انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GUNPOWER SSS
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
(2013-09-28 06:37 PM)hamidhunter52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید چقدر میشه روی این اسلحه کار کرد
راستی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو کسی دیده چون روش درجه داره و فشار کپسول رو نشون میده
Khansariha (256)

تنها عیب این سلاح ظاهر خیلی خیلی خیلی زشتشه و اون قنداق یا در اصل کپسول که باید به عنوان جای گونه ازش استفاده کنی . باید واسش پایه دوربین بلند تهیه کرد چون اگه کوتاه یا متوسط باشه به سختی میتونی توی دوربینا ببینی. کلا یه جور خیلی بدی ساخته شده ولی از نظر دقت و قدرت حرف نداره با اون لوله ساخت لوتار والتر و قدرت 90 ژولی.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2013-09-28 06:37 PM)hamidhunter52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید چقدر میشه روی این اسلحه کار کرد
راستی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو کسی دیده چون روش درجه داره و فشار کپسول رو نشون میده
البته در بازار موجود نيست ولي براي علاقمندانش براحتي قابل ساخت هست
Khansariha (256)
دوست عزيز
اين رابط يه قطعه تيونينگ براي فع سه مشكل اساسي در گان پاور هست عمومآ در اسلحه نبايد لوله و قنداق در يك راستا ي محوري باشند و هميشه بدلايل ارگونوميك كمي زاويه در قبضه وجود داره و اين رابط با تغيير ارتفاع تا حدودي اين خواسته رو برآورده ميكنه
و افزودن مانومتر و رابط شارژ هم دو نقيصه بعدي اين اسلحه رو پوشش ميده
[تصویر: 005.jpg]
[تصویر: 001.jpg]
[تصویر: 002.jpg]
Khansariha (256)
بسیار ممنون DAGGER جان از اطلاعاتت پس با این رابط دیگه نیاز نیست کپسول رو باز کنیم و میشه روی اسلحه اون رو شارژ کرد درست فهمیدم ؟ آیا موجود هست در بازار داخل؟
دوست خوبم salehsniper قیافه که سلیقه ای هست یکی رو میبینی عاشق همین استیل این سلاح میشه ولی اینو بگم قیافش زیاد دل منو هم نبرده البته بد هم نیست ولی اینکه کشته مردش باشم نه واسه همین اون لینک رو گذاشتم که کلی قنداق جدید روش سوار کرده بودند
من این سلاح رو به خاطر اول وزن کمش که واقعا برام مهمه 52 واقعا کلافم کرده به خاطر وزن و دوم به خاطر کیفیت و دقت بالاش و صد البته به خاطر مکانیسم سادش که خراب بشو نیست با تک تیر بودنشم مشکلی ندارم کم پیش میاد آدم با سلاح بادی بخواد رگبار ببندهKhansariha (226)
نظر دوستان چیه ؟
اینم بگم عشق من edgun هست که Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
(2013-09-29 11:38 PM)hamidhunter52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار ممنون DAGGER جان از اطلاعاتت پس با این رابط دیگه نیاز نیست کپسول رو باز کنیم و میشه روی اسلحه اون رو شارژ کرد درست فهمیدم ؟ آیا موجود هست در بازار داخل؟
دوست عزيز
در مورد موجود بودن با توجه به اينكه يك قطعه تيونينگ جديد هست نميتونم نظري بدم !
البته شما ميتونيد در تاپيك درخواست سلاح و ملزومات مطرح كنيد
و اگر دوستان دسترسي داشتند بهتون اعلان ميكنندKhansariha (8)
تشکر والا من که گانپاور ندارم ولی خیلی دلم پیشش گیر کرده
البته پول آن چنانی هم فعلا تا چند ماهی ندارم ولی رفتم تو فکرش مگر اینکه چیز بهتری بهم معرفی بشهKhansariha (226)
سلام و درود Khansariha (8)

يكي از دوستان انجمن كه همشهري ما هم هست بنام اقا ابوالفضل يك دونه گان پاور داره كه من تو دست گرفتمش . تفنگ سبك و خوش دستي هست ولي حس اينكه يه تفنگ تو دستت هست رو بهت نميده . بيشتر به تفنگ پلاستيكي هاي اسباب بازي مي خوره . من كه حسم اينطور بود . البته دوستان از روي عكس هيچ چيز رو نميشه تشخيص داد من قبل از اينكه تو دست بگيرم خيلي مشتاق بودم يكي رو داشته باشم ولي از زماني كه از نزديك ديدمش نظرم عوض شد . البته اين ها دليلي نميشه كه مزيت هاي اين تفنگ رو ناديده گرفت .
حميد جان تفنگ هايي كه تك تير نيستند خيلي بهتر از تفنگ هاي تك تير هستند . چون سرعت عمل بالايي رو دارند . من تا مي خواستم يه تير داخل 460 بزارم اقا ياسر با وايرخ 100 سه تا تير تو اين زمان ميزد البته اين در حالت معمولي بود . Khansariha (8)
سلامKhansariha (8)
به نظر من بزرگترین عیبی که گان پاور داره اون ظاهر غلط اندازشه که خودش مشکل سازه.
یه نکته دیگه هم هست .اون هم اینه که چند وقت پیش در سایت همسایه دیدم یکی از دارندگان این سلاح از کیفیت بد سیستم ماشه شکایت داشت که بعد از فکر کنم 4 سال استفاده مجبور به بازسازی و تعویض قسمت آسیب دیده شده بود.
Khansariha (256)
جالب بود نظرات دوستان خیلی ممنون استفاده کردم
والا من بر طبق عادت شخصیم قبل از خرید چیزی کامل دربارش تحقیق میکنم مثلا همین 52 رو کلی براش تحقیق کردم حتی به داداش مسیح هم زنگ زدم همینطور داداش سعید گل و آخر خریدمش و واقعا هم راضی هستم و فکر میکنم بهترین انتخاب بوده برام الان هم وایرخ 100 رو خیلی دوست دارم همین طور دیانا پی 1000 البته وایرخ رو بیشتر ولی به این نتیجه رسیدم باید اسلحه تا حد امکان سبک باشه شما چیزه دیگه ای می شناسید ممنون میشم معرفی کنید اگه لازم باشه براش تاپیکی ایجاد بشه یا بحث رو در تاپیک خودش ادامه بدیمKhansariha (8)
دوست عزیز آقا حمید در تاپیک مشاوره خرید سلاح بادی میتونید بیان کنید.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
میدونم صالح جان اون تاپیک رو خوب میشناسم هدف من بعد از اینکه خودم به جواب برسم این هست که اگر کسی بعدا این تاپیک رو خوند سریعتر به جواب برسه و بحث اصلی من فعلا روی همین سلاح هست مگر نام سلاح دیگری برده بشه که خوب روشنه به تاپیک همون اسلحه مراجعه و بحث رو اونجا ادامه میدمKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع