انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: موتورهای مخصوص کوه و بیابان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.ممنون ميشم اون 3تا نقص رو بگيد آقا رضا...تا انشاالله شايد برطرفش كردم.چون هنوز دارم روي موتور كار ميكنم و بهسازي و چراغ گذاري و غيره رو انجام ميدم-تمام بشه عكسش رو هم انشاالله همينجا ميذارم...نكته دوم=دوستمون ميگن با بودجه دانشجويي حساب كنيد و xl125 سالم و تميز به قيمت مناسب اينجور بودجه ها(بودجه دانشجويي) پيدا نميشه.تازه همون تميزش هم مزايده اي است و عمرش رو كرده(اونم تريل كه خب موتور بياباني و شرايط سخت است)...مثل يك مرد 80ساله كه هرچقدر هم سالم باشه-بازم پيرمرد است و مثل جواني خودش نميشه...يك وقت ميگن=فلاني مرد و همه ميگن=طفلك*اون كه سالم بود و داشت راه ميرفت(مخلص همه پيرمردها-اما واقعيته ديگه).حالا حكايت موتور جبهه اي و مزايده اي هم همينه-مگر اينكه خب بهسازي شده باشه و قطعات فرسوده اش عوض شده باشه*كه اكثرا شده(باز xl125 ژاپني نيست ديگه)...در كل من براي شروع كار پيشنهاد يك موتور سبكتر و جذب زمين تر رو ميدم=(در حدود يك تومان)مثلا يك ايرانا 5دنده مدل بالا-آخه اگه شما مشهد بودي فرق ميكرد*ميشد راهنماييت كرد...شما بايد به نسبت=بودجه-جثه-مهارت موتورسواري-مهارت فني-نوع كاربري و محيط زندگي و شرايط محيطي و مسيرهاي تردد-انتظارت از موتور و نيز سليقه خودت موتور بخري و نه با شرايط و سليقه من.(من 80*85كيلو وزنمه-187قدمه-قدرت بدني كنترل موتور سنگين و با ارتفاع و جست بلند رو دارم-چندسال موتورهاي مختلف رو سوار شدم-از فني موتور يك كمي سررشته دارم-محدوديت مالي براي بهسازي و تعمير موتور ندارم-از همه مهمتر سليقه خاص خودم رو دارم=شما مطمئنا شرايطت با من يا هر شخص ديگه اي فرق داره*پس نميشه نظر داد=بقول قديميا:لباسي كه من برات بدوزم*توي تنت-زار ميزنه و فقط براي تن خودم اندازه است).آقا-بالاخره يك آدم معتمد و ضمنا وارد و خبره*حتما دور و بر شما پيدا ميشه ديگه...از آنها كمك بگير.بالاخره محليها و افراد آشنا به خصوصيات جسمي و روحي شما و نيز آشنا به محل زندگي شما*بهتر ميتونه كمك و راهنماييت كنه-تا من و آقا رضا از مشهد و با شرايط محيطي متفاوت و سليقه شخصي خودمون.اما حتما خيلي تحقيق كن و عجله هم نكن.فعلا-ياحق و حق نگهدار شما.Khansariha (8)Khansariha (256)
درود بر همه دوستان
دوست عزیز، با این صحبت های که شد فکر میکنم اگه یه موتور خارجی تهیه کنید بهتر از موتورهای مونتاژ داخل کشور باشه و من موتور هوندا مدل "Degree" رو بهتون پیشنهاد میکنم ، چهار زمانه، کم مصرف و کم استهلاک. میتونید بدون مجوزش رو تهیه کنید که ارزونتر باشه. البته بعضی از دوستان موتورهای چهار زمانه رو قبول ندارن و فقط میگن دو زمانه.
سلام به همه دوستان آرش خان اول ازهمه شاسی تون شاسی خوبی نیست دوم گیربکس موتورکه اگه مال خود موتور باشه اصلا به درد نمیخوره بهترین گیربکس ها گیربکس ژاپی نوع شش دنده هست سوم تقویت شاسی موتورهای ایرانی باعث میشه سنگینتر بشه واینجوری زود ازهم میپاشه چون استحکام خوبی نداره و زود لش میشه. به هرحال مبارک باشه وانشاالله چرخش برات بچرخه وسالهای سال خراب نشهKhansariha (8)
(2015-07-30 11:57 AM)BERETA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان آرش خان اول ازهمه شاسی تون شاسی خوبی نیست دوم گیربکس موتورکه اگه مال خود موتور باشه اصلا به درد نمیخوره بهترین گیربکس ها گیربکس ژاپی نوع شش دنده هست سوم تقویت شاسی موتورهای ایرانی باعث میشه سنگینتر بشه واینجوری زود ازهم میپاشه چون استحکام خوبی نداره و زود لش میشه. به هرحال مبارک باشه وانشاالله چرخش برات بچرخه وسالهای سال خراب نشهKhansariha (8)

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.انشاالله سلامت باشيد‌ آقا رضا*لطف داريد.در مورد گيربكس ساده بودنش خوبه.قدرتش هم بد نيست*مگه كجا ميخوام برم كه حادتر از سربالايي خلج و وزن 3نفر 80كيلوگرم=240كيلوگرم رو بخواد موتور بكشه.در مورد شاسي هم زياد تفاوت وزن با شاسي اصلي نداره.وزنش به نسبت سبك است*اما يك كارهايي روي شاسي انجام شده كه محكمتر شده.ديگه حالا كم كم روي بعضي قسمتها هم دارم كار ميكنم.از همه مهمترش اينه كه از لحاظ موتوري خيالم راحت است=چون به هزار بدبختي از دبي آورد و البته موتور سوزوكي 250 ژاپن و خشك بود.مدل خود موتور هم بالا است و چون از آشنا خريدم-ميدونم كم كاركرد است.بيشتر خواب بوده*البته كار ميكرده اما خيلي كم.ديگه با بودجه اي كه گذاشتم*بهترين گزينه بود از نظر خودم(خوبه ديگه-بايد با شرايط ساخت).بازم ممنون از محبتتون و انشاالله سلامت باشيد.Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام دوستانKhansariha (8)
کسی از قیمت موتور روان سیکلت 200 یا 250 خبر داره؟
و یه سوال دیگه اینکه به نظر دوستان بهترین موتور بیابانی زیر 10 تومن با حجم 200 یا 250 چه موتوریه؟(شاید این سوال خیلی دقیق نباشه چون از قیمت تریل ها خبری ندارم)
سلام دوستان خسته نباشی از اساتید اهل فن در مورد این موتور راهنمایی میخواستم ولی متاسفانه اسمشو نمیدونم داداشم یه عکس ازش گرفته فقط همینو دارم و قیمتی که گفته حدود 4 تومن میخواستم راه[تصویر: IMG-20161019-094255.jpg]نمایی کنیین که اسمش چیه قیمتش چقده واسه بیابون و کوه چجوریه.ممنونم از همتون
(2016-10-30 10:29 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و یه سوال دیگه اینکه به نظر دوستان بهترین موتور بیابانی زیر 10 تومن با حجم 200 یا 250 چه موتوریه؟(شاید این سوال خیلی دقیق نباشه چون از قیمت تریل ها خبری ندارم)

بهترین موتور خیلی دقیق نیست یه قول خودتون .کمتر از 10 تومن انواع کار کرده تریلهای ژاپنی قابل خریداری است .ولی به هرحال این موتورها نقطه ضعفشون لوازم یدکی است.کم یاب و بعضا نایاب در کشور ما ... همین روان موتر خوبی است .مزیتش اینه که به حال داره وارد و مونتاژ میشه و لوازمش قابل دسترسی است.قدرت موتور و استحکام کلی هم برای افرود معمولی کفایت میکنه .با بودجه شما در مدلهای صفر کیلومتر قابل خریداری است
در موتور های کاوازاکی که نمایندگی در کشور داره(کویر موتور)،با حجم 250 چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟
واسه کاوازاکی نهایتا 20 تومن و صفر کیلومتر
تشکر از پاسخ شماKhansariha (8)
(2016-11-02 07:23 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-30 10:29 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهترین موتور خیلی دقیق نیست یه قول خودتون .کمتر از 10 تومن انواع کار کرده تریلهای ژاپنی قابل خریداری است .ولی به هرحال این موتورها نقطه ضعفشون لوازم یدکی است.کم یاب و بعضا نایاب در کشور ما ... همین روان موتر خوبی است .مزیتش اینه که به حال داره وارد و مونتاژ میشه و لوازمش قابل دسترسی است.قدرت موتور و استحکام کلی هم برای افرود معمولی کفایت میکنه .با بودجه شما در مدلهای صفر کیلومتر قابل خریداری است

راستی موتور های تریل روان، ساخت کجاست،چون فرمودین در ایران مونتاژ میشه؟
(چین؟Khansariha (368))
در مورد کاوازاکیهای جدید تجربه استفاده ندارم .قبلا kmx 125 مدتی استفاده کردم .سواری نرم و راحتی داره .بیشتر موتور شهریه تا بیابونی ...موتورهای تریل روان ساخت چین و کپی یکی از مدلهای سوزوکی هستند
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع