انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: پروانه شكار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-08-10 10:21 AM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه خبر خوش به شکارچی های عزیز همین الان خبردار شدم پروانه شکار پرنده قراره امسال صادر بشه . و یه خبر بد که قیمت پروانه 200000 تومن مقرر شدهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (214)

بابک عزیز می توانید منبع این خبر رو هم ذکر کنید ! ؟
200000 هزااااااااار تومن؟ !!! Khansariha (172)
خخخخ دویست هزار مرغ زنده میخرم می برم کوه ولشون میکنم با تک لول از فاصله دور میزنم خیلیم بهتره.
وام کسی سراغ نداره کجا میدن؟؟؟؟؟؟؟
پارسال با60 تومن پول پروانه صدای خیلی ها در اومد حالا 200 تومن!!!!!!
صدتومن باشه منطقی تر هستش
البته کاش پروانه بدن این هم رو خرجای دیگه
اگر لطف بفرمایند قسطی کنند ممنون می شویم.مثلا 10 عدد قسط بیست هزار تومانی.پیشاپیش از سخاوت دوستان مسئول تشکر می نمایم.بدانید که جای دوری نمیرود.Khansariha (26)

جناب babakdana عزیز اگر لطف کنید منبع خبر را بفرمایید متشکر می شوم.چون می خواهم در صورت صحت خبر دست به کار گرفتن وام شوم.با تشکرKhansariha (8)
پروانه ندادن بعد گرونش کردن عادیه ، ولی 4برابر بی انصافیه
سلام ..من شنیدم 250 هزار میخوان پروانه شکار بدن....منبع خبر هم شایعات شکارچیان ..
منبع خبرتون زیاد قابل المینان نیست. خخخخخ شوخی بود ولی تا وقتش نرسه معلوم نمیشه که چی بچیه.
(2015-08-10 01:34 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منبع خبرتون زیاد قابل المینان نیست. خخخخخ شوخی بود ولی تا وقتش نرسه معلوم نمیشه که چی بچیه.

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.با نظر كاربخش گرامي-كاملا موافقم.فعلا تا موعدش نرسه-نميشه هيچ مطلبي رو قطعي گفت=حتي اگه مورد تاييد و رسمي هم باشه-بازم ممكنه تغيير كنه..شايعه كه ديگه تكليفش مشخص است...انشاالله*خير باشه.00.Khansariha (8)Khansariha (256)
خواب دیدین خیر باشه.200هزار تومن تو سرشون بخوره.لااقل اگه با این پول زور یکم پرنده زیاد میکردن(مثل مالیاتی که آمریکایی ها برا شکار میدن) دلمون خوش بود یکم بیشتر میتونیم شکار بزنیم.با این قیمت کی پروانه میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینا همش شایعه هست.الکی بروبچ رو ذوق مرگ نکنین خداوکیلیKhansariha (8)
لینک مرجع