انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: پروانه شكار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تا جايي كه من ميدونم اينجوريه.
براي اونايي كه استانهاي مختلف ميرن از هر استان يه پروانه جداگانه بايد بگيرن.شما از هر استاني كه بخوايد ميتونيد پروانه بگيريد چون خيليها از استانهاي مختلف مثلا ميرن انزلي يا شكارگاههاي مجاز استانهاي ديگه
البته اين چيزيه كه من ميدونم
کاملا درسته دوست عزیزKhansariha (48)
دوستان کسی جدیدا تماس نداشته که با خبر بشه تو تهران کی مجوز صادر میشه؟
دوستان خبرهای بروز رو اطلاع رسانی کنید لطفا"
(2011-09-11 08:22 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .
ممنون از ا توضیحات عزیزان و تشکر ویژه از کاربر عزیز و بزرگوارمون جناب هانتر 50 که این تاپیک رو راه اندازی کردند.
من توصیه می کنم که دوستان حتما حتما حتی برای تفنگ بادی پروانه شکار بگیرند و بدون پروانه به شکار نرن.
متاسفانه در منطقه فارس به دلیل خشکسالی چندین ساله ،چند سالی هست که پروانه شکار برای ساچمه زنی و گلوله زنی صادر نمیشه.تا چند روز پیش پیگیر بودم که متاسفانه هنوز خبری نبود.اگر دوست خوبمون جناب شکار گر اطلاعات جدیدی در جهت صدور پروانه شکار در فارس دارند مشتاقانه منتظر خوندن اونا هستم.
دوستان عزیز توجه کنند برای گرفتن پروانه شکار عزیزان باید اول دفترچه محیط زیست تهیه کنند که فکر کنم هزنش چیزی بالغ بر 5 یا 6 هزار تومان میشه و بعد با در دست داشتن دفترچه اقدام به گرفتن پروانه شکار کنند.
یه نکته هم خدمت عزیزان یاد اوری کنم که:در صورتی که عزیزان چه با تفنگ بادی و چه با تفنگ شکاری اقدام به شکار کردند و محیط زیست به قول معروف به اونا گیر داد ،از نظر قانونی ماموران محیط زیست میتونن اسلحه شما رو ضبط و شما رو برای جریمه به مراجع ذی صلاح معرفی کنند.
خیلی از عزیزان مجوز حمل سلاح رو با پروانه شکار اشتباه میگیرن.

به امید موفقیه همه عزیزان
با تشكر از اظهار لطف دوست عزيزم AIR KING
اي كاش همه دوستان به اين مهم توجه كافي داشته باشند،اگر هر كس قرار باشد به تشخيص خودش در مورد زمان و مكان و نوع و تعداد شكار تصميم بگيرد كه همين چهارتا و نصفي پرنده و چرنده اي هم كه داريم تا دو سه سال ديگه به خاطرات مي پيونده.
به هر حال از همه دوستاني كه از موضوع استقبال كردند تشكر مي كنم و از تاخيري كه داشتم عذرخواهي مي كنم ،تهران نبودم.
فعلا خبر جديدي از پروانه در استان تهران ندارم،دوستان در صورت اطلاع،ديگران رو بي خبر نگذارند،موفق باشيد.
(2011-09-11 11:36 PM)baqeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود خدمت تمامی دوستان
من پارسال با فاکتور خرید pcp5.5 پروانه گرفتم تو تهران به مبلغ 25 هزار تومان .با محیط زیست هم تماس گرفتم گفت هنوز خبری نیستKhansariha (290)
جناب باقري عزيز
اگر خبري شد ما رو هم بي خبر نذار.
ممنون
دوستان من امروز پروانه شکار رو با هزار پارتی بازی گرفتم 46 هزار پام ابخورد ولی بازم خود محیط زیست داد و پست امسال استان ما منحل شد!Khansariha (219)Khansariha (48)
دوستان کسی اطلاع داره که الان پروانه شکار برای پرنده هم صادر میشه یا نه ؟ مثل تیهو . دراج . کبک و ...
بله عبدالرحمن جان من پروانه شکار البته برای اسلحه ساچمه زنی رو گرفتم!Khansariha (8)
دراج جزو پرنده های حمایت شده هست و پروانه شکار براش صادر نمیشه
دوستان من چند روز پیش تماس گرفتم ..طرف گفت 5..6 مهر زنگ بزنید........حالا دوستان کسی اطلاع دقیق نداره که چه تاریخی میشه برای تفنگ ساچمه ای (بادی یا پی سی یی)اقدام کرد؟
لینک مرجع