انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: پروانه شكار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مگه شکار با pcpممنوع نیست....و تو قوانین پروانه زدن که شکار با pcpممنوع است...پس چرا پروانه میدن....چون یکی از دوستان واسه pcpپروانه گرفته....ولی دفترچه از قبل داشت که فقط تاریخ جدید و مهر زدن
با سلام خدمت دوستان عزیزم
امروز رفتم اداره محیط زیست شهرمون تشکیل پرونده دادم(خراسان جنوبی طبس گلشن) برای پروانه کبک جالبه که بر خلاف حرف دو سه روز پیششون گفتند میتونید پروانه شکار باقرقره هم بگیری یعنی هر دو پروانه خشک زی رو یه نفر میتونه بگیره فقط دوباره یه پوشه مدارک جدا گانه میخواد و 60 تومن هزینه دیگه باید پرداخت کنی
انصافا این بنده خدایی که من رفتم پیشش بسیار ادم خوشرو و مودب و کار راه اندازی بود
با سلام
بلاخره امروز پروانه رو گرفتمKhansariha (8)
مبارکه داداش بهمنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)شکارای خوبی بزنیKhansariha (8)
راستی کدام نوعش راگرفتی؟Khansariha (8)
(2015-11-18 01:53 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکه داداش بهمنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)شکارای خوبی بزنیKhansariha (8)
راستی کدام نوعش راگرفتی؟Khansariha (8)

سلام
خیلی ممنون یحیی جان تشکر
پروانه کبک وتیهو گرفتمKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان ایا همچنان به اون 10 استان که قبلا علام کرده بودن شکار ممنوع هست یا پروانه می دن
در اهواز هم هر کسی با پرداخت مبلغ هر گروه شکار، می تونه پروانشو بگیره اما باید مجددا تشکیل پرونده بده و مبلغشو واریز کنه..........
سلام مدارک چی اینجا جوازودفترچه وفیش وگرفت پروانه رو داد
(2015-11-18 05:24 PM)mort نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ایا همچنان به اون 10 استان که قبلا علام کرده بودن شکار ممنوع هست یا پروانه می دن

همچنان ممنوعیم متاسفانه
تو یه سایتی خوندم سال بعدم تهران ممنوع الشکاره

hossin
لینک مرجع