انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: موتورهای مخصوص کوه و بیابان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
با توجه به علاقه ای دوستان در سایت به طبیعت دارن و معمولاً از وسایلی برای رفتن به دل طبیعت، کوه و جنگل باید استفاده بشه. به نظر من بهترین وسیله برای طبیعت گردی موتورسیکلت هست.
من در این مبحث جدید میخوام چند مدل موتورسیکلت تریل و گراس مخصوص کوه و بیابان رو برای دوستان معرفی کنم، که فکر نکنم بی ربط به فروم ما باشه.
لطفاً به ادامه مطالب طی ساعات آینده توجه کنید ...
خوب اولین موتوری که میخوام معرفی کنم یکی از بی نظیر ترین موتورهایی هست که توی کلاس خودش تولید شده.
CRM 250cc از شرکت موتور سازی HONDA ژاپن
ای موتور 250cc بوده و سیستم سوخت دو زمانه داره، سیستم خنک کننده این موتور هوا خنک هست ، یعنی توسط هوایی که اطراف شبکه سرسلیندر موتور جریان داره خنک میشه.
شتاب این موتور در کلاس خودش بی نظیره، نوع انجین طلایی این موتور بین هواداران و عاشقانش بسیار معروفه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
خوب ...
Honda Degree
موتوری که خودم خیلی دوستش دارم و برای بیابان و صحرا عالی عمل میکنه، کمک فنرهای بسیار نرمی داره، مصرف سوخت پایین نصبت به بقیه موتورها، چون سیستم سوخت این موتور چهار زمانه هست (مثل ماشینها) ترکیب هوا و بنزین در این موتور کامل انجام میگیره و الایندگی کمتری داره. سیستم خنک کننده این موتور هوا خنک هست. حجم موتور 250cc می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس!
ولی ای کاش در مورد موتور های KTM هم توضیح میدادین.
چون من تو ایلام اکثرا KTM میبینم و این یعنی اینکه موتور های خوبین دیگه!Khansariha (8)
حدود قیمت هم اگه میدونید بگید ممنون میشیمKhansariha (8)
نخجیر جان بهتره اگه میخای توضیح بدی موتورهای موجود و فراوان توی ایران رو بگی!بعضیا از موتورا خیلی خیلی عالین ولی رنگشم نمیشه تو ایران دید،تاپیک اونموقعی خوب میشه که موتورهای موجود در بازار رو بگی تا لااقل اگه بچه ها خواستن بخرن به دردشون بخوره.مثلا موتورهای چینی-ایرانی مثل روان،کبیر،فلات،احسان و پیشرو و ...موتورهای معروف مثل هیوسانگ،کاوازاکی،یاماها،سوزوکی و هونداو ... مثلا الان بهترین موتورها همین kdx و ktm و dt و dr و xl درحدود 2 تا 3 تومن قیمتشونه(کارکرده)تو موتورهای ایرانی-چینی هم لااقل روان انجین کپی شده از سوزوکی داره هرچند چینیه ولی از بقیه چینی ها یه سر و گردن بهتره،بعدش باز برحسب لوازم و دم دست بودن و ارزونی کبیر و فلات و احسان تقریبا توی یه رده اند...قیمتهاشونم از حدود 1.2 تا 2.2 هست یه چند مدل فرعی هم هست اونا هم خوبند و حدود 2-2.2 قیمتشون هست که رادیات آب دارند.
(2011-09-29 10:27 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نخجیر جان بهتره اگه میخای توضیح بدی موتورهای موجود و فراوان توی ایران رو بگی!بعضیا از موتورا خیلی خیلی عالین ولی رنگشم نمیشه تو ایران دید،تاپیک اونموقعی خوب میشه که موتورهای موجود در بازار رو بگی تا لااقل اگه بچه ها خواستن بخرن به دردشون بخوره.مثلا موتورهای چینی-ایرانی مثل روان،کبیر،فلات،احسان و پیشرو و ...موتورهای معروف مثل هیوسانگ،کاوازاکی،یاماها،سوزوکی و هونداو ... مثلا الان بهترین موتورها همین kdx و ktm و dt و dr و xl درحدود 2 تا 3 تومن قیمتشونه(کارکرده)تو موتورهای ایرانی-چینی هم لااقل روان انجین کپی شده از سوزوکی داره هرچند چینیه ولی از بقیه چینی ها یه سر و گردن بهتره،بعدش باز برحسب لوازم و دم دست بودن و ارزونی کبیر و فلات و احسان تقریبا توی یه رده اند...قیمتهاشونم از حدود 1.2 تا 2.2 هست یه چند مدل فرعی هم هست اونا هم خوبند و حدود 2-2.2 قیمتشون هست که رادیات آب دارند.

سپاس.Khansariha (8)
داداش KTM سه میلیون؟؟؟؟
چه مدلی؟ چه سالی؟
یکی از دوستای ما تو ایلام یدونه 2010 ش رو گرفته 12 میلیون!!!
حالا چطوریاس؟ این دوست ما دروغ میگه یا قیمتا شکسته؟
تا اونجا که من اطلاع دارم ktm 250 حدود 12 تومن قیمت داره البته با تمام مدارک . در مورد موتورهای متداول همه تقریبا شبیه هم هستند و فقط قیافه تریل دارن . کسایی که دنبال تریل هستند از مدلهای هوندا xl که اکثرا مزایده ای هستند غافل نباشن که اگه سالم باشه یه طوقش به تمام این شبه تریلهای الان میارزه . البته برای بیابون موتورهای بدون پلاک خوبی با حجم دلخواه میشه گیر اورد با قیمت مناسب که البته تو شهر نمیشه استفاده کرد
تو تریل هوندا لانزا و wr هم خوبن و دی تی فکر کنم هوندا هست
(2011-09-30 09:53 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا اونجا که من اطلاع دارم ktm 250 حدود 12 تومن قیمت داره البته با تمام مدارک . در مورد موتورهای متداول همه تقریبا شبیه هم هستند و فقط قیافه تریل دارن . کسایی که دنبال تریل هستند از مدلهای هوندا xl که اکثرا مزایده ای هستند غافل نباشن که اگه سالم باشه یه طوقش به تمام این شبه تریلهای الان میارزه . البته برای بیابون موتورهای بدون پلاک خوبی با حجم دلخواه میشه گیر اورد با قیمت مناسب که البته تو شهر نمیشه استفاده کرد

هوندا xl همون موتورهای تریل که توی جنگ استفاده میشد ؟
اگه اشتباه نکنم هم 125 داشت و هم 250 سی سی، حالا منظور شما کدوم یکیه ؟
اگه یه تمیزش گیر بیاد(غیر مزایده ای ) چند آب میخوره ؟
[تصویر: XL250R.jpg]
[تصویر: honda-xl-500.jpg]
يه نمونه از اين هوندا ايكس ال رو يكي از همشهريها تو مزايده برنده شد 800 هزار تومن يكم ترو تميزش كرد 1.5 نميداد
سلام بر دوستان، خدمت شما عرض کنم این موتورهایی که من اینجا اعلام میکنم فقط برای آشنایی دوستان هست، کسی که بخواد موتور تهیه کنه تجربه اینو داره که چی مدلی بخره. در ضمن همه این موتورهای که اینجا معرفی میشه توی ایران قابل دسترس هست و کیفیت این موتورها قابل مقایسه با موتورهای ساخت ایران و چینی های مونتاژ شده نیست.
هر کدوم از دوستان خواست میتونم برای خرید راهنمایش کنم.
موتور جدیدی که میخوام معرفی کنم
YAMAHA DT معروف هست که بسیار زیبا، سبک، قابلیت مانور بالا و یک موتور عمری هست.
این مدل ها در حجم موتور 125cc - 200cc - 250cc تولید می شوند.
سیستم خنک کننده آنها توسط هوا می باشد و مدل انها نصبت به سالی که در آن تولید شده اند متفاوت هستند.
عکس اول دی تی معمولی:

عکس دوم مدل بالاتری که معروف هست به دی تی زین دوشاخ:

(2011-09-30 09:57 PM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو تریل هوندا لانزا و wr هم خوبن و دی تی فکر کنم هوندا هست

امیرجان
لانزا و دبلیو آر و دی تی مدلهایی از شرکت یاماها هستند، نه شرکت هوندا.
موفق باشی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع