انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GUNPOWER SSS
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
ممنون اسماعیل جان
شما با چشمان زیباتون این اسلحه رو زیبا میبینید.
راستش یه همخونی بین والو که از آلومینیم ساخته شده و مابین کپسول و اسلحه هست با سرلوله ایجاد شده که تو عکس زیاد مشخص نیست ولی از نزدیک خیلی بهتر دیده میشهKhansariha (8)Khansariha (8)
باقري جان
من هم گفتم كه كاملا سليقه ايه خود من از يه دست بودن رنگها بيشتر لذت ميبرم ( سندش هم تاپيك تعمير قنداق تا جائي كه راه داشت سعي كردم تيره بشه ) ولي به هر حال هيج چيزي از ارزش كار شما رو كم نميكنه انشاا... توفيق باشه اين عروسكو از نزديك ببينم
اسماعیل دوست عزیزم
این اسلحه متعلق به شماست و فقط امانت دست ماست .
قابل شمارو نداره بی تعارف میگم
این تصاویر تقدیم به همه علاقه مندان به این اسلحه و حتما توصیه میکنم طرح ها و تصاویر سایت مرجع ببینین Khansariha (48)

[تصویر: DSCN0124.jpg]

[تصویر: DSCN0389.JPG]

[تصویر: PIC_0027.JPG]

[تصویر: pic_0030.jpg]

[تصویر: PIC_0134.JPG]

[تصویر: DSCN0559.JPG]

[تصویر: PIC_0031.JPG]

[تصویر: DSCN0673.JPG]

[تصویر: PIC_0121.JPG]

[تصویر: 002.jpg]

[تصویر: 001.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت آقای باقری
اگر امکانش هست از قطعات داخلی سایلنسر عکسی بگذارید و هزینه تمام شده و نوع الیاژی که استفاده کردید را بفرمایید.
دوستان کسی میتونه نقشه گانپاور رو واسم گیر بیاره ؟! فوری لطفاKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام
اگر ساچمه ts22با تفنگ گان پاور بخواهیم شلیک کنیم درجه قدرت بحتره رو چه عددی باشه ؟
حدوداچند شلیک با مخزن پر به ما میدهد ؟
من اولي كه كان باور امده بود سفارش مدل sssشو دادم ولي يه مدل به دستم رسيد كه ولوم قدرت نداشت و 74 سانت بود ولي دوباره تعويضش كردم فكر كنم gun power stealth ,]كسي اطلاعاتي راجه به قدرت وجيزاي ديكش داره؟
با سلام خدمت دوستان عزیز
مدتی هست وسوسه شدم یه PCP خوب بگیرم .برای من موارد زیر مهم هست :

1- تفنگ سبک باشه
2- تفنگ برای شکار قوی باشه
3-دقت تفنگ برام بسیار مهم هست چون دوربینم هم خوب و گرون قیمت هست و میخوام بقول معروف دقیق باشه .

تا اینجا انتخاب خودم Evanix Rainstorm 5.5 هست ولی یه سری موارد هم در این گان پاور کندر وسوسه کننده هست مثل دقت بالا بخاطر لوله لوتار والتر - سبکی - استکاک و استهلاک کم - قدرت زیاد - امکان تیونینگ زیاد و امکان تنظیم قدرت

تا اینجا همه چیزش خوبه فقط چند مورد زیر را بصورت ایراد دیدم :
1- صدای بسیار زیاد در حد شکاری خفیف
2-عدم داشتن مانومتر و نشاندهنده میزان شارژ
3-بالا بودن سطح دوربین
4-نیاز به در آوردن مخزن برای شارژ

داشتم در اینترنت دنبال راه حل برای موارد بالا میگشتم و یه چیزایی پیدا کردم .
برای موارد 2 3 4 یک سایت دیدم یه قطعه طراحی کرده بود به قیمت 180 دلار در آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نظر بدهند .

در مورد صدای زیاد هم من موارد زیر را پیدا کردم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که البته این مدل آخر که pyramydair معرفی کرده مال سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هست البته برای خرید باید بهشون ایمیل زد .

از دوستان کسی تجربه ای برای ساخت یا استفاده از سایلنسر در این تفنگ داره ؟؟دیدم چند مورد گویا درست کرده بودند دوستان ولی میخوام ببینم واقعا تا چه حد تونستند صدا را کم کنند ؟
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم ببینم چرا کندور 2 تا پیچ تنظیم قدرت داره و هرکدوم چیکار میکنند ؟

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع