انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تكلول ايرانى آرش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
سلام خدمت دوستان
ديشب تو يك از اسلحه فروشي هاى شهرمون(اراك) اين اسلحه رو از نزديك ديدم و به دست گرفتم
قيافه و اندازه و شكل و شمايلش مثل دوعقاب ميمونه فقط براى باز كردن لوله مثل تكلول روس و بعضى ترك ها يه ماشه جلوى محافظ ماشه قرار داره فشار داد تا كمر اسلحه خم بشه قنداقش هم مثل تكلول نخجير ميمونه ضامن دستى هست و اتومات نيست مانند دوعقاب تا جايي كه راه داره خم ميشه و پوكه كش هست زاجكارى مانند ساير سلاحهاى ايرانى ميباشد
ولى لولش از نخجير 1 كوتاه تره و با چوك ثابت و نيم چوك هست فكر كنم از لول راست نخجير 2 واسه لولش استفاده كردن سبكتر از نخجير 1 هست قيمت سهميه آن حدودأ1350 ميباشد اگه باز برم مغازش چندتا عكس ازش ميگيرم ديشب شلوغ بود نشد عكس بگيرى
ياعلى
به نظر اسلحه خوبی نمیاد Khansariha (8)
نميشه فعلا روش نظر داد چون امسال اولين سالى هست كه وارد بازار شده و بايد ديد و امتحان كرد كه توى كار و عملكرد چطوريه هرچى باشه از اسلحه هاى تكلول بى نام و نشان تركى بايد بهتر باشه ولى قنداقش بايد يا عوض بشه يا پرو بشه چون شكل تفنگو بد كرده بود و خيلى زمخت بود
من تاحالا از نزدیک دیدم و باهاش تیر اندازی کردم.پارسال یکی از رفیقام سهمیه ای خرید 450تومان.سلاح جمع زنیه ولی هیچ برتری نسبت به نخجیر 1 نداره.میشه گفت نخجیر در همه جهات نسبت به اون برتری داره.لول و قفل لول بسیار ضعیف و وزن خیلی کمی داره.ولی یه مدل دیگه هم هست به نام سیاوش که به مراتب کیفیت بسیار بالاتری نسبت به این دو داره.در کل همه شون پسر یک پدرند.خخخخخخخKhansariha (256)Khansariha (8)
جناب ميرلوحى تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين سلاح امسال وارد بازار شده ولى سياوش چندسال پيش هم توليد شد و تقريبأ همه ازش ناراضى بودن به نظر من آرش از سياوش سرتره و بتيد با وجود نيم چوك بودن پترن بازى داشته باشه در كل با حرف شما موافقم همشون پسر يه پدرن
این که شما میگید یه ساله وارد بازار شده درست/چون مردم زیاد با این سلاح آشنا نشده بودن.در اصل سه سالی هست که تو چرخه خرید و فروشه ولی چون کسی ازش زیاد آشنایی نداشته به طور محسوس توی بازار خرید و فروش معلوم نبود.در کل تمایل به خرید نخجیر 1 بیشتر هستش.
(2013-12-14 09:54 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این که شما میگید یه ساله وارد بازار شده درست/چون مردم زیاد با این سلاح آشنا نشده بودن.در اصل سه سالی هست که تو چرخه خرید و فروشه ولی چون کسی ازش زیاد آشنایی نداشته به طور محسوس توی بازار خرید و فروش معلوم نبود.در کل تمایل به خرید نخجیر 1 بیشتر هستش.

سلام .. این سلاح امسال روانه بازار شده (منبع موسق ) سلاحی رو هم که شما پارسال دست گرفتی ایرانی نبوده و احتمال زیاد ترک بوده ...
در ضمن سلاح سیاوش هم از چرخه تولید 2 سالی میشه که حذف شده چون مرغوبیت ان چنانی نداشت ..

موفق باشید
سلام
دوستان هیچ کس یه عکس ازاین اسلحه نداره بذاره چشمون به جمالش روشن بشهKhansariha (290)
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
ی عکس با کیفیت ازش بزارKhansariha (8)
سلام.مبارکه داداشKhansariha (8)
قیمت محبت نمیکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع