انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تكلول ايرانى آرش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
با سلام :
آقا مهدی گل ، شما باید قنداق رو اصلاح کنید نه اینکه بدنه تفنگ رو تغییر دهید .
قبلا در مورد تفنگ کاربر (هما ) در تاپیک تک لول بایکال به تفصیل راجع به کوتاهی و بلندی قنداق و نقش اون در تیراندازی ، بحث کردیم .اینکه شما باید تمام لول رو ببینید تا به هدف بزنید ، دقیقا تعریف نشانه روی صحیح و قنداق متناسب با فیزیک تیرانداز است چرا شما سعی در برهم زدن این تناسب دارید . اگر اون مطالب رو پیدا نکردید بفرمایید تا با هم بیشتر روی تفنگتون بررسی کنیم
موفق باشید
(2015-07-17 09:58 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
آقا مهدی گل ، شما باید قنداق رو اصلاح کنید نه اینکه بدنه تفنگ رو تغییر دهید .
قبلا در مورد تفنگ کاربر (هما ) در تاپیک تک لول بایکال به تفصیل راجع به کوتاهی و بلندی قنداق و نقش اون در تیراندازی ، بحث کردیم .اینکه شما باید تمام لول رو ببینید تا به هدف بزنید ، دقیقا تعریف نشانه روی صحیح و قنداق متناسب با فیزیک تیرانداز است چرا شما سعی در برهم زدن این تناسب دارید . اگر اون مطالب رو پیدا نکردید بفرمایید تا با هم بیشتر روی تفنگتون بررسی کنیم
موفق باشید

سلام جناب کوهنورد و ممنون از نظرات تمام دوستان.
جناب کوهنورد دقیقا درست میفرمایید من قبلا اصلا نمیتونستم مگسک و درست ببینم چون دستام یکم بلنده و متاسفانه اسلحه های ایرانی هم قنداق کوتاهی دارند بنده اللن قنداق و خدود 3 سانت بلند کردم که خوب میزنه اون پترن شاهین و ببینید اون اسلحه ارش دوستمه که قنداق اصلاح نشده پایین زده اما مال خودم با دیدن تمام لول کاملا مرکز بقیه پترنهایی که گذاشتم گویای این مطلب هست و حتی ب فشنگ شاهین پترن گرفتم البته رو مقوا و نامناسب بود تو انجمن نگذاشتم بسیار عالی زد. در 36 متر فقط به شعاع 30 سانت خورده بود.
در مورد نشانه روی مثل بادی و پی سی پی نباید نشانه گرفت که قطعا پترن میاد پایین و باید تمام لو ل و دید این اشتباهی که خیلی از دوستان انجام میدن از شکاف به مگسک نگاه میکنن.الان اسلحم خوب میرنه حتی در فاصله 80 متر شکارهای خوبی داشتم ولی دوست دارم برا راحتی در هوا زنی ی شکاف درجه نصب کنم متاسفانه تک لول آرش مثل تک های ترک اگر ی مقدار گپ و برجسته و ی شکاف گذاشته بود بینظیر میشد.
من با فشنگ دست پر خودم با 1.7 ی باروت ترک قدیمی و ساچمه آذر که این روزها متاسفانه ناخالصیش زیاد شده و چاشنی ترک یا حتی ایرانی نتیجه های خوبی با این اسلحه گرفتم.البته فشنگ شاهین و حتی از خارجی ها بهتر میدونم جون قیمتشم بهتره و واقعا خوب کارشو انجام میده.
با سلام
دوست عزیز من دیروز برا اسلحم شکاف درجه درست کردم تو هوا زنی عالی شده البته تک روسه وزاییده روی کپ رو تراش دادم
(2015-07-20 02:39 AM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوست عزیز من دیروز برا اسلحم شکاف درجه درست کردم تو هوا زنی عالی شده البته تک روسه وزاییده روی کپ رو تراش دادم

نمتونستین جور دیگه درست کننین تا اسلحه اسیب نبینه هر چند اگر بخوای نگه داری که موردی نداره و باید شما باهاش حال کنی خخخ جالب شد خودم پرسیدم و خودمم جواب دادم ای چندمین بارمهKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
اقا مهدی گل شیرازی ؛شاهین خداییش خوبه و منم همیشه ازش راضی بودم و هیچ وقت ناامیدم نکرده البته زمزمه هایی مبنی بر تولید نا مرغوبش هم شنیدم ولی خیلی کم اما دستپر چیز دیگریست. شما هم فکر کنم به حرف من رسیدی که پر کردن فشنگ با مشورت تلفنی و پیامکی و و و نمیشه(البته خیلی خوبه این کار) باید دست بکار بشی و با حوصله و دقت بشینی و بالا پایین کنی تا اونی که برا تفنگت جواب میده در بیاد. که شما خدارو شکر از پشت کار و تلاشتون پیداست که همچی برات حله. من اگر با تفنگ فول زنی مث مال شما بخوام کار کنم و فشنگ پر کنم روی ساچمه 5 و 6 بیشتر میچرخم تا دیگر موارد. بازم خودتون استادین
باسلام
کاربخش جان من هم اول راضی به این کار نبودم ولی دوستان من تراش داده بودن وخیلی راضی بودن به اصرار اونها تراشیدم واخر کار هم راضی بودم نتیجه عالی شد هم پترن گرفتم هم هوازنی وخودم با سوهان ریز تراشش دادم بعد با سمباده 600 سمبادش زدم ولی زاجش مونده اندازه شکاف هم عرض 3.5 میل وعمق 1.5 میل
خب این چه کاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیشد از رد دات استفاده کنین.علاوه بر این که تفنگ دست کاری نمیشد تازه خیلی هم با کلاس میشدKhansariha (226)
(2015-07-20 04:41 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب این چه کاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیشد از رد دات استفاده کنین.علاوه بر این که تفنگ دست کاری نمیشد تازه خیلی هم با کلاس میشدKhansariha (226)

با سلام
میر لوحی جان درست میفرمایید رد دات هم دردسر خودش رو داشت چون تک روس زه نداره من کم خرج ترین وراحترین راه رو انتخاب کردم
رددات برا هوا زنی بکار میاد ؟؟ کسی استفاده کرده؟تجربه خودشو کامل بگه. Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان عزیز سلام
خوبین انشالله؟
چند روز پیش 4 عدد فشنگ چارپاره ی 12 تایی پر کردم با شارژ باروت های مختلف

1) فشنگ 12 تایی با باروت فشنگ فابریک شماره چهار (نمیدونم وزن باروتش چقدر بود
2) فشنگ 12 تایی با وزن باروت 1.60
3) فشنگ 12 تایی با وزن باروت 1.65
4) فشنگ 12 تایی با وزن باروت 1.70

امروز فرصتی شد تا پترنی با این 4 فشنگ با اسلحه ی فول چوک تک لول آرش بگیرم
فاصله تا سیبل 36 متر و ابعاد سیبل هم دایره بزرگ 70 سانت و دابره کوچک 12 سانت در یک مقوا 1*1
وضعیت جوی: هوای آرام و آفتابی و پوزیشن نشسته بدون ساپورت

و نتیجه ی به ترتیب شماره
:
فشنگ شماره ی 1
داخل دایره 70 سانت 11 عدد
بیرون دایره 70 سانت 1 عدد

فشنگ شماره ی 2
داخل دایره 12 سانت 1 عدد
داخل دایره 70 سانت 11 عدد

فشنگ شماره 3
داخل دایره 12 سانت 1 عدد
داخل دایره 70 سانت 8 عدد
بیرون دایره 70 سانت 3 عدد

فشنگ شماره ی 4
داخل دایره 12 سانت 2 عدد
روی خط دایره ی 12 سانت 2 عدد
داخل دایره 70 سانت 8 عدد

و همچنین ی فشنگ دست پر شماره 4 هم داشتم با شارژ باوروت 1.60 و 165 عدد ساچمه
با همان پوزیشن و همان وضعیت جوی هوا
نتیجه: داخل نقطه ی وسط سیبل 1 عدد، داخل دایره 12 سانت 9عدد،داخل دایره ی 70 ساتت 115 عدد و خارج دایره ی 70 سانت 40 عدد

دوستان نظرتون رو بیان کنید لطفا
منتظرمااااا

در ضمن ی فاصله ی 2-3میل افتاده بین قنداق و کوپ اسلحه و ی ذره خیلی کوچولو لق میزنه
چکار باید بکنم لقی اسلحه در بیاد و کوپ و قنداق چفت هم بشن؟؟؟؟؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع