انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: هیولایی کوچکی به نام FX Bobcat
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
دوستان کسی میدونه فشار هوای رگولاتور در کالیبر 5.5 بابکت چند بار باید باشه؟
تو بابکت من حدود 130 بار هستش

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
دوستان اگه کسی بابکت خواست به من مسیج بده من آشنا دارم و میتونم براش تهیه کنم

دیشب هم تقریبا خواب بودم اشتباه تایپ کردم فشار رگولاتور بابکت من رو 140 بار تنظیم شده

(2015-12-15 10:47 AM)MohammadVT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه کسی بابکت خواست به من مسیج بده من آشنا دارم و میتونم براش تهیه کنم
دیشب هم تقریبا خواب بودم اشتباه تایپ کردم فشار رگولاتور بابکت من رو 140 بار تنظیم شده
سلام دوست عزیز
اگر مایل بودین خودتون بفروشین،به اقا سهیل SOHEIL-GUNSMITH یک پ.خ بزنید و ازشون درخواست باز کردن تاپیک فروش بکنید و اگه انلاین نشدن، اقا علی ALIANA-54-T06 هم میتوانند این کار را براتون بکنند.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
نه دوست عزیز مال خودم رو با کلی گشتن پیدا کردم منظورم این بود که الان کانالشو پیدا کردم و هرکس بابکت پیدا نکرد میتونم براش گیر بیارم

(2015-12-15 02:13 PM)MohammadVT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دوست عزیز مال خودم رو با کلی گشتن پیدا کردم منظورم این بود که الان کانالشو پیدا کردم و هرکس بابکت پیدا نکرد میتونم براش گیر بیارم

سلام فقط بابکت یا وایلکت هم می تونید.میشه قیمتش رو هم بگین .

Sent from my SM-P601 using Tapatalk
سلام کسی بابکت سراغ داره رگوله واسه فروش من یکی میخوام

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
سلام کسی بابکت سراغ داره
Telegram.me/AirGunsofEsfahan
اینجا ی سری بزنید

Sent from my SM-G928C using Tapatalk
با اجازه دوستان و اساتید Khansariha (8)

ای کاش دوستانی که قصد خرید باب کت را دارن از دلایل خودشون برای خرید این سلاح زیبا هم سخن میگفتند .مسلما کسی که میخواد N تومن واسه خرید هزینه کنه قطعا خیلی تحقیق میکنه و به یه نتیجه قابل قبول لاقل برای خودش میرسه.
حتما این شخص این تفنگ رو با بزرگانی همچون وایرخ ، ایر آرمز ، BSA و حتما کریکت مقایسه کرده و به دلایل قابل قبولی برای انتخاب باب کت رسیده که برای همه ما میتونه جالب و آموزنده باشه .

لطفا در این خصوص هم صحبت کنیدKhansariha (8)
من فک کنم همیشه علت انتخاب برتری نیست.چرا ک وایرخ ۱۰۰ تو دقت هنوزم بی رقیبه گرچه به مهارت تیراندازم بستگی داره
فاکتورهای سبکی سلاح،کوتاه بودن طول برای حمل و نقل،بالانس اسلحه توی دست ،مکانیزم مسلح شدنو نواوری های به روز و در نهایت فک کنم زیبایی و ارگونومی سلاح هم بی تاثیر نیست.

Sent from my SM-G928C using Tapatalk
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع