انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: هیولایی کوچکی به نام FX Bobcat
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(2016-02-14 07:26 PM)vshakouri56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فک کنم همیشه علت انتخاب برتری نیست.چرا ک وایرخ ۱۰۰ تو دقت هنوزم بی رقیبه گرچه به مهارت تیراندازم بستگی داره
فاکتورهای سبکی سلاح،کوتاه بودن طول برای حمل و نقل،بالانس اسلحه توی دست ،مکانیزم مسلح شدنو نواوری های به روز و در نهایت فک کنم زیبایی و ارگونومی سلاح هم بی تاثیر نیست.

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

با این حساب پس اگر بتوان وایروخ 100 رو بالپاپ کرد تقریبا علاوه بر دقت همه فاکتورهای ذکر شده را میتوان یکجا بدست آورد. که این یعنی برتری نسبی بر همه pcp های موجود. آیا این درسته یا نکته و موضوع دیگه ای هم هست که در نظر گرفته نشده ؟
(2016-02-15 10:39 AM)sepidar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-02-14 07:26 PM)vshakouri56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فک کنم همیشه علت انتخاب برتری نیست.چرا ک وایرخ ۱۰۰ تو دقت هنوزم بی رقیبه گرچه به مهارت تیراندازم بستگی داره
فاکتورهای سبکی سلاح،کوتاه بودن طول برای حمل و نقل،بالانس اسلحه توی دست ،مکانیزم مسلح شدنو نواوری های به روز و در نهایت فک کنم زیبایی و ارگونومی سلاح هم بی تاثیر نیست.

با این حساب پس اگر بتوان وایروخ 100 رو بالپاپ کرد تقریبا علاوه بر دقت همه فاکتورهای ذکر شده را میتوان یکجا بدست آورد. که این یعنی برتری نسبی بر همه pcp های موجود. آیا این درسته یا نکته و موضوع دیگه ای هم هست که در نظر گرفته نشده ؟

فکر کنم کپسول وایرخ 300 بار بوده و حجم کمی داشته باشد
(2016-02-15 10:39 AM)sepidar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر شما
دوست عزیز بالپابشو درست کردن، چه درست کرنی، بسیار شیک. دست استادش درد نکنه
با اجازه ایشون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله میتونه درست باشه.البته بولپاپ کردن در کوتاه کردن طول وایرخ بی تاثیر نیست ولی باید دید همون بالانس قبل رو تو دست داره....و ایا از زیبایی سلاح کم نمیکنه
وگرنه دقت و کیفیتش قبلا ثابت شده

(2016-02-15 08:17 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر شما
با اجازه ایشون

چقدر خوشگل شده.بر خلاف هاتسان ها ک بولپاپش چنگی ب دل نمیزنه این قسنگ شده.در مورد وزنش اطلاعاتی دارین ک چقدر کم شده؟

(2016-02-15 08:17 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر شما
با اجازه ایشون

فک کنم چون قنداق کوتاه شده یکم مسلح کردنش وقتی در حالت نشونه گیری باشیم سخت تر بشه

سلام دوستان ضمن قبولی طاعات و عبادات قصد خرید باکت ام کا 2 و یا وایرخ 100 داشتم تجربه تیراندازی دوستان در مورد مسافت و قدرت و خوش دستی بابکت ؟ ممنون میشم ج بدید و اینکه ش... رو تو چه فاصله ای میشه زد. بالاترین فاصله؟
(2016-06-25 07:25 PM)arnold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ضمن قبولی طاعات و عبادات قصد خرید باکت ام کا 2 و یا وایرخ 100 داشتم تجربه تیراندازی دوستان در مورد مسافت و قدرت و خوش دستی بابکت ؟ ممنون میشم ج بدید و اینکه شکار رو تو چه فاصله ای میشه زد. بالاترین فاصله؟
باسلام
شکار با تفنگ بادی به کلی ممنوع بوده و باعث مصادره تفنگتان میشود پس برای شکار با همین مقدار هزینه میتوانید یک تفنگ دو لول تهیه کنید و با کسب پروانه شکار با خیال راحت و قانونی به شکار بروید.
موفق باشید
سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان اف ایکس سوار Khansariha (48)
قصد خرید محصولات اف ایکس دارم تو تایپیک ها جای تایپیک مخصوص رویال ها خالی هست
و در مورد باب کت از کسی شنیدم سری های قبل بنا به تجربه شخصی خودشون دقت بیشتری داشته
از لحاظ دقت رویال دقت بیشتری داره آیا ؟
ببخشید اگه سوالم یکم خارج از بحث تایپیک هستKhansariha (8)
سلام به همه اساتید. ( FX BOBCAT یا FX ROYAL 400)
اول از همه دوستانی که این مجموعه رو به وجود آوردن تشکر می کنم تا افراد بی تجربه ای مثل من بتونن از تجربیات دیگران استفاده کنند. مدتی هست که قصد خرید یک pcp با کیفیت دارم که زیاد بلند نباشه که هم بشه بیرون بردش و هم باهاش هدف زد. طبق تحقیقاتی که در سایتها بخصوص تجربیات دوستان این فروم داشتم در نهایت به محصولات fx علاقمند شدم. تصمیمم هم FX ROYAL 400 هستش چون هم از قیافش خوشم میاد و هم در مورد کیفیت و دقتش عموم دوستان قبولش دارن. اما تو همین قیمت می تونم بابکت رو هم بخرم. گرچه با قیافش حال نمی کنم اما در مورد این اسلحه هم بسیار تعریف شنیدم. حالا از دوستانی که با این اسلحه ها کار کردند و تجربه دارند خواهش می کنم به من در تصمیم گیری جهت خرید یکی از این دو کمک کنند. (البته کریکت هم تو همین قیمتا بود اما به نظر بابکت فاصله دقتی بالاتری باهاش داره) فقط خواهش می کنم زودتر پاسخ بدید که با این وضع نرخ دلار ممکنه دوباره به مشکل مالی بربخورم.
با سپاس فراوان
(2016-11-28 09:44 PM)zizo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه اساتید. ( FX BOBCAT یا FX ROYAL 400)
اول از همه دوستانی که این مجموعه رو به وجود آوردن تشکر می کنم تا افراد بی تجربه ای مثل من بتونن از تجربیات دیگران استفاده کنند. مدتی هست که قصد خرید یک pcp با کیفیت دارم که زیاد بلند نباشه که هم بشه بیرون بردش و هم باهاش هدف زد. طبق تحقیقاتی که در سایتها بخصوص تجربیات دوستان این فروم داشتم در نهایت به محصولات fx علاقمند شدم. تصمیمم هم FX ROYAL 400 هستش چون هم از قیافش خوشم میاد و هم در مورد کیفیت و دقتش عموم دوستان قبولش دارن. اما تو همین قیمت می تونم بابکت رو هم بخرم. گرچه با قیافش حال نمی کنم اما در مورد این اسلحه هم بسیار تعریف شنیدم. حالا از دوستانی که با این اسلحه ها کار کردند و تجربه دارند خواهش می کنم به من در تصمیم گیری جهت خرید یکی از این دو کمک کنند. (البته کریکت هم تو همین قیمتا بود اما به نظر بابکت فاصله دقتی بالاتری باهاش داره) فقط خواهش می کنم زودتر پاسخ بدید که با این وضع نرخ دلار ممکنه دوباره به مشکل مالی بربخورم.
با سپاس فراوان
با سلام
البته این تاپیک مقایسه و یا مشاوره نیست ولی در حد یکی دونکتهه را بنده خدمت شما عرض میکنم
اول اینکه شما فرمودید : قصد خرید یک pcp با کیفیت دارم که زیاد بلند نباشه
از آنجائی که رویال 400 تفنگ نسبتا بلندی هست و حتی از همطرازهای خودش هم بلند تره
[تصویر: FX_Royale_400.jpg]
از این حیث یعنی از نظر کمپکت بودن سلاح و طبیعتا بابکت قد کوتاه تری را دارد
[تصویر: ff.jpg]
بنظر من برای تفریح و شکار و گردشهای ماشینی بابکت مناسبتره و برای تارگت و میز و رست و کلا کلاس اسنایپری رویال 400 مناسبتر میباشد . فعلا Khansariha (8)
جناب آقای ALINIA-54
از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم. هردو سلاح رو در دست گرفتم البته رویال ۴۰۰ سنتتیک بود. حس قنداق چوبی واقعن چیز دیگه ای هستش اما وقتی تفاوت نزدیک به ۷۰۰ تومن هستش چاره ای نیست. در ضمن من در جستجویی که در سایت های خارجی را انجام داده بودم دیدم که بابکت از نظر مسابقات تارگت و رست هم دارای مقام های بسیار خوبی شده به صورتی که در سال ۲۰۱۵ رویال ۴۰۰ بیشترین اسلحه شرکت کننده در مسابقات Extreme Bencherest را داشته و تعداد کمی بابکت. اما بابکت توانسته بود از رویال ۴۰۰ ها بالاتر قرار بگیره.
در سال ۲۰۱۶ هم که در این مسابقات FX Impact در صدر بود و تعداد زیادی از شرکت کننده ها از این اسلحه استفاده کرده بودن و البته باز هم بابکتی ها جزو ۲۰ تا شرکت کننده برتر قرار داشتند . جالب اینکه در این مسابقات تقریبن خبری از رویال ۴۰۰ نبود و حتی رویال ۵۰۰ هم نتوانست از حد انتظار در بیاد. در پایان لینک نتیجه این مسابقات رو میزارم که تو کلاسهای مختلف برگزار شده و می توانید تمامی نتایج را در سال های مختلف با نام شرکت کننده به همراه اسلحه مورد استفاده ببینید. اینطور که به نظر میرسه FX Impact داره همه رقبا رو کنار میزنه!
نتایج سال 2015

نتایج سال 2016
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع