انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GUNPOWER SSS
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
ممنون دوست عزیز
حتما .فقط بعضی از دوستان با دیال آپ وارد میشن خیلی دیر باز میشهKhansariha (48)
جناب باقری زیر قنداق را مثل بقیه تفنگها قوس دهید تا دست در ان خوب جای گیرد
(2011-09-12 01:06 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب باقری زیر قنداق را مثل بقیه تفنگها قوس دهید تا دست در ان خوب جای گیرد

دیوید جان دقیقا منظور شمارو متوجه نشدم .میشه روی عکش نشان بدید ممنون میشم
در تصویر جناب باقری با رنگ قرمز مشخص نمودمKhansariha (8)[تصویر: IMG_1415.jpg]
البته
ممنون از دقت نظر شما دوست من.
همانطور که گفتم این قنداق نا تمام هست و کارو روی چوب جدید شروع کردم
از راهنمایی تمام دوستان سپاس گذارم و امیدوارم من را از راهنمایی هی خوبتان محروم نکنیدKhansariha (8)
درود
یه قطعه جالب برای کندور
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت تمامی دوستان
با اجازه دوستان ادامه ساخت قنداق رو تو تایپیک ساخت قنداق ادامه میدم.
یه آچار ساختم برای باز کردن والو پاورگان برام در اومد5000 تومان
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
جناب باقري عزيز
من اگه كندور داشته باشم اون قبضه شو عوض ميكنم و يه نمونه چوبي خوشگل براي ميزارم(شايد از چوب زيتون!كه نقش بسيار زيبايي داره يا چوب سور كه قرمز نازيه يا حداقل چوب گردو)
و اون بچه قنداق رو با يه چوب بلندتر و قطور تر جايگزين ميكنم كه نماي تفنگ رو كلا عوض ميكنه
(2011-09-30 09:38 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب باقري عزيز
من اگه كندور داشته باشم اون قبضه شو عوض ميكنم و يه نمونه چوبي خوشگل براي ميزارم(شايد از چوب زيتون!كه نقش بسيار زيبايي داره يا چوب سور كه قرمز نازيه يا حداقل چوب گردو)
و اون بچه قنداق رو با يه چوب بلندتر و قطور تر جايگزين ميكنم كه نماي تفنگ رو كلا عوض ميكنه

استاد عزیز اینم که دست ماست برای شماست ما فقط ازش نگهداری میکنیمKhansariha (48)
کاملا حق باشماست دارم رو قنداقش کار میکنم . البته یه دونه ساختم ولی از چوبش راضی نبودم دارم یکی دیکه با چوب رینگه درست میکنم. چوب خیلی محکم و خوشگلی هست .اتشاء الله بزودی گزارشش رو تو تایپیک ساخت قنداق قرار میدم.
ممنون از راهنمایی و پیشنهاد خوبتون
برادر باقری از کرنوی تفنگ تون با این مخزن جدید خبری نشد . قدرتش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟، دقتش ؟؟؟؟؟؟؟؟ Khansariha (48)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع