انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: پروانه شكار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت تمام عزیزان انجمن

در همین تاپیک پروانه شکار پیشنهادی خدمت مدیران عزیز دارم تا اگر صلاح میدونن با توجه به تب و تاب فصل شکار و اینکه همه دوستان هر چه زودتر در جریان صدور پروانه برای هر شهر قرار بگیرن هر یک از دوستان شماره تلفن واحد صدور پروانه شکار شهر خودش رو در تاپیکی با عنوانی در همین ارتباط قرار بدن تا یه محموعه کامل از شماره ها داشته باشیم تا ضمن استفاده هر کس برای شهر خودش شاید بعضی ها هم خواسته باشن برن از شهر دیگه ای پروانه بگیرن اینه که دیگه سردر گم پیدا کردن شماره اصلی و مستقیم نمیشن.
مثلا من خودم نمیدونم شماره مستقیم واحد صدور پروانه شکار در زاهدان و بیرجند چنده یک بار هم که از طریق 118 تماس گرفتم اینقد منو به هم پاس دادن که دیگه سرگیجه گرفتم و منصرف شدم
و باید حتما برای یه سوال مستقیما مراجعه کنیم حالا شهری که سکونت داریم مهم نیست به هر حال میشه رفت ولی بقیه شهرا کمی مشکله بدونی مسول مستقیمش کیه و اونی که اونور خطه بیشتر مواقع میخواد فقط یه جواب الکی بده و ادمو بپیچونه
سلام و درود Khansariha (8)
باتوجه به پست دوست خوبمون جناب بايكال عزيز

مشهد :

شماره تماس سازمان محيط زيست استان خراسان رضوي 8675040-0511 - بعد از شنيدن پيغام براي واحد صدور پروانه عدد 3 رو بگيريد . Khansariha (219)
ساری:

شماره تماس سازمان حفاظت محيط زيست شهرستان ساری 2264022-0151 - بعد از شنيدن پيغام براي واحد صدور پروانه عدد 105 رو بگيريد.
0831 8230060_3
داخلي ٢٠٤
كرمانشاه
0831 8230060
داخلي ٢٠٤
كرمانشاه
سلام.شماره تماس سازمان محیط زیست شهرستان بهشهر: 01525226414
دوستان سلام
برای اطلاع رسانی عرض میکنم
چند روز پیش برای گرفتن پروانه{گراز} به اداره محیط زیست سرخه حصار رفتم گفتن همین امروز قسمت صدور پروانه به اداره محیط زیست واقع در خیابان خارک منتقل شده گفتم بگم بقیه دوستان مثل من وقتشون رو از دست ندن
سلام خدمت همه دوستانKhansariha (8)

ضمن ارزوی روزهای خوب و خوش در فصل شکاربرای همه شما
تاپیک جدیدی تخت عنوان شماره مستقیم واحد صدور پروانه شکار در هر شهر ایجاد شده که شماره های اعلام شده تا کنون با اجازه دوستان به اون محل انتقال یافت لذا لطفا جهت اطلاع رسانی مفیدبه تاپیک زیر مراجعه و شماره ها رو اونجا قرار بدین بدون شک از نظر اطلاع رسانی به یاری تک تک دوستان نیازمندیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک
حق نگهدار همه شماKhansariha (8)
سلام

این هم از نتیجه قانونمند بودن - معلوم نیست اقایون کجان دارن چه کار میکنند -در استان تهران شکارچی دو سال دست به اسلحه نبرده و منتظره ولی اون بالا انگار تابستونه

فقط قانون برای شکارچی وضع شده- جوابگو هم که نیستن - خوب خیلی راحته (پروانه نمیدیم)حداقل یه کاری کردیمKhansariha (285)
سلام و درود به دوستان انجمن Khansariha (8)
حدوداً يك دقيقه پيش با سازمان محيط زيست خراسان تماس گرفتم كه طبق معمول هنوز دستورالعملي براي صدور پروانه صادر نگريده است . جهت استحضار دوستان Khansariha (8)
همینطور آذربایجانشرقی
لینک مرجع