انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GUNPOWER SSS
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
داداش من تیون نکردم کار اقای باقری است من جرات این کارها را جدا ندارم ان هم با کپسول بادی که این تفنگ بادی دارد. داداش ایشان استاده و رفته برای تفنگش چکش والو داده تراشیدن. اقای باقری ممکنه با کپسول باد جای ساچمه خودش شلیک بشه خخخ. البته من ایشان را استادی با حوصله میدانم. این هم یک تست فشار باد بود بر روی والو بود فقط همین وگرنه با این فشار باد من که جرات ندارم. من جونم را دوست دارم. البته اقای باقری هم فقط میخواست ازمایش فشار باد روی والو را متوجه شود. برای همین هم تفنگ بادی خودش را به حالت فابریک کارخانه برگرداند و چکشی را که تراشیده بود با کمال تعجب توی زباله انداختKhansariha (399) و گفت این فشار باد برای ادم خطر داره و برای یک ازمایش فشار باد بر روی والو امکان دارد خود ادم با باد بره تو سیبل خخخخ. ما اخرش باد کپسول در رفت و من گفتم الان اقای باقری تفنگ را پرت میکنه .فکر کن یهو کپسول باد در گوشت بگه بوممممممممممممم
اصلا نمی دونم چی بگم . بگم ایول یا بگم عزیزان مواظب باشبن شما با 2400 Fps شلیک می کردین یعنی 365 ژول اههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(درسته 365 ft.lbf هست یعنی همون 490 ژول)
یعنی درست حساب کردم!!!
738 متر برثانیه با ساچمه 1.8 گرمی میشه چیزی در حدود 490 ژول برای همینه که من ایرفورس خیلی دوست دارمKhansariha (48)
دوستان جدا با باد 200 بار فشار شوخی نکنید. ممکنه والو و کپسول از جا کنده بشه و باعث مرگ استفاده کننده بشود. این کار با این فشار باد شوخی ندارد. و همانگونه که گفته شد در اخر کپسول یهو بادش در رفت. انهم زمانی که اقای باقری اجر را نشانه گرفته بود. در گو شش یهو باد کپسول گفت بووووووووووومممممممممم. من که جای ایشان سکته کردم. این فقط یک ازمایش برای تست باد و نحوه عملکرد والو بود. همین. و فشار زیادی روی واشر اورینگ بود. هر ان ممکن بود لوله تفنگ بادی از بدنه جدا شود. برای همین هم اقای باقری تفنگ را به حالت فابریک کارخانه در اورد و چکشی را که تراشیده بود دور انداخت. احتمال جدا شدن مخزن باد از تفنگ 90 درصد است. و شوخی ندارد
. اما با تفنگ بادی اصلا نمیشود گراز زد. این فکر اشتباه است داداش.
مثل این که درست حساب کردم
ATGroup جان میشه 490 ژول شما به واحد ایمپریال جساب کردید
البته درسته ولی 365 ft.lbf هست نه ژول
خیلی زیاد شده بودKhansariha (290) میگم اقای باقری ممکن بود خودش با باد بره تو سیبلی که گذاشته بود.خخخخ.. اما من این کارها را اصلا نمی پسندم زیرا خطر دارد. چون یک مخزن باد با ان فشار هر لحظه امکان دارد خود ادم را جان به جان تسلیم افرین نماید. اقای باقری داداش اینم کار بود انجام دادی.؟ من که خداییش ترسیدم که کپسول باد از جا کنده بشه . هر چند ایشان استاد تفنگ بادی است.
(2011-10-13 11:51 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما با ضعیف ترین تفنگ گوله که همان خفیف باشد هم گراز نمیتوانی بزنی خفیف با 120 گرم مرمی 5000 ژول قدرت دارد. اما با تفنگ بادی اصلا نمیشود گراز زد. این فکر اشتباه است داداش.

داوید جان دارید اشتباه میکنید
اگه وزن مرمی خفیف 120 گرم باشه پس وزن مرمی دوشکا چه قدر میشه (وزن گوشی 6600 تقریبا 120 گرم هست)

وزن مرمی ژ3 تقریبا 24 گرم و کلانشینکف 16 گرم
دوست خوب منظورم 120 گرین بود که اشتباه تایپ کردم
(2011-10-14 12:14 AM)saeedglx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-13 11:51 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما با ضعیف ترین تفنگ گوله که همان خفیف باشد هم گراز نمیتوانی بزنی خفیف با 120 گرم مرمی 5000 ژول قدرت دارد. اما با تفنگ بادی اصلا نمیشود گراز زد. این فکر اشتباه است داداش.

داوید جان دارید اشتباه میکنید
اگه وزن مرمی خفیف 120 گرم باشه پس وزن مرمی دوشکا چه قدر میشه (وزن گوشی 6600 تقریبا 120 گرم هست)

وزن مرمی ژ3 تقریبا 24 گرم و کلانشینکف 16 گرم

دوست عزیز شماهم اگر جای آقای پورنگ بودید امروز همه چی رو 00 روش اضافه میکردید چون هنوز ما تو شوک هستیم و وقتی فکرش رو میکنم میبینم خدا بهمون عمر دوباره داده و عجب اشتباهی کرده بودیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Khansariha (172)
(2011-10-13 10:53 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا این دیگه چه جور تیونی هست واقعا وحشتناکه بنظرم همین یکبار ازمایشش کافبه و خواهشا دوستان چنین کارهای نکنند بابا این که دیگه تیون نیست یه..... شده خخخخخ ولی از شوخی گذشته این تستهای آزمایشی درست نیست و بهتره توی سایت عنوان نشه (دلایل احتیاطی و مسئولیتی) Khansariha (214)

دوستان با توجه به تذکر ناظم انجمن ودرخواست استاد و دوست عزیزم آقا پورنگ تایپیک مذبور حذف شد.
Khansariha (290)
بسیار ممنون از جناب اقای باقری. و علی اقای گلKhansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع