مدل اس اس اس هم داره البته اينجا نوشته مال 2004 هست
و مدل استورم كه دوستمون گفتن سال ساختش 1999 هست!!!!!!و مدل اوليه اين تفنگها بخاطر همين ولوم قدرت نداره
يك چهارم اين پول هم قيمت نداره با كمال تاسف!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پس این مورد رو کنسل کنم ؟ سمسار زاده میگه مثل مدلی که کاپیتان گرفته رو میاره اونو بگیرم یا کلا بیخیال بشم و اوانیکس بگیرم ؟Khansariha (226)
جناب عبدالرحمن عزيز
اگه مدل جديدش باشه با اين تجهيزات با اين قيمت مي ارزه هرچند بقول دوستان قبضه و پلاستيكش يكم تو ذوق ميزنه اما از نظر مكانيزم فكر ميكنم مثل تراكتورهاي جان دير باشه!خيلي ساده و قابل اعتماد و يكي از نكات برتريش لوله لوتئار والتر آلمانيشه ضمن اينكه هر تيري ميتونيد داخل لوله بزاريد مثل بعضي خشاب خور ها محدوديت طول تير نداريد و يه خوبي ديگه كه داره اينه كه كلي چراغ و ليزر و دوپايه و دنگ و فنگ ميشه به بدنه ش وصل كنيد !
قبضه و بچه قنداقش رو هم اگه من باشم با چوب گردو يا افرا يا حتي راش ميسازم و يه جوهر گردويي و يه سيلر كيلر ميشه مثل يه عروسك اما نميدونم شما دلتون مياد با تفنگ نو همچين كاري بكنيد يا نه!Khansariha (48)
اما در هر صورت تصميم نهايي با خودتونه شايد رين استورم يا بلك لئوپارد كارتون رو راه بندازه و خيلي هم راضي باشيد همونجور كه تعدادي ازدوستان دارند و ازش راضي هستندKhansariha (8)
سلام داداش از نظر قدرت کدوم مدل اوانیکس قئرتش از ایرفورس بالا تره ؟؟ کسی میدونه چطور میتونم با کاربر "کاپیتان" تماس بگیرم و باهاش صحبت کنم ؟
دوستان قیمتای سایت زوبین چجوریه ؟ گرونه ارزونه؟
دوست عزيز
شما عجله نكنيد و با آرامش فكر كنيد به نتيجه ميرسيد.الان مثلا با 1.5 ميليون شما گزينه هاي متعددي پيش رو داريد قدرت تفنگهاي اوانيكس ظاهرا كمتر از مدل كندور هستند اما احتمالا با تيونينگ اي آر 6 ميشه به همون قدرت رسيد.قدرت كندور رو +60 پاوند فوت نوشتن اما نظر من اينه كه كاري كه تفنگ 80 ژولي ميكنه خيلي بيشتر از تفنگ 75 ژولي يا 70 ژول نيست.خيلي روي قدرت تفنگ وسواس نشون نديد.ديانا با اون همه دبدبه و كبكبه تفنگ پي سي پي حدود40 ژول قدرت داره!و به نظر من انتظاري كه از يك تفنگ بادي داريد با قدرت 40-50 ژول كاملا برآورده ميشه.چون خرگوش و غاز و اردك رو به راحتي ميندازه
آقا مسيح رين استورم داره آقا اسماعيل هم اي آر 6 و بقيه دوستان كه الان يادم نيست پي سي پي دارن بهترين مشاورها ميتونن باشن
سلام دوست عزیز ..
راستش این قضیه که میگن ای ار 6 خیلی باد مصرف میکنه چیه ؟؟ اگه با هر بار باد کردن فقط 16 تا تیر خوب بزنه که اصلا مناسب نیست .. شنیدم کندر با قدرت بالاتر خیلی بیشتر میشه باهاش شلیک داشت .. ایا واقعا ایر فورس بدرد نمیخوره ؟؟ تو کلیپهایی که از یوتیوب گرفتم خیلی دقیق و پر قدرت بود ..من با تک تیر بودن ویا کیفیت پایین بچه قنداق مشکلی ندارم .. و فقط قدرتش برام مهمه .. و دقتش که شنیدم بخاطر لولش دقت بالایی داره . الان با شرکت زوبین تماس گرفتم بهم گفت ar6 shb رو 1.750 بهم میته با رابط شارج .. قیمت از ایر فورس خیلی گرونتره ... بازم نیازمند راهنمایی سبزتان هستیم ..
خوب اینکه اوانیکس گرونتر شکی توش نیست بزارید موضوع رو براتون روشن کنم ای ار6 12 تا شلیک در حد 80 تا 85 ژول میکنه و یدفعه افت شدید

بعد از 12 شلیک قدرت 10 تا 15 ژول افت پیدا میکنه این مشگل این سلاحه که خوب باید قبول کرد بازهم قویه ولی خوب تلورانس زیاد باعث میشه

بدرد هدف زنی نخوره و این مشگل این سلاحه . درضمن عبدالرحمان دوست عزیز مشگل اصلی کندور رو فراموش کردید و اون کیج نشون دهند فشار هستش

که نمیتونید بفهمید که سلاح در چه وضعیتیه .
مسیح جان اگه با مشکل گیج فشار هم کنار بیام و ازش بگدرم .. نکات منفی دیگه ایم داره که مانع خریدش بشه .. چون به هرحال بعد از یه مدت تعداد شلیکها میاد تو دستت .. از نظر قدرت و دقت و اصطحلاک ایرفورس مشکلی نداره ؟؟ چون میتونم نداشتن گیج و ضاهرش و بیکیفیت بودن قنداقش رو نادیده بگیرم .. اما از باطنش باید مطمعن بشم Khansariha (8)
در کل سلاح بسیار کم استحلاکیه به دلیل مکانیزم سادش . ولی به قیمت 1500 اصلا" نمیرزه نحایت 1250 که دوست خوبمون کاپیتان گرفت .
برای من قیمت رو 1400 حساب میکنه .. راستش یه جا از صحبتهای دوستان رو متوجه نشدم .. این مدل استورم قدرتش از این مدل SSS که درجه تنظیم قدرت داره کم تره ؟
وایا ادعای کارخونه که گفته 88 ژول قدرتشه درسته ؟ و قیمت استورم ارزونتره ؟Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع