انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: موتورهای مخصوص کوه و بیابان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
به به چه تایپیک باهالی خب ما هم که از اون موتور باز ها خخخخخخخخ البته قابل شما رو نداره یه کادکس 250 سیسی یه سی آر ام 250 یه تی اس 200 سی سی و یه کی تی ام هم پسر عموم داره اما میگم موتور خوشکل گردن کلفت و شهری بیابونی بخای فقط kdx مدل 250 سی سی 180 تا سر عتشه و توی تریل های کراس 180 تا یعنی خیلی
و برام مانور هم تی اس یا سی آر ام گلدن مدل گلدن میتونم بگم سی آر ام معمولی رو میخوره. و چندتا موتور ریس خیابونی که ربطی به اینجا نداره 2 تا 400 سی سی یه دوکاتی 750سی سی و یه 625 سی سی.

این سی آر ام گلدن آخرین ورژن قبل از سی آر اف

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شتاب گردن شکن

و این هم دیگه الان ندارمش سی آر ام شهری یا همون مدل معمولیش

و این کاوازاکی کی دی ایکس 250

دوستان گرامی از کجا میشه لاستیک گیر آورد واسه تریل 150 ؟؟؟
150 چی؟ مدل قطر؟ بیا خونه ما همه مدل دارم بهت میدم
توبازار ايران و موتور هاي تا 4 ميليون قيمت و شاسي بلند crm و kdx حرف اول را تو قدرت و شتاب ميزنند
ودر قيمتهاي بالاترياماها wr 450 از مدل جديدش که اگزوز برعکس ميخوره تا هونداcrf x ورژن انرود مخصوصا که طبقش را تعويض کرده و به مدل سرعتي تبديل کنيد حرف ندارند
در کل دو موتور دومي که گفتم ميتونند تا پايان دوره کله داغي ادم همراه باشند و نياز به تعمير پيدا نکنند البته اگر زياد بهشون فشار هاي ناجور وارد نشه.
اکثر جونایی که اینا دستشونه یا یر از سردخونه در میارن یا بیمارستان...
اما یک کلام قدرت شتاب crf 400
(2012-02-14 12:13 AM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگه شاهین جان چند وقت پیش مامورا انداخته بودن دنبال یه 1000 تو چهارباغ با الگانس و طرف با 220 تا سرعت میره تو درختا کنار جدول و _____________

البته به نظر من اگه کسی بخواد بخره باید باهاش بره فقط پیست و اگه بخواد تو شهر باهاش بگرده هم ریسکه و هم خطرناکKhansariha (8)
حیف که دیگه دور موتور بازیو خط کشیدم.تابستون هشتادو هشت با 250تصادف کردم مهره پنجم کمرم شکت خدا رحم کرد فلج نشدم 9ساعت اتاق عمل بودم 10 ماه هم خونه اقتاده بودم ا از اون به بعد دیگه موتور سنگین رو بیخیال شدم.انشا الله که همه موتور بازا همیشه صحیح و سالم باشن.یادش بخیر.[تصویر: kou4dq4soym2xpf6gt.jpg]
(2012-02-14 12:23 AM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-14 12:13 AM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگه شاهین جان چند وقت پیش مامورا انداخته بودن دنبال یه 1000 تو چهارباغ با الگانس و طرف با 220 تا سرعت میره تو درختا کنار جدول و _____________

البته به نظر من اگه کسی بخواد بخره باید باهاش بره فقط پیست و اگه بخواد تو شهر باهاش بگرده هم ریسکه و هم خطرناکKhansariha (8)

بله دوست عزیز مشکل اینجاست اگه کسی بخاد با سرعت مجاز و بی خطر بره که همین سی جی 125 میگیره پس هرکی میاد از این کلاس ها میگیره معلومه نمیخاد استفاده نرمال ازش بکنه اگه تریله که میخاد از کوه و دره پرتش کنه پایین اگه ریس هست که میخاد با 300 تا سرعت همه رو بگیره و کلا اینطور موتور ها ریسک پذیری و معقییت های خطر ناک رو بسیار افزایش میگیره فرقی نمیکنه توی پیست یا شهر کلا توی پیست هم میخان دیونه بازی در بیارن به قول یک یاز دوستان:( لامسب میدونی گازو ولش نکنی میری زیر ترلی ولی دلت نمیاد ولش کنی))
این روان زرده چقدر اشناست؟فک کنم با ما میاد شکار.Khansariha (399)
موتور هاي روان هم خوبه ولي مثل موتورهاي ژاپني هيچي نميشه
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع