انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GUNPOWER SSS
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
دوستان عزیز سلام
شنیدم تعداد محدودی گان پاور قراره بیاد تو بازار که خشاب 8 تیری میخوره و دیگه تک تیر نیست ! خواستم ببینم صحت داره ؟ کسی از بچه ها چنین چیزی شنیده ؟ یا دیده ؟ اگه واقعیت داره لطفا بگید به من . من خودم که هر چی سایتهای خارجی رو گشتم چیزی پیدا نکردم . ولی یک فروشنده اصرار داره که قراره براش 10 تا بیارن . از چند نفر هم بیعانه گرفته . فروشنده ی معتبری هم هست . چند ساله میشناسمش . لطفا به من خبر بدید .
ممنون
(2013-10-09 06:12 PM)msap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام
شنیدم تعداد محدودی گان پاور قراره بیاد تو بازار که خشاب 8 تیری میخوره و دیگه تک تیر نیست ! خواستم ببینم صحت داره ؟ کسی از بچه ها چنین چیزی شنیده ؟ یا دیده ؟ اگه واقعیت داره لطفا بگید به من . من خودم که هر چی سایتهای خارجی رو گشتم چیزی پیدا نکردم . ولی یک فروشنده اصرار داره که قراره براش 10 تا بیارن . از چند نفر هم بیعانه گرفته . فروشنده ی معتبری هم هست . چند ساله میشناسمش . لطفا به من خبر بدید .
ممنون
سلام و درود Khansariha (8)
انشاا.. همانطور كه عنوان نموديد به خواسته تون برسيد . ولي من جاي شما بودم اين كار رو نمي كردم . اين بنده خدا رو حساب قول كسي ديگه داره به شما قول ميده . براي تضمين خريد شما مي تونستيد يه برگ چك بهش بديد و داخل چك هم قيد كنيد براي چه صادر شده . ولي باز هم شما صاحب اختياريد . چون اين روزها برخي فروشنده ها خيلي ادعاهاي بي اساس مي كنند . از طرفي شما هم خريد بدون استرس داشتيد .Khansariha (8)
(2013-10-09 07:03 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-09 06:12 PM)msap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام
ممنون
سلام و درود Khansariha (8)
انشاا.. همانطور كه عنوان نموديد به خواسته تون برسيد . ولي من جاي شما بودم اين كار رو نمي كردم . اين بنده خدا رو حساب قول كسي ديگه داره به شما قول ميده . براي تضمين خريد شما مي تونستيد يه برگ چك بهش بديد و داخل چك هم قيد كنيد براي چه صادر شده . ولي باز هم شما صاحب اختياريد . چون اين روزها برخي فروشنده ها خيلي ادعاهاي بي اساس مي كنند . از طرفي شما هم خريد بدون استرس داشتيد .Khansariha (8)

از محبتت و راهنمائیت ممنونم داداش . حقیقتش من هنوز نمیدونم چنین محصولی اصلا وجود داره ؟ کندور 8 تیر ؟ با 80 ژول قدرت. هنوز قصد خرید ندارم که بهش چک بدم . میخوام ببینم اگه چنین چیزی هست آیا ساخت گان پاور انگلیس یا ایرفورس آمریکاست ؟ یا فیک چینیشه ؟ اگر واقعا مشخصاتش همون کندور باشه و 8 تیر شده باشه که معرکه است .
سلام خدمت همه ی دوستان عزیزKhansariha (8)
امشب در حال تماشای سریال دوران کهن بودم که یک تفنگ گان پاور خشاب خور دست یکی از بازیگران دیدم.
البته تیر بی هوشی به حیوانات شلیک می کرد.
با سلام به دوستان عزیز
میشه جایی یا شخص معتبری رو معرفی کنید که بتونم این تفنگ رو تهیه کنم (gunpower sss) ممنون میشمKhansariha (8)
(2013-12-02 12:05 PM)smwco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان عزیز
میشه جایی یا شخص معتبری رو معرفی کنید که بتونم این تفنگ رو تهیه کنم (gunpower sss) ممنون میشمKhansariha (8)

پیام خصوصیتون پر شده دوست عزیز
یکی از دوستانم هست که خودش تیونینگ کار قابل و حرفه ای هست یک گانپاور sss تیون شده داره با قدرت 140 ژول واقعی.
بگو از طرف عمادی تماس میگیرم تا قیمتشو باهاتون راه بیاد
09171172443
آقای هاشمی-شیراز
البته اگر معاملتون شد اخلاقا باید هم شما و هم دوست من حق سایت که فکر کنم حدود 40 هزار تومن هست را به مدیران پرداخت کنید
مخزن گان پاور ظرفیت استفاده دایمی از کلاس ۲۵۰باررو داره؟یعنی اگر والو کلا عوض بشه و در۲۵۰بارهم دریچه باز بشه میشه کپسول رو تا۲۵۰بار شارژ کرد؟
اگه اشتباه نکنم مخزن تفنگ 250 کاری هست.

دوستان کسی میدونه ارتفاع ریل دوربین این اسلحه میزان چند سانت هست ؟؟؟
فقط کپسول تفنگهای Airforce که ساخت آمریکا هست فشار کاریشون 250 بار هست و 99 % گانپاورهای موجود در ایران فشار کاری کپسولهاشون 200 بار هست
کسی تست کرده کدوم طرح سایلنسر رو این اسلحه بهتر جواب میده به جز طرح سایلنسر فابریک خودش البته
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع