انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: پروانه شكار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اين خط اين نشون
امسال پروانه ميدنKhansariha (8)
خدا از دنتون بشنوه. Khansariha (48)ان شاالله بدن تا خیالمون راحت بشه.
به نظرمن امسال پروانه شکار صادر میشه دوستان اینقدر بدبین نباشید پارسال شکار رسما ممنوع نشد فقط پروانه شکار ندادن
انشاالله که پروانه بدن تا شکارچیای قانونمند به شکارکشهای متخلف مبدل نشن// دم اهالی انجمن همیشه گرم باد //
من بودم اداره میحیط زیست بابل برای پروانه ماهی گیری از پروانه شکار که گفتم تا سال گفت از فکرش بیا بیرون Khansariha (367)Khansariha (226)
سلام خدمت همه شکارچیان طبیعت دوست

آقا پروانه بدهند یا نه فعلا با یادش یکم خوش باشیم تا موقعش بشه

موعدش هم که شد اگر دادن خدا رو شکر اگرم ندادن بازم خدارو شکر ، دنیا که به آخر نیومده دشت و بیابون خدا به این فراخی همش جای صفاست

باالاخره میشه دوتا تیر در کرد
حکایت کار ما مثل آدم تشنه ای هست که داره از تشنگی می میره ولی حتی با لحن مودبانه هم نمیگه من تشنه هستم کمی به من آب بدید.Khansariha (27)الله اکبر از دست این دوستان و رفقای ما.Khansariha (8)
پروانه شکار بهانه است/ مهم وجود انسانیت است که..../چه افراد شکارکشی که سالهای قبل به بهانه داشتن پروانه شکار دست به قتل عام پرنده ها زدن و بعضا با کلی ژست عکس یادگاری گرفتن و با افتخار به نمایش میزارن/// Khansariha (367)
جناب سنگک ما برای جمع خودمون تو سایت یه چیزی میگیم و مینویسیم وگرنه ازین جا هرچه قدر بگیم و داد بزنیم تا ساختمان محیط زیست تو تهران و دفتر رئیس که

که نمیرسه و فقط خودمون رو خسته میکنیم و جو منفی میدیم پس ضمن اینکه از حق خودمون کوتاه نمیایم ، فرض رو بر بدترین حالت میذاریم ، هرچی خواست بشه

ما کوه و صحرامون رو میریم ، اصلا میریم هدف زنی .

محیط زیستم بهتره پروانه رو صادر کنه وگرنه طبق تبصره 10 بند 2 " آیین نامه شکار در شرایط بدون پروانه " هر کی خواست میتونه برا خودش پروانه آزاد صادر کنه Khansariha (95)
Huntsman عزیز خدا شما را حفظ کند با این تبصره های خوب و مفیدتون.فقط یک سئوال اگر خواستیم برای خودمون پروانه صادر کنیم باید چند از خودمون پول بگیریم؟Khansariha (26)
لینک مرجع