انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GUNPOWER SSS
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
چسب قرمز به هیچ وجه نمیتونه جلوی نشتی فشار تلمبه رو بگیره
(2011-08-16 02:59 PM)capitan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای باقری مبارک باشه . این تفنگ ورژن 160 ژولی هم داره .

اینم کلیپش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممنون کاپیتان.قابل شمارو نداره.
کلیپ زیبایی بود.این مدل رو تو سایتهای خارجی دیده بودم ولی ظاهرا خودشون تیون میکنن و افزایش قدرت میدن .
سپاس گذارم
پیروز باشید
یاعلی
(2011-08-16 06:50 PM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با چسب قرمزی که به سیلندر ماشین میزنن نمیشه. و برای اون قسمتی که اون مهری برنجی به تلمبه وصله چه کار کنم؟
این عکسو میگم 0725
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست من
توفشار 200 بار فقط اورینگی مخصوص فشار بالا جواب میده . تبدیل شما به هیچ عنوان با پیچ تلمبه آب بندی نشده ؟؟؟؟
یا باید کاری رو که دوست عزیز و استادمن آقای عیسی گفته رو انجام بدی ویا با واشر مسی آب بندی کنی.
پیروز باشید
یاعلی
سلام واشر مسی معمولی یا مشخصات خاصی داره ؟ ضخامتش چیزی .
دور خود پیچ که به تلمبه وصل میشه یه نوع چسب بود؟درباره چرب کردن اورینگ چی روغن خاصی میخواد؟
[تصویر: S6305495.]
[تصویر: S6305493.jpg]

[تصویر: S6305496.jpg]
[تصویر: S6305497.jpg]

رابطی که ساخته بودم اینم عکسش خیلی سادس ساختنش
داداش کاپیتان این کپسول رو چند خریدی ؟ دقیقا عین ماله منه چند بار تفنگ رو میتونی 200 بار شارژ کنی ؟ Khansariha (8)
دوست عزیزم
جناب آقای کاپیتان
کجا کپسولتو شارژ میکنی تا چند بار؟
(2011-08-17 05:05 PM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام واشر مسی معمولی یا مشخصات خاصی داره ؟ ضخامتش چیزی .
دور خود پیچ که به تلمبه وصل میشه یه نوع چسب بود؟درباره چرب کردن اورینگ چی روغن خاصی میخواد؟

دوست من واشر مسی برای آب بندی تو فشار بالا رو از چراغ برق نرسیده به توپخانه لوازم و شیلنگ فروشا میتونی تهیه کنی .
اون چسب مخصوص آب بندی به اسم LOKTITE هست که برای آب بندی تو فشار بالا شماره 262 رو میتونی تهیه کنی و استفاده کنی .
این نوع چسب تو هوای معمولی خشک نمیشه و وقتی در شرایط بدون هوا قرار میگیره خشک میشه و مخصوص آب بندی و محکم کردن پیچ و مهره هست.
معمولا اورینگی تلمبه روغن کاری نمی خواد مگر خیلی خشک باشه که میتونی از گلیسیرین ویا اسپری روغن سیلیکن استفاده کنی
پیروز باشید
یاعلی
(2011-08-18 12:29 AM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیزم
جناب آقای کاپیتان
کجا کپسولتو شارژ میکنی تا چند بار؟

من بلاخره امروز موفق شدم کپسولم رو 300 بار شارژ کنم فرستادمش بندر عباس Khansariha (219)
جناب باقری داداش گل خیلی زیبا شده و خیلی کار جالبی هست Khansariha (8)
یک سوال دارم حالا که فشار مخزن از 250 بار به 300 رسیده ایا تاثیری در قدرت تفنگ داشته و ژول بیشتری میده یا خیر ؟
تعداد شاتها چقدر بیشتر شده ؟
اون مانومتری که روی کپسول 300 بار هست فابریکه ؟

میتونستید یک رنگ مشکی به کپسول بزنید که زیبا تر بشه و اگه بتونید یک قنداق هم براش طراحی کنید مثل مانستر خیلی شیک میشه
اگه میتونستید مثل سایتهای خارجی مراحل ساخت ر توی تراشکاری بصورت عکس قرار بدید خیلی عالی میشد .. مبارک باشه Khansariha (8)
(2011-08-18 01:29 AM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب باقری داداش گل خیلی زیبا شده و خیلی کار جالبی هست Khansariha (8)
یک سوال دارم حالا که فشار مخزن از 250 بار به 300 رسیده ایا تاثیری در قدرت تفنگ داشته و ژول بیشتری میده یا خیر ؟
تعداد شاتها چقدر بیشتر شده ؟
اون مانومتری که روی کپسول 300 بار هست فابریکه ؟

میتونستید یک رنگ مشکی به کپسول بزنید که زیبا تر بشه و اگه بتونید یک قنداق هم براش طراحی کنید مثل مانستر خیلی شیک میشه
اگه میتونستید مثل سایتهای خارجی مراحل ساخت ر توی تراشکاری بصورت عکس قرار بدید خیلی عالی میشد .. مبارک باشه Khansariha (8)

خواهش میکنم دوست خوب من شما لطف داری
راستش کپسول من فقط 160 بار شار داشت که با شارژ مخزن 1.1 کندور فشار ش مخزن اسلحه فقط 145 بار شدکه یه تست ساده گرفتم فکر کنم قدرت زیاد شده البته من فشار فنر والو رو با تنظیم به حداقل رسوندم ( با فنر فابریک خود والو) که عکس آخری در همین مورد هست.
تو فشار 145 بار صدای اسلحه تقریبا 1.5 برابر شده .برای تست دقیق تر حتما باید کرنو گرافی بشه .
تعداد شات ها حتما از 2 برابر بیشتر میشه و تعداد شات هایی با حدا اگثر قدرت و بدون افت.
مانومتر فابریک خود کپسول هست.
در مورد رنگ کپسول و قنداق هم دارم طراحی میکنم که هم سبک باشه و هم کارایی لازم رو داشته باشه که انشاءالله بزودی گزارش کارو براتون با عکس تو این پست قرار میدم.
راستش تراشکار راضی نشد من عکس بگیرم.
قابلیت دیگه ای که این مخزن داره بخاطر قطر بیشتر نشانه روی و دید دوربین خیلی بهتر شده (( تو مخزن فابریک باید یه کمی سر را بالا آورد تا دید دوربین کامل بشه))
پیروز باشید
یاعلی
سلام باقري جان خيلي جالب و عالي شده بايد بگم دستت درد نكنه يه اعتابرم ميدم بهت برو حالشو ببر Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع