انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تكلول ايرانى آرش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
(2015-01-28 11:47 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولا قابل دوستان رو ندارهKhansariha (8).
حقیقتش من پترن باهاش نگرفتم چون فشنگ مناسبی که بگی در دسترسم باشه ندارم اما در 50 متری شلیک کردم رویه یه تخته سنگ پایینش گرفتم 2 متر جلو تر ساچمه ریخت تا 5.6 متر پشت تخته سنگ رویه تخته سنگم بالای 15 تا ساچمه خورده بود فشنگم عقاب شماره 3
فکر کنم در نوع خودش خیلی خوبه من ازش راضیم.
خدا خیر بده یکی از دوستان رو تا شنید سهمیه اومده سریع بهم خبر داد. بالای یک ساله منتظر این اسلحه بودم و خداروشکر جواز موقتشم گرفتم
من در خدمت دوستان هستم اگر تونستم به رویه چشم پترنشم میگیرم واستون قرار میدم.
و یه چیزی وقتی این اسلحه رو تحویل گرفتم بهم گفتن میتونی باهاش چهار پاره بزنی اما با نخجیر زیاد نباید بزنی این حرفیه که همه کسانی که اونجا بودن گفتنKhansariha (8)
یا علی

خوش خبر باشی دوست عزیز
هر وقت دوستان از این اسلحه تعریف میکنن ذوق میکنم
من هنوز باهاش شلیک نکردم اگرچه تازه جواز داعمش اومده انشالله اگر فرصت شد جمعه میرم ی چندتا شلیک باهاش میکنم
فردا هم میخوام برم سهمیه فشنگم رو بگیرم ولی پری روز که زنگ زدم محیط زیست گفتن دفترچه اسلحه ساچمه زنی نداریم فقط گوله زنی داریم تا اخر سال هم دفترچه محیط زیست واسه ساچمه زنی صادر نمیشه و سال بعد هم معلوم نیست صادر بشه
با این وجود 50 تا فشنگ بیشتر بهم نمیدنKhansariha (172)
دوست عزیز مبارکت باشه,مطمئن باش که اسلحه خوبیه,یعنی حرف نداره,حداقل در مقایسه با بعضی از اسلحه‌های ترک,من تا حالا ارش و از نزدیک هم ندیدم ولی با مشخصاتی که ازش فمیدم اسلحه محکمو دورزنیه که این خودش بزرگترین حسنه,من خودم یه نخجیر دارم,شاید به قول بعضی از دوستان اسلحه‌های ایران یه ایرادهای جزیی داشته باشن که به نظر من اونا ایراد نیستن,از نظر من مهترین چیزی که یه اسلحه باید داشته باشه امنیت که خداییش اسلحه های ایران همشون جوندارو محکمن,,
سلام
احتمال اينكه از محل لولا لق بشه چقدر هست ؟
سلام بستگی داره چقدر باهاش تیر اندازی کنی ...تیر اندازی بیش از حد هر اسلحه ای رو لق میکنه ...فشنگ پر شارژ دست پر هم کمر تفنگ رو لق میکنه
دوستان همه استادن ولی این قصه لق شدن لولا رو بدجور نگاه نکنید همونجور که استاد بنده اقای شکارمی فرمودن بهترین تفنگها رو میشه با مهمات ناجور و تعداد شلیک زیاد داغون کرد وبا نگهداری درست و فشنگ مناسب ارش عمری کار میکنه و به اندازه پولش و حتی بیشترم سرویس به شما میده. خیالتون راحت
(2015-02-14 08:49 PM)djdream نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز من بیش از یکساله این مدل رو دارم و خیلی بیشتر از اونی که فکر کنید باهاش شلیک داشتم اصلا یک میلیمتر هم لق نشده حتی اسلحه روس هم در اثر استفاده نادرست دچار مشکل میشه پس وسواس نداشته باش و با خیال راحت ازش استفاده کن.
(2015-02-15 04:10 PM)diana56th نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-14 08:49 PM)djdream نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز من بیش از یکساله این مدل رو دارم و خیلی بیشتر از اونی که فکر کنید باهاش شلیک داشتم اصلا یک میلیمتر هم لق نشده حتی اسلحه روس هم در اثر استفاده نادرست دچار مشکل میشه پس وسواس نداشته باش و با خیال راحت ازش استفاده کن.

دوست عزیز تا حالا تک گوله و چهارپاره باهاش شلیک کردی؟
(2015-02-15 04:14 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-15 04:10 PM)diana56th نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

تک گلوله اصلا نیازی نبود شلیک کنم ولی پاره ۹ تایی استرلینگ چندبار شلیک کردم
(2015-02-15 07:47 PM)diana56th نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-15 04:14 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

تک گلوله اصلا نیازی نبود شلیک کنم ولی پاره ۹ تایی استرلینگ چندبار شلیک کردم

چهرپاره ی 9 تایی شلیک کردی پترن ازش نگرفتی ببینیم چجوری میزنه؟
با سلام.
دوستان من چندی پیش اسلحه مو واسه رنگ کردن قنداق بردم پیش یه تعمیر کار که بحث خوب و بد بودن این اسلحه افتاد جوری بحث سر گرفت
که مجبور به کولیس گرفتن چوک لول سه اسلحه شدیم تک روس.تک اسپانیای لول 86 سانتی اگه اشتباه نکنم و ارش خودم
که اندازه چوک ها.
تک روس.18.4 دهم میلی متر
تک اسپانیا 18.5 دهم میلی متر
و تک ارش 17.4 دهم میلی متر
که دیگه هیچ بحثی نداشتن و گفتن که باید امتحان بشه منم گفتم هر وقت خواستین واسه امتحان در خدمتم و شمارمو دادم بهشون که فکر کنم ترسیدن و زنگ نزدن.
واقعا خودم حال کردم ضایع شدن خخخ
یا علی.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع