انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: هیولایی کوچکی به نام FX Bobcat
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
با سلام.
خیلی تو سایت گشتم تا راجع به این اسلحه تاپیکی پیدا کنم اما پیدا نشد،لذا تصمیم گرفتم یه تاپیک مخصوص این هیولای دوست داشتنی ایجاد کنم تا دوستان اطلاعات خودشون توی اون قرار بدن.

قبل از هر چیز باید بگم که این اسلحه با دو مدل قنداق ارائه شده که عکس زیر مدل قدیمی تر هست
[تصویر: FXBobcatAngle1.png]

و این هم مدل جدید

[تصویر: FX-Bobcat.png]

[تصویر: bild-fial-2.jpg]

این اسلحه همونطور که از عکس ها معلومه بالپاپ هست و در کالیبر های 4.5 و 5.5 و 6.35 و 7.62 ارائه میشه و چون ما بهترین کالیبر مورده استفادهمون 5.5 ،همون بررسی میکنیم

این اسلحه دارای رگلاتوره و با فشار کاری 250 تا 170 بار کار میکنه عکس زیر کاملا مشخص میکنه این هیولا چه قابلیت های داره[تصویر: 22-fx-bobcat-bull-pup-air-rifle#]
تعداد 60 شلیک !با قدرتی نزدیک به 40 ژول و دقتی باور نکردی

[تصویر: 22-fx-bobcat-bull-pup-air-rifle#]

این اسلحه علی رغم هانتینگ بودنش تا به الان طی 3 سال متوالی برنده مسابقات فیلد تارگت شده !!!! پس نمیشه به راحتی ازش گذشت.

با توجه به قرار گرفتن گیج فشار در بغل قنداق به راحتی میشه از فشار مخزن مطلع شد.همچنین خشاب این سلاح 12 تایی و قدرت 30 fps یا 41 ژول هست طول کلی سلاح تنها 75 سانت هست! و طول لوله485 میلی متر و لوله از نوع FX Smooth twist
Match grade هست.ماشه با فشاری نزدیک به 300 گرم تا 700 گرم عمل میکنه که فوق العاده است.وزن این سلاح هم در کالیبر 5.5 نزدیک به 3.5 کلیو گرم هست.
در اکثر سایت ها به این تفنگ 5 ستاره دادند .
قیمت این سلاح هم بین 1700 تا 2000 دلار هست .

[تصویر: bobcat-cover-sized-1080p-Copy1-1024x576.jpg]

[تصویر: 22-fx-bobcat-bull-pup-air-rifle#]

[تصویر: 20140524_201616.jpg]
با سلام. جلال جان دستت درد نکنه. واقعا هیولای زیبایی است. الحق باید بیشتر از 5 ستاره بهش داد. یه بار یه ویدئو دیدم که یه سری مسابقه تیراندازی تو سوئد برگزار شد که کارشون فقط هدف زنی در فواصل مختلف بود. و جالب بود که همه نوع تفنگ موجود بود. از فنری گرفته تا pcp . یه بنده خدایی با این هیولای زیبا شرکت کرده بود و نفر اول شد. خیلی راحت تمام هدفهاشو حتی تو 100 متر میزد. یعنی راحت با هر تیر یه هدف میزد. در صورتی که اسلحه های دیگه مثل واروخ 100 و یه مدل دیگه FX با 2 الی 3 تیر میتونستن هدف رو بزنن. یه مورد جالب بگم و تاپیک رو شلوغ نکم. چندی پیش برادرم اومده بود ایران. تو یه فرصت مناسب بهش پیشنهاد تیراندازی با اسلحه خودم رو (ایرآرمز) دادم. وقتی باهاش تیراندازی کرد خیلی خوشش اومد و گفت وقتی برگشتم حتما در مورد این اسلحه تحقیق میکنم و شاید یکی برای خودم بگیرم. حال حتما بهش میگم در مورد این اسلحه که ساخت همون کشور هم هست یه مقدار تحقیق کنه شاید ایر آرمز دلش رو زد و رفت سراغ این هیولا.
ممنونم اقا حمید.
منم تعریف این سلاح زیاد شنیدم.
دوستانی که بی یوتیوب دسترسی دارند یه محبتی بکنن و ویدئو های این هیولای زیبا رو جایی آپلود کنن تا ما هم ببینیم.
جلال جان ممنون از زحمتی که کشیدید Khansariha (8)
البته ظاهرا اینها چندین مدل دارند از بالپاپ گرفته تا مخازن بزرگ و کوچک و نوع قنداق قدیم و جدید و بعضی با رگلاتور و بعضی بدون رگلاتور

[تصویر: -novo-2014--fx--bobcat_1623516848_large.jpg]
[تصویر: -fx--bobcat_246911450_large.jpg]
[تصویر: -fx--bobcat_22195542_large.jpg]
[تصویر: fx.jpg]
این اطلاعات و مشخصات کلی سری جدید 2014 آن
fx BOBCAT NEW 2014

calibre: 4,5mm Vo= 300m/sec
calibre: 5,5mm Vo= 300m/sec
calibre: 6,35mm Vo= 265m/sec
calibre: 7,62mm Vo= 265m/sec
еnergy: 24 Joule cal. 4,5mm
еnergy: 48 Joule cal. 5,5mm
еnergy: 65 Joule cal. 6,35mm
еnergy: 105 Joule cal. 7,62mm
barrel length: 470mm for cal.. 4,5mm and 5,5mm/shrouded/
barrel length: 610mm for cal.. 6,35mm and 7,62mm/shrouded/
weight: 3,55kg for cal. 4,5mm and 5,5mm
weight: 3,65kg for cal. 6,35mm and 7,62mm
full pressure: 220bar 250bar regulated
air capacity: 300cc for cal.4,5mm, 5,5mm
air capacity: 470cc for cal.6,35mm, 7,62mm
magazine: 16 for cal. 4,5mm
magazine: 12 for cal. 5,5mm
magazine: 11 for cal. 6,35mm
magazine: 9 for cal. 7,62mm
shot capacity: 100 for cal. 4,5mm
shot capacity: 70 for cal. 5,5mm
shot capacity: 50 for cal. 6,35mm
shot capacity: 25 for cal. 7,62mm
stock: synthetic "Bullpup" NEW 2014

و اما قیمتها
price: 1400.00 euro for cal.4,5mm and 5,5mm

price: 1514.00 euro for cal.4,5mm and 5,5mm with Regulator

price: 1430.00 euro for cal.6,35mm

price: 1532.00 euro for cal.6,35mm with Regulator

price: 1620.00 euro for cal.7,62mm with Regulator
(2014-11-11 09:26 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم اقا حمید.
منم تعریف این سلاح زیاد شنیدم.
دوستانی که بی یوتیوب دسترسی دارند یه محبتی بکنن و ویدئو های این هیولای زیبا رو جایی آپلود کنن تا ما هم ببینیم.
سلام دوست عزیز اون روز که تاپیک رو باز کردید من رفتم از ی و ت و ب کلیپ براتون دانلود کنم اینقدر محو تماشای کلیپهای شکار خرگوش و گراز و کبک و گروپگیری با وایرخ 100 و غیره شدم اصلا به کل یادم رفت خخخخ حتما چند تا دانلود میکنم لینکش رو میزارن براتون Khansariha (8)
خدمت دوستان ریویو از برادر Ted

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و تشکر از عزیزان.
علی اقا من یه پرس و جو کردم اون لول بلندا برای کالیبر 6.35 و 7.62 هست.اما اونایی که لولشون کوتاهه کالیبر 4.5 و 5.5 هست.البته من فکر میکردم تمامی باب کتها رگوله هستند که شما الان به درستی فرمودید.
در خصوص کلیپ هم یکی از کاربران محبت کردند و چند تا کلیپ برای بنده فرستادند البته چون یکم حجمشون بالا بود سعی میکنم حجم کم کنم بعد ان شا اله اگر شد ،تو تاپیک بذارم.

دوستان به این سایت سر بزنن و عکس اول باز کنن مطمئنا لذت زیادی خواهید برد از این هنر نمایی اف ایکس با ساخت چنین اسلحه ای

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم 4 تا کلیپ جالب از این سلاح که کاربر گرامی mhrSB محبت فرمودند

جلال جان شما دست گذاشتی رو نقطه ضعف ما و این تاپیک رو زدی واقعا سالاریه این بابکتKhansariha (8)
ولی اینطور که من از کاتالوگ 2014 برداشت میکنم تمام مدلها رگوله هستند و تنها فشار کاریشون فرق میکنه که کالیبر 5.5 فشار 220 هست و کالیبر 7.62 فشار 250 است
با سلام.
شرکت اف ایکس یه سری ساچمه مخصوص لول های Smoothtwist تولید کرده که در کالیبر در دو وزن و 16 و 18 گرین ارائه میشه.به نظرتون با این ساچمه ها و این هیولا چی کارها میشه کرد؟یا بهتره بگیم چه کارها که نمیشه کرد ؟!!! خخخ

اینم عکسش[تصویر: smoothtwist_pellets-1024x830.jpg]
نقل قول :با سلام.
شرکت اف ایکس یه سری ساچمه مخصوص لول های Smoothtwist تولید کرده که در کالیبر در دو وزن و 16 و 18 گرین ارائه میشه.به نظرتون با این ساچمه ها و این هیولا چی کارها میشه کرد؟یا بهتره بگیم چه کارها که نمیشه کرد ؟!!! خخخ

شاید باور نکنید ولی همون ساچمه های JSB خودمونه

ساچمه های rangemaster-sovereign شرکت Daystate ساچمه های Filed شرکت Air Arms و یک مارک دیگه هم بود که یادم رفته همه شون در وزن 16 و 18 گرین همون JSB Exac خودمونه که حتی مستقیما توسط خود JSB تولید می شه ولی به سفارش شرکت های مذکور

شاید باور نکیند ولی حقیقته تفاوتشون اغلب توی سایز قطر ساچمه است از 5.49 و 5.50 و 5.51 تا 5.54 متغیر هست

جدیدا هم توی فروم های خارجی می خوندم کیفیت ساچمه های خود JSB پایین اومده از پس کارشون پر کردن سفارش شرکت های دیگه شده !?

بهترین کیفیت هم می گن متعلق به rangemaster-sovereign هست که برای Daystate تولید می شه Khansariha (8)

یک کلیپ هم هست که Ted در فاصیله 150 متری یک کبوتر را با کالیبر 6.35 این Bobcat میزنه سعی می کنم امشب حتما آپلودش کنم !
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع